0

Jaučiui pradėt sportuoti, o Skorpionams keltis anksti: 2023 metų pavasario horoskopas visiems Zodiako ženklams

Share
 • 2023-01-29


Su atšilimu siejama daug teigiamų emocijų. Po ilgos žiemos norisi daugiau vaikščioti saulėtomis dienomis. Vieniems pavasaris bus vilčių ir malonių įvykių metas, kitiems teks susidoroti su netikėtais sunkumais. Astrologinė prognozė 2023 metų pavasariui pateikia rekomendacijas kiekvienam Zodiako ženklui.

Avinas


Turime stengtis plėsti savo ryšius. Susipažinkite su naujais žmonėmis ir pabandykite juos sužavėti. Kai kurie iš jų bus labai naudingi ir padės kilti karjeros laiptais. Tačiau nepamirškite apie savo šeimą. Daugiau bendraukite su šeima, partneriu. Jums reikalingas artimųjų palaikymas, ypač įtempčiausiais laikotarpiais. Atminkite, kad jūs negalite uždirbti visų pinigų.

Jautis

Astrologinė prognozė rekomenduoja į savo gyvenimą įtraukti daugiau veiklos. Jautis mėgsta komfortą, todėl dažnai laiką leidžia namuose. Tačiau šį pavasarį verta pakeisti požiūrį į poilsį. Pradėkite sportuoti ar užsiimti kita fizine veikla. Optimaliausi Jaučiui bus:

 • užsiėmimai sporto salėje;
 • joga;
 • šokiai;
 • komandinis sportas;
 • plaukimas.

Aktyvus gyvenimo būdas padeda pagerinti savijautą, o tai teigiamai paveiks darbingumą.

Dvyniai

Ženklo atstovai garsėja visuomeniškumu ir diplomatiškumu. Tačiau jiems trūksta dėmesio detalėms. Galite tai plėtoti prisiimdami daugiau atsakomybės. Pavyzdžiui, savarankiškai dirbate su projektu. Tikėkite savimi ir jums pasiseks!


Vėžys

Žiema – sunkus metas Vėžiams. Juos užvaldo tamsios mintys. Pavasaris – metas jų atsikratyti. Yra keli būdai, kaip tai padaryti efektyviausiai ir maloniausiai:

 • sportuoti ar šokti;
 • keliauti, nuvykti į gretimą miestą;
 • atsipalaiduoti gamtoje;
 • susipažinti su vietiniais lankytinais objektais;
 • susitikti su draugais.

Idealiu atveju šių būdų derinys, kad žiemos bliuzas greičiau išsisklaidytų ir vėl galėtumėte mėgautis kiekviena diena.

Liūtas

Ženklo atstovams sekasi gerai. Vienintelis horoskopo patarimas Liūtui – daugiau vaikščioti gamtoje. Gaivus oras ir pavasariškos spalvos nudžiugins ir suteiks malonų pasitenkinimo jausmą. Vaikščiojimas pagerins savijautą ir sustiprins sveikatą.

Mergelė


Ženklo atstovai turėtų sutelkti dėmesį į savo sveikatą. Tai padės padidinti fizinį aktyvumą ir dietą. Protarpinis ir gydomasis badavimas, vegetarizmas ir kofeino vengimas puikiai pasireikš. Bet neverskite savęs. Gerą įprotį reikia formuoti per malonumą ir rūpinimąsi savimi. Be to, tinkama mityba padės greitai sugrąžinti kūną vasarai.

Svarstyklės

Horoskopas pataria gyventi sau. Jūs prisiėmėte per daug atsakomybės. Tai atima jėgas ir nesuteikia galimybės daryti visko, ko nori. Jūsų gerumas jus žeidžia, todėl laikinai atsisakykite jo. Užsiimkite atsipalaidavimu, asmeniniu augimu ir įgūdžių ugdymu. Tai padės jums įveikti savo nesaugumą.

Skorpionas

Trūksta jėgų ir nuolatinis vangumas? Nieko keisto, nes Skorpionas labai vėluoja eiti miegoti. Normalu, kad šis ženklas valandų valandas praleidžia lovoje su knyga ar kitu įdomiu serialu. Tačiau pavasarį šio įpročio geriau atsikratyti. Atsikelkite anksti (iki 6:30) ir pastebėsite, kiek daug nuveiksite. Jums pavyks pasiekti daugiau ir vargu ar grįšite prie televizijos laidų žiūrėjimo naktimis. Tiesiog pabandykite.

Šaulys


Drąsiai eikite į savo norus ir ambicijas. Nebijokite parodyti savęs pasauliui. Patikėkite, jūs turite kuo nustebinti žmones. Iškelkite didelius tikslus, bet neribokite savęs. Per griežti grafikai ne jums. Verčiau skirkite laiko „rezervui“ ir deleguokite jums neįdomias užduotis. Nešvaistykite jiems savo potencialo.

Ožiaragis

Darbe jūs neturite lygių, bet, deja, tai netaikoma asmeniniams santykiams. Esate per daug reiklus ir griežtas. Stenkitės būti malonesni – ši savybė žmones disponuoja. Aplinkiniai žmonės pastebės pokyčius ir trauks prie jūsų. Tačiau atminkite, kad jūsų gerumu galima pasinaudoti. Todėl analizuokite, kas vyksta, ir atsisakykite bendrauti su toksiškais žmonėmis.

Vandenis 

Žiemą ženklo atstovai dažnai susiduria su prislėgta nuotaika. Tai lemia neigiamų minčių ir sveikatos problemų vyravimą. Laikas to atsikratyti. Pirmosiomis pavasario dienomis nusiteikite pozityviai. Atminkite, kad traukiate tai, kuo tikite ir apie ką galvojate.

Žuvys


Horoskopas Žuvims pataria kuo daugiau būti lauke. Važinėjimas dviračiu, ėjimas ar laipiojimas uolomis – rinkitės tai, kas mielesnė jūsų sielai. Svarbu, kad žuvys prisiliestų prie gamtos. Tai pagerins jų psichologinę ir fizinę būklę.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com