0

Pinigų energija: kokios spalvos piniginę turėtų rinktis skirtingi zodiako ženklai

Share
  • 2023-01-28


Pinigų energija yra labai stipri ir selektyvi. Ją traukia tik tie žmonės, kurie sukuria jai tinkamas sąlygas. Vietos, kuriose randami pinigai, jiems taip pat turėtų būti patrauklios. Pavyzdžiui, piniginė, kuri turėtų būti pagaminta iš natūralios medžiagos, patogi ir talpi, švari ir tvarkinga, taip pat parinkta pagal Zodiako ženklą spalvos. Visa tai svarbu norint pritraukti pinigų.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)


Ugnies ženklas Avinas, valdomas Marso planetos, pasižymi nepataisoma energija ir temperamentu. Todėl piniginė turi atitikti jo asmenybę. Idealiai tinka Avinui – raudona arba oranžinė.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Ramų ir praktišką Jautį valdo Venera. Jie siekia patogaus ir prabangaus gyvenimo, todėl jų piniginė turėtų atrodyti turtinga. Pageidautina, kad jie rinktųsi baltą, mėlyną arba rožinę spalvą.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Bendraujantys ir šiek tiek nerimti Dvyniai, valdomi Merkurijaus, yra linkę neapgalvotai išlaidauti. Žalia piniginė padės jiems suvaldyti jų užsidegimą. Jis taip pat pritrauks jiems pinigų srautus per būtinus Dvynių ryšius.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)


Emocingi ir švelnūs Vėžiai, globojami Mėnulio, kartais gali būti jautrūs ir įtarūs, todėl pinigų energija susilpnėja. Ją atkurti padės balta, pieniška ar sidabrinė piniginė, geriausia su subtiliu perlamutro raštu.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtas gimsta globojamas Saulės, visiškai pasitikėdamas, kad visas pasaulis priklauso jam. Tai jam padeda pritraukti pinigų energiją ir suteikia galimybę ją užsidirbti. Liūtui labiausiai tiks brangi auksinė, oranžinė arba raudona firminė piniginė.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Žymūs Mergelės perfekcionistai gyvena globojami Merkurijaus. Visą gyvenimą ir visame kame jie siekia idealo. Kad jų piniginė pritrauktų pinigų, ji turi būti laikoma specialia tvarka ir turėti pakankamai vietos kupiūroms įsidėti – jų nereikėtų perlenkti per pusę. Pirmenybė teikiama žaliai.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)


Draugiškas ir puikų skonį turinčias Svarstykles globoja Venera. Šie žmonės mėgsta viską, kas gražu, solidu, patraukianti dėmesį. Sniego baltumo piniginė padės jiems pritraukti ir sutaupyti pinigų.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Energetiškai stiprus ir paslaptingas zodiako ženklas Skorpionas gyvena valdomas Marso. Tai suteikia Skorpionui stabilumo ir pasitikėjimo savimi, taip pat padeda pritraukti finansinius srautus. Norint juos sustiprinti, šio ženklo atstovams patartina turėti raudoną piniginę.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Energingus ir visada naujų žinių siekiančius Šaulius valdo Jupiteris. Tai padeda jiems pritraukti pinigų ir suteikia jiems išminties, kuri visada yra susijusi su auksu. Todėl ideali Šaulio piniginės spalva būtų auksinė, geltona arba koralinė.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)


Žinomi darboholikai ir karjeristai, kurie yra Ožiaragiai, gyvenantys Saturno valdžioje, pinigai nėra lengvi. Tačiau jų kruopštumas padeda sutaupyti. Optimali piniginės spalva, pritraukianti pinigų srautus, Ožiaragiui bus tamsiai mėlyna, violetinė arba juoda.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Labiausiai laisvę mylintis ir nepriklausomas ženklas, visada siekiantis naujų potyrių ir kelionių. Vandenius, kaip ir Ožiaragį, valdo Saturnas, todėl pinigai, nors jiems ir lengva, ilgai su jais neužsibūna. Jie turėtų rinktis tamsiai mėlyną, violetinę arba juodą.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvų ženklas turi stiprią intuiciją ir gebėjimą pritraukti pinigų energiją. Šios savybės sustiprėja dėl galingos Jupiterio įtakos. Tačiau kadangi Žuvys dažnai nori eiti su srautu, ši pinigų energija išsisklaido. Sutaupyti padės auksinė ar geltona piniginė.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com