0

Laimingas skaičius: kas lemia sėkmę kiekvienam Zodiako ženklui?

Share
  • 2023-01-28


Pasak numerologijos specialistų, kiekvienam verta žinoti savo laimingą skaičių. Užtenka jį užsirašyti ant popieriaus ir nešiotis kaip talismaną, kad gyvenimas taptų lengvesnis ir paprastesnis.

AVINAS


(03 21–04 20)

Zodiako rato pionieriai dažnai nežino saiko. Jie sunkiai dirba, šurmuliuoja, siekia tobulėti visose srityse. Nuožmi konkurencinė kova veda į perdegimą.

Avinas pamiršta, kad kartais reikia sustoti ir pailsėti. Ketvertas, simbolizuojantis keturių elementų galią, teigiamai veikia jo sąmonę. Avinas tampa stabilesnis, ramesnis.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai orientuoti į patogumą. Jiems pinigai yra labai svarbūs. Todėl Jaučiui prioritetas visada yra darbas ir materialinis turtas.


Skaičius 8 yra patikimas šio ženklo talismanas. Jis kaip magnetas traukia pinigus ir naujas galimybes. Jis atvers Jaučiui naujų galimybių praturtėti ir dar labiau pagerinti gyvenimo sąlygas.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Lengvabūdis ženklas dažnai pamiršta apie dvasinį tobulėjimą. Trejetas primins jam apie tai. Su šiuo skaičiumi Dvyniai galės įgyti tikėjimą savimi, savo ateitimi ir pritraukti sėkmę.

Skaičius 3 sustiprins jų dėmesį ir intuiciją. Dvynių gyvenime liks mažiau paslapčių ir nesuvokiamų dalykų.

VĖŽYS


(06 22–07 22)

Šiam Zodiako ženklui labai trūksta sėkmės. Geriausias sėkmės magnetas jam bus septynetas. Skaičius 7 padės Vėžiui įvairiose srityse. Su juo Vėžys galės rizikuoti ir geriau perprasti žmones.

Tai svarbu, nes šio Zodiako ženklo atstovai prastai pažįsta žmones ir dažnai apsirinka juos vertindami.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Žvėrių karaliaus pasitikėjimas ir spindesys tikrai pasitvirtina. Tačiau jį supa daug pavydžių žmonių. Vienetas padės užmegzti gerus santykius su kitais ir susidoroti su priešais.


Jis padarys Liūtą diplomatiškesnį. Jam bus lengviau derėtis ir rasti kompromisus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Perfekcionistė Mergelė visada siekia tobulų rezultatų. Todėl ji nerimauja dėl smulkmenų ir jaudinasi dėl rezultato. Kad būtų ramiau ir lengviau priimti tai, kas vyksta,

Mergelei reikia remtis skaičiumi 4. Talismanas su skaičiumi 4 suteiks jai ramybės, atitrauks dėmesį nuo smulkmenų į esmę ir neleis be rimtos priežasties nerimauti.

SVARSTYKLĖS


(09 24–10 23)

Šio ženklo atstovai turi gana stiprią intuiciją. Skaičius 6 padės Svarstyklėms dar labiau sustiprinti šį jausmą. Be to, jis gali stimuliuoti įkvėpimą ir kūrybiškumą.

Jis padės Svarstyklėms realizuoti save ir pasiekti sėkmės. Skaičius 6 gali palengvinti sprendimų priėmimą, kas šuo Zodiako ženklo atstovams visada yra problemiška.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skaičius 3 padės šio Zodiako ženklo atstovams rasti teisingą gyvenimo kelią. Skorpionas visada būna per daug susikoncentravęs į neigiamus dalykus ir savo nesėkmes.


Todėl jam taip sunku su pasitikėjimu žvelgti į ateitį. Šio Zodiako ženklo atstovai yra pavydūs, įtarūs ir nepasitikintys savo partneriu. Skaičius 3 gali išgelbėti juos nuo nebūtų dalykų išsigalvojimo.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šio Zodiako ženklo atstovai dažnai praranda saiką ir pamiršta, kad geriausia laikytis „aukso vidurio“. Šaulys pasineria į nuotykius, darbą ar meilę, pamiršdamas kitas svarbias gyvenimo sritis.

Skaičius 5 įneš pusiausvyrą į Šaulio gyvenimą ir privers peržiūrėti savo prioritetus.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis – vienas iš darbščiausių Zodiako ženklų. Jis padarė darbą absoliučiu prioritetu. Tačiau Ožiaragis nepamiršta ir šeimos svarbos. Skaičius 2 padės jam išlaikyti pusiausvyrą gyvenime.

Šis talismanas padidins produktyvumą bei motyvaciją ir suteiks daugiau darnos, supratimo, pasitikėjimo šeimos santykiams.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Skaičius 9 padės Vandeniui spręsti problemas, stiprins jo loginį mąstymą. Mat kartais jis per daug pasiduoda emocijoms ir todėl nemato išeities.

Nenorėjimas prisiimti atsakomybę arba tiesiog problemos sprendimų vilkinimas – pagrindinė kliūtis šio Zodiako ženklo kelyje.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šio Zodiako ženklo atstovams būna sunku sutelkti dėmesį į ką nors svarbaus. Jie įpratę fantazuoti ir svajoti, todėl atšiaurioje realybėje jiems nuobodu.

Skaičius 4 padės jiems susikoncentruoti į tikrovę ir pastebėti dalykus, kurie atneš sėkmę. Be to, ketvertas suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, dvasios ramybės ir leis Žuvims su viltimi žvelgti į ateitį.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com