0

Karpatuose esančią pilį, kurioje buvo filmuojamas „Wednesday“, gali aplankyti kiekvienas

Share
  • 2023-01-28


naujienos

Karpatuose esančią pilį, kurioje buvo filmuojamas „Wednesday“, gali aplankyti kiekvienas


Garsų Rumunijoje esantį dvarą, vadinamą Cantacuzino, galite išsinuomoti savo iškilmingam renginiui arba tiesiog aplankyti už gana nedidelį mokestį.

Pilis tapo tikru turistų traukos objektu, kasdien į čia atvyksta daugybė žmonių iš įvairių šalių, kad pasijustų žvaigždžių serialo dalyviu.


Populiari „Netflix“ naujovė akimirksniu sumušė visus reitingus ir pakilo į pačią viršūnę pagal peržiūrų skaičių. Serialas pavadinimu „Trečiadienis“ užkariavo žiūrovų širdis ir ilgam išliks jų atmintyje. O Cantacuzino pilyje buvo nufilmuota didžioji dalis medžiagos, todėl gerbėjai daro viską, kad patektų į garsiąją Nevermore akademiją.

Serialo filmavimas vyko Rumunijoje, aktoriai keliavo į daugiau nei septyniasdešimt vietovių, dauguma jų buvo Rumunijos sostinėje – Bukarešte. Kai kurios vietos buvo perkurtos specialiai serialui. Tačiau, didžiąją serijos dalį užima dvaras Karpatuose Rumunijoje. 

Nepaisant to, kad daug detalių buvo pridėta naudojant kompiuterinę grafiką, pilis vis tiek tapo mėgstama vieta gerbėjams, pasiruošusiems atiduoti viską, kad galėtų vaikščioti koridoriais, kuriais vaikščiojo Jenna Ortega, atlikdama savo įspūdingą vaidmenį.

Po 10 metų trukusios 3148 kvadratų pilies statybos, 1911 m., dvaras iškilo Karpatų mieste Buštane. Rumunijos dvare yra keli paviljonai, arkadiniai balkonai, kurių dauguma yra užfiksuoti. Gregory Cherchez, būdamas šios architektūros kūrėjas, apsupo pilį sodais ir alėjomis, be to, pilies apsuptyje yra apžvalgos bokštas ir keli fontanai. Pasibaigus statyboms, čia gyveno aristokratas Gheorghe’as Grigore’as Cantacuzino, iš čia ir kilo pilies pavadinimas.

Per Antrąjį pasaulinį karą dvaras buvo apiplėštas. Karo pabaigoje pilis buvo paversta ligonine, o po 1989-ųjų dvaras pagaliau grįžo teisėtai savininkei – aristokrato proanūkei. 2008 metais vienas iš vokiečių teisininkų pateikė prašymą, kad nori nusipirkti pilį ir pastatyti ją kaip kurortą, vystytojas į ją investavo kelis milijonus dolerių, tačiau valdžios pritarimo dar negavo.

Dabar dvaras yra vieta turistams, kur yra garsių menininkų meno galerija, restoranas ir alėja. Įėjimo kaina prasideda nuo 7-8 dolerių. Taip pat savininkai suteikė galimybę dvarą išsinuomoti savo šventėms.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com