0

„Gyvasis Kenas“ norėjo tapti Barbe, bet virto kažkuo baisiu

Share
  • 2023-01-28


naujienos

„Gyvasis Kenas“ norėjo tapti Barbe, bet virto kažkuo baisiu


„Gyvasis Kenas“ Rodrigo Alvesas teisėtai gali būti laikomas vienu iš plastinės chirurgijos čempionų.


Iš pradžių vyras visais įmanomais būdais stengėsi priartėti prie, jo nuomone, „idealaus“ savo mylimos lėlės įvaizdžio. Vėliau jis nusprendė visiškai pakeisti lytį – pasidarė Barbė ir pasivadino Džesika.

Žvelgiant į nuotrauką „Instagram“, atrodo, kad Rodrigo iš dalies pavyko, nes nuotraukose tinkle jis tikrai atrodo kaip garsi lėlė. Tačiau, kaip paaiškėjo, visos šios nuotraukos yra begėdiškai redaguotos. O kitą dieną internete pateko atsitiktinė nuotrauka, kurioje Rodrigo užfiksuotas be jokių filtrų ir fotošopo. Jo veidas šioje tikroje nuotraukoje atrodo visai ne taip elegantiškai kaip įprasta, o nemaloniai vyriškai masyvus.

Nenatūraliai pakelta nosis ir pernelyg ištinusios lūpos palieka nemalonų ir atstumiantį įspūdį. Beje, dėl daugybės plastinių operacijų dabar Rodrigo akys praktiškai visiškai neužsimerkia. Be to, panašu, kad vyras nėra patenkintas savo naujuoju moterišku kūnu.

Jessica anksčiau yra pažymėjusi, kad jai gana sunku gyventi naujame kūne. Daugiausiai nepatogumų sukelia krūtinė. „Dabartinės mano krūtys yra toli viena nuo kitos ir per žemos, kad atrodyčiau gerai. Aš visada turiu dėvėti push-up liemenėlę, ir tai labai skauda“, – skundėsi ji.

„Jaučiu nuolatinį alkį ir potraukį šokoladui ir geram maistui. Man sunku tai suvaldyti dėl didelės moteriškų hormonų injekcijų dozės, kurią suleidžiu kas savaitę. Man buvo diagnozuotas nutukimas. Prieš operaciją buvau 70 kilogramų. Man labai sunku rasti man tinkančius drabužius, ir tai labai paveikia mano pasitikėjimą “, – apgailestavo žvaigždė. WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com