0

Taro kortų atitikimas zodiako ženklams ir jų įtaka žmogaus likimui

Share
  • 2023-01-27


Taro kortos tam tikru mastu turi ryšį su astrologija ir zodiako ženklais. Tai visų pirma išreiškiama elementų valdymu. Kiekviena taro korta, kaip ir kiekvienas zodiako ženklas, atitinka vieną iš keturių elementų: Ugnį, Orą, Vandenį arba Žemę. Kiekvienas zodiako ženklas yra valdomas tam tikra korta, kuri daro įtaką jo savininko charakteriui, gyvenimui ir likimui.

Avinas


Aviną valdo ketvirtoji didžiojo arkano korta – Imperatorius. Tai Ugnies elementas, įkūnijantis galią, jėgą, lyderio savybes. Pagrindinė korta, suteikianti tvirtą pagrindą atitinkamam ženklui. Po Avino ženklu gimę žmonės yra drąsūs, drąsūs, gebantys valdyti bet kokią gyvenimo situaciją.

Jautis

Jaučio ženklas siejamas su penktąja didžiojo arkano korta – Hierofantu. Tai savotiškas dvasinis mentorius, kuriuo galite pasitikėti. Jis turi galingą žemės ženklo energiją, yra patikimas ir pasitikintis savimi, yra įtrauktas į didžiąsias būties paslaptis. Jautis, nepaisant iš pažiūros nusiraminimo, gyvenime sugeba pasiekti nepaprastų aukštumų.

Dvyniai

Šis zodiako ženklas atitinka įsimylėjėlių kortą – VI laso, susijusį su Oro stichija. Žmonės, gimę po Dvynių ženklu, yra bendraujantys, bendraujantys, pasižymintys dideliu gyvybingumu. Ši korta su prie medžio stovinčio Adomo ir Ievos atvaizdu simbolizuoja kažkokį dvilypumą ir širdies reikalus, kaip gimdymo pagrindą.

Vėžys


Vėžį valdo septintoji didžiojo arkano korta – Karieta, kuri atitinka Žemės stichiją. Jame pavaizduoti du sfinksai, kaip dvigubos daugiakryptės jėgos vaizdas. Norėdami tai valdyti, turite turėti ypatingą talentą. Ši korta simbolizuoja vidinį ryžtą, puoselėjamų svajonių siekimą ir gebėjimą laimėti sunkiausiose situacijose.

Liūtas

Žmonės, gimę po ugningu Liūto ženklu, atitinkančiu aštuntąją Didžiojo Arkano Jėgos kortą, yra likimo išrinktieji. Jie sugeba laimėti bet kokioje situacijoje ir atlaikyti visas gyvenimo negandas – tai liudija atvaizdas Mergelės, tramdančios Liūtą kortoje. Apdovanoti galinga energija ir dideliu gyvybingumu, šie žmonės užtikrintai eina per gyvenimą, lydimi sėkmės.

Mergelė

Mergelės ženklas atitinka Atsiskyrėlio Taro kortą. Tai devintoji Didžiojo Arkano, Žemės stichijos, korta. Vienišo seno žmogaus, einančio su žibintu tamsoje, įvaizdis reiškia vidinę išmintį, įžvalgą ir gebėjimą rasti išeitį iš bet kokios situacijos. Tai žmonės, turintys gerai išvystytą intuiciją, tačiau kartais jie linkę pasitraukti į save ir nieko neįsileisti į savo vidinį pasaulį.

Svarstyklės


Šis zodiako ženklas atitinka devintąją teisingumo kortą, XI Arkaną, oro stichiją. Kortelėje pavaizduotos Svarstyklės ir Kardas, simbolizuojantys norą gyventi harmonijoje su šiuo pasauliu ir padaryti jį atvirą bei teisingą. Šio ženklo atstovai yra stiprios valios ir dvasiškai išsivystę žmonės, vienodai apdovanoti logika ir intuicija.

Skorpionas

Skorpionas – vienas energetiškai stipriausių zodiako ženklų, atitinkantis XIII laso Mirties kortą. Skorpiono atvaizdas atkartoja šios kortos prasmę – jos įkandimas dažnai būna mirtinas. Po šiuo ženklu gimusius žmones valdo Vandens stichija. Ši korta taip pat reiškia atsinaujinimą ir teigiamų pokyčių gyvenime siekimą.

Šaulys

Gimusieji po Šaulio ženklu atitinka XIV laso – ugnies stichijos – Blaivybės kortelę. Korta skirta sutramdyti perteklinę Šaulio energiją, kuri nekontroliuoja savo veiksmų ir gali pasiduoti impulsyviems impulsams.

Ožiaragis


XV arkanos Velnio korta atitinka Ožiaragio žemės ženklą. Tai jėga, siekianti tobulumo, tvarkos, harmonijos. Po šiuo ženklu gimę žmonės išsiskiria atkaklumu, reiklumu sau, noru būti priekyje ir pasiekti neregėtas aukštumas.

Vandenis

Ženklas Vandenis atitinka XVII Arkano žvaigždę, oro elementą. Tai labiausiai laisvę mėgstantis horoskopo ženklas, pasižymintis energija, svajingumu ir nepriklausomybės troškimu.

Žuvys

Žuvis valdo Didžiojo Arkano Mėnulio XVIII korta – vandens elementas. Tai jautrūs ir svajingi žmonės, visame kame siekiantys idealo ir harmonijos. Nepataisomi romantikai, jie dažnai gyvena fantazijomis, tačiau tuo pat metu turi puikią intuiciją ir teisingumo jausmą.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com