0

Šis vyras susitikinėja su 23 metų mergina, kuri atrodo kaip pradinės klasės mokinė

Share
  • 2023-01-27


naujienos

Šis vyras susitikinėja su 23 metų mergina, kuri atrodo kaip pradinės klasės mokinė


Kelionių tinklaraštininkas Danas Swygartas išgarsėjo po to, kai užmezgė romaną su moterimi, vardu Shauna Rae, 23 metų realybės šou žvaigžde neįprastu kūnu. 


Šiandien jų romantika yra dėmesio centre. O Swygart taip pat sulaukė daug internautų kritikos.

„Shauna yra nuostabi 23 metų moteris su negalia. Taigi, kuriant su ja santykius, svarbu pripažinti jos negalią ir užmegzti ryšį su jos asmenybe“, – sakė Danas.

Atskleidęs santykius, Danas sulaukė daug kritikos, nes susitikinėjo su moterimi, kuri atrodo kaip aštuonmečio pradinuko kūne.

„Jei kuris nors vyras ar moteris gali nuoširdžiai pasakyti, kad mato ją kaip „seksualią moterį“, jie arba meluoja, arba serga“, – komentuoja internautai.

Daugelis taip pat sako, kad santykiai atrodo „baisūs“. Šauną internautai vertina kaip vaiką. Ne tik dėl savo dydžio, bet ir dėl kalbėjimo, bei mąstymo būdo.

„Aš manau, kad tai tikrai šlykštus kai kurių žmonių požiūris. Ji daug išgyveno gyvenime. Vaikystėje ji išgyveno vėžį, ji visada jautėsi kitokia ir su ja visuomenė elgėsi negražiai. Kaip drįsti atimti iš jos teisę turėti santykius, draugystę? Man labai nusibodo kai kurių žmonių požiūris į ją ir kalbo apie mūsų draugystę.“ – sakė Danas.

Shauna Rae yra moteris, kurios augimas sulėtėjo dėl vaikystėje atlikto smegenų vėžio gydymo. 

„Jei pažvelgsite į mane, pamatysite 8 metų vaiką. Bet jei skirsite laiko pamatyti smulkmenas mano veide, rankose, mano kūno brandą ir skirsite laiko pasikalbėti su manimi, suprasite, kad esu 23 metų moteris“, – sakė Shawna Rae.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com