0

Pavelo Globos horoskopas 2023 m. sausio 28 d. visiems zodiako ženklams

Share
  • 2023-01-27


2023 metų sausio 28 dieną Mėnulis yra pirmojo ketvirčio fazėje, Jaučio zodiako ženkle. Tai teigiamai veikia žmones, suteikia jiems kruopštumo ir atkaklumo. Tačiau ši diena darbui pakankamai sunki, nes didėja inercija ir polinkis tinginiauti. Kita vertus, palanku atlikti finansines operacijas, spręsti biurokratinius klausimus.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)


Avinai šiandien turi puikią progą susidurti su kolegų ir artimųjų nesusipratimais. Stenkitės suvaldyti emocijas ir atidėkite svarbius klausimus, kuriems reikalingas trečiųjų šalių dalyvavimas.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis šiandien gali užsiimti bet kokia veikla, kuriai reikalingas fizinis aktyvumas. Neatidėliokite tokių reikalų rytdienai, šiandien pats tinkamiausias metas juos spręsti.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai gali turėti problemų profesinėje veikloje, tačiau nereikėtų imti to, kas vyksta, į širdį, nervintis ir veltis į konfliktus. Jei parodysite santūrumą, iki vakaro viskas išsispręs geriausiu būdu.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)


Vėžys turėtų sutelkti dėmesį į problemų sprendimą, užtikrintai judėti į priekį ir nesustoti pusiaukelėje. Bet kokios abejonės ir nepasitikėjimas savimi gali sulėtinti procesą, o Fortūna atsuks tau nugarą.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtas šiandien turėtų būti atsargus ir neskubėti. Paskubėjimas versle gali sukelti klaidą, kurią bus sunku ištaisyti.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelei šiandien geriau praleisti vienumoje ir rūpintis einamaisiais reikalais. Stenkitės nesivelti į diskusijas ir su niekuo nesidalyti savo planais. Net artimi draugai gali juos panaudoti prieš jus.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)


Svarstyklės šiandien gali patekti į stresinę situaciją. Jums atrodys, kad viskas klostosi aukštyn kojomis, nesiseka, o svarbių klausimų sprendimų nepavyksta rasti. Būkite kantrūs ir tiesiog išgyvenkite dieną.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Šiandien Skorpionas gali sulaukti gerų naujienų. Tačiau tai nėra priežastis atsipalaiduoti ir leisti reikalams eiti savo vaga. Pasistenkite susitelkti ties svarbiomis užduotimis ir jas išspręsti ryte.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliai šiandien gali skirti laiko verslui ir pasirūpinti savo įvaizdžiu. Apsilankykite grožio salone, atnaujinkite savo garderobą ir pagalvokite, kaip geriausiai sutvarkyti savo darbo vietą. Tai suteiks žvalumo ir teigiamos energijos.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)


Diena palanki dalykiniams susitikimams, svarbioms deryboms. Stenkitės išnaudoti jį visu šimtu procentų spręsdami užduotis. Vakare galėsite atsipalaiduoti ir leisti laiką su artimaisiais.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniams palanki diena finansiniams klausimams spręsti. Jei šiandien viskas bus sutvarkyta teisingai, galime tikėtis pajamų padidėjimo. Nepamirškite apie poilsį, skirkite jam antrą dienos pusę.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvims laukia sunki diena, reikalaujanti maksimalių pastangų ir susikaupimo. Iki vakaro pajusite nuovargį ir bliuzą, kurią nesunkiai pašalinsite atsipalaidavus senų draugų kompanijoje.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com