0

Mergina sulaukusi septyniolikos buvo jau pagimdžiusi 7 vaikus, o jos gyvenimo istorija yra neįtikėtina

Share
  • 2023-01-27


Kai kuriose šalyse ankstyvos santuokos yra gana opi problema, tačiau viskas tampa dar sudėtingiau, jei jauna mergina tampa mama. Sulaukusi septyniolikos, Pamela Villaruel  puikiai žinojo apie visus motinystės sunkumus. Tuo metu ji buvo jau septynių vaikų mama!

Vienišai mamai teko auginti šešias dukras ir vieną sūnų. Ir nors Pamela gimė padorioje šeimoje, sulaukusi keturiolikos ji pirmą kartą tapo mama. Ši naujiena labai sukrėtė artimuosius. Visgi čia buvo tik pradžia…

Villaruel šeima gyveno mažame Argentinos mieste. Tam, kad išvengtų aplinkinių kalbų, Pamelos tėvai nusprendė ištekinti ją už naujagimio tėvo. Vos tik vaikinas sužinojo apie tai, jis iš karto pabėgo. Mergina nebuvo ilgą laiką viena ir pradėjo susitikinėti su kitu vaikinu, nuo kurio taip pat pastojo.

Pamela pagimdė trynukus, o naujas mylimasis taip pat “pasiplovė“. Daugeliui tokio amžiaus jaunuolių susilaukti keturių vaikų atrodo protu nesuvokiama, tačiau mergina nepasimokė ir vėl pradėjo ieškoti naujo tėvo vaikams.

Artimieji suprato, kad negalės taikstytis su tokiu dukros gyvenimu ir išvarė ją į gatvę kartu su vaikais. Motina net kreipėsi į valdžios institucijas, kad jos priverstinai sterilizuotų dukrą, tačiau tokios operacijos daromos tik nuo 21 metų. Pamela liko gatvėje su mažais vaikais ant rankų.

Laimei, valdžia atkreipė dėmesį į sunkią merginos situaciją ir paskyrė namą su mažu sklypu. Negan to, jai buvo paskirta valstybės pašalpa, ka galėtų išmaitinti savo mažamečius vaikus. Tačiau po labai trumpo laiko mergina susipažino su vaikinu ir vėl pastojo!

Įsivaizduokite miestelio gyventojų reakciją, kai jie sužinojo, jog Pamela susilaukė dar trijų mergaičių. Ne išimtis buvo ir šis atvejis – jaunas tėvas ir vėl pabėgo, o mergina liko viena. Norėdama išmaitinti septynis vaikus, Pamela dirba nuo ryto iki vakaro, o vietiniai daro viską, kad padėtų jaunai mamai.

Ši merginos istorija apskriejo visą šalį ir atsirado daug gerų žmonių, kurie padėjo Pamelai. Po paskutinių trynukų gimimo mergina nusprendė nebeieškoti naujo draugo ir visą gyvenimą paskirti vaikams.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com