0

Kokiems Zodiako ženklams 2023 metų vasaris bus geras mėnuo?

Share
  • 2023-01-26


Astrologai vasarį vadina bene sėkmingiausiu 2023 metų laikotarpiu visiems Zodiako ženklams, nes šį mėnesį planetų judėjimo atgal nebus.

Tačiau kai kurie ženklai vis tiek labiau pasisekė. Be to, vasario 11 dieną Merkurijus pereis į Vandenį, o vasario 20 dieną Venera – į Aviną, o tai ypatingai paveiks kai kurių zodiako ženklų atstovus.


Zodiako ženklai, kuriems pasiseks pirmoje mėnesio pusėje

Palankioje Merkurijaus įtakoje pirmoje mėnesio pusėje bus Dvyniai, Mergelė ir Vandenis. Šiems ženklams ypač pasiseka finansiniuose reikaluose.

Jų atstovai, kurių darbas kažkaip susijęs su skaičiais, galės atrasti naujų pajamų šaltinių ir pagerinti savo finansinę padėtį. Vasario mėnesį jie galės brangiai pirkti, investuoti į nekilnojamąjį turtą ar naujus pelningus projektus.

Tiems, kurie susiję su mokymu, socialine veikla, konsultavimu, psichologija, vasaris atvers naujų galimybių organizuojant asmeninį verslą. Investicijos į jo plėtrą taip pat bus sėkmingos.

Šių ženklų atstovams mėnesio pradžia bus sėkminga ir derybų, ir sandorių sudarymo bei sutarčių pasirašymo prasme.

Zodiako ženklai, kuriems ypač pasisekė vasario antroje pusėje


Mergelės yra tarp tų ženklų, kuriems seksis visą mėnesį, tačiau nuo vasario antrosios pusės prie šių laimingųjų prisidės ir Avinai bei Skorpionai.

Jie pajus tokį energijos užtaisą, kad bet kokia užduotis bus jų pačių reikalas. Jie gali imtis bet kokio verslo ir pradėti neįsivaizduojamus projektus. Žvaigždės juos globos.

Sėkmė juos lydės ir asmeninių santykių srityje. Daugelis iš jų susiras savo sielos draugą arba užsitikrins santykius per santuoką. Kai kurie laukia šeimos papildymo.

Šis mėnuo taip pat bus subalansuotas ir kupinas kūrybiškumo tokiems ženklams kaip Svarstyklės ir Žuvys. Gera nuotaika ir motyvacija iki mėnesio pabaigos padės jiems užbaigti svarbius projektus ir pagerinti finansinę padėtį.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com