0

Vyras padėjo vienišai mamai su keturiais vaikais sugedus automobiliui, o kitą dieną paprašė atsilyginti labai neįprastu būdu

Share
  • 2023-01-25


Istorijos

Vyras padėjo vienišai mamai su keturiais vaikais sugedus automobiliui, o kitą dieną paprašė atsilyginti labai neįprastu būdu


Deja, bet Tawny Nelson labai nepasisekė su vyru. Jis paliko šeimą, o keturių vaikų priežiūra krito ant jaunos mamos pečių.

Moteris turėjo paprastą automobilį, kuris buvo skirtas tik nusigauti iš vieno taško į kitą. Jo padangų būklė buvo labai prasta, neatsidarinėjo durų langas, reikėjo pakeisti generatoriaus diržą.

Dėl šių problemų automobilis buvo praktiškai nenaudojamas.


Tawny pasakoja, kad jai reikėjo nuvykti iki prekybos centro apsipirkti. Neliko nieko kito, kaip tik sėsti prie netvarkingo automobilio vairo. Moteris kartu pasiėmė visas mergaites ir išvažiavo maisto produktų.

Kai šeima išėjo iš parduotuvės, lauke jau buvo tamsu ir stipriai lijo.

Moteris susidėjo pirkinius į automobilį, pasodino vaikus ir pati sėdo prie vairo. Ji kelis kartus pabandė užvesti automobilį, tačiau nesėkmingai. Paaiškėjo, kad vienas iš vaikų paliko šviesą automobilyje ir išsikrovė akumuliatorius.

Negana to, išsikrovė ir telefonas, nors ji ir taip neturėjo į ką kreiptis pagalbos. Nelaimėliai stovėjo stipriame lietuje ir nežinojo ką daryti.

Tawny išlipo iš automobilio, atidarė variklio dangtį ir beviltiškai bandė prisikviesti pagalbos. Tačiau niekas iš praeivių nekreipė dėmesio…

Moteris per dvi valandas paprašė dvidešimties žmonių pagalbos, tačiau visi apsimetė nepastebėję ir ėjo tolyn.

Kol penkerių metų dukra bandė nuraminti verkiančią seserį, kitos dvi mergaitės buvo labai alkanos. Tawny laikė save apgailėtina motina ir nežinojo, kaip nuraminti vaikus. Ji jau buvo beveik palūžusi, kai nepažįstamas vyriškis pasibeldė į langą.

Jis ištiesė lėkštę su vištiena, sausainais ir keliais vandens buteliukais. Visa tai vyras nupirko būtent jaunai mamai su mergaitėmis. Atidavęs maistą, vyriškis pasakė, kad netrukus atvyks jo žmona ir galės partempti automobilį.

Po kurio laiko pasirodė geradario žmona ir padėjo šeimai grįžti į namus. Tačiau čia istorija dar nesibaigia…

Kitą dieną paslaptingas vyras pasirodė kartu su automechaniku, kuris buvo pasiruošęs sutvarkyti visus automobilio gedimus. Kol mechanikas atlikinėjo darbus, pagyvenęs vyras pasišalino.

Pasak Tawny, ji paklausė automechaniko, kiek yra skolinga už atliktus darbus, tačiau jis atsakė, kad už viską sumokėjo pagyvenęs vyras. Jis tik paprašė atsilyginti neįprastu būdu: “Šis kilnus ponas norėjo, kad jūs niekada nepasiduotumėte ir išliktumėte nuostabia mama“.

Šie žodžiai iš karto sugraudino Tawny. Jauna mama verkė visą dieną, nes jai padėjo vyras, kuris net nesusipažino su jos problemomis ir tiesiog norėjo padaryti gerą. Tawny apgailestauja, kad neturėjo galimybės apkabinti šio vyro ir padėkoti.

Ji tikisi, kad vieną dieną galės padėkoti maloniam vyrui arba pasekti jo pavyzdžiu ir padėti žmonėms, kurie pateks į panašią situaciją.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com