0

Kuriems Zodiako ženklams 2023 metų vasarį pasiseks meilėje, karjeroje ir šeimoje

Share
  • 2023-01-25


Astrologai Astrologijos svetainėje paskelbė savo prognozes 2023 m. vasario mėn. Sėkmingiausias vasario mėnuo bus keturiems Zodiako ženklams – Dvyniams, Vėžiui, Svarstyklėms ir Vandeniui. Kur nusišypsos sėkmė šių ženklų atstovams ir kas galės įgyvendinti savo slapčiausius planus ar svajones?

Dvyniai


Vasario mėnesį Dvyniai galės panaudoti savo žavesį ir įtikinti, taip pat paskatinti pašnekovus tinkama linkme. Šį mėnesį galite realizuoti savo ambicijas, plėsti akiratį ir apeiti ankstesnius apribojimus, kurie neleido išskleisti sparnų. Kai kurie projektai įgauna formą arba baigiami iki gegužės vidurio.

Dvyniai išskleidžia sparnus, o vasario mėnesį Dvyniams niekas negali trukdyti. Jūsų perspektyvos jus džiugina, o artimieji jus palaiko. Tokį optimizmą palaiko gana palankus ekonominis klimatas.

Su savo sielos draugu ar draugais kuriate planus ir matote ateitį tik su tais, kuriuos mylite.

Jei esate santykiuose, situacija jums yra palanki ir garantuoja mylimo žmogaus palaikymą. Atėjo laikas užbaigti projektą, kurį sukūrėte kartu. Jei esate vienišas, yra galimybė sutikti savo meilę.

Jei norite įgyvendinti projektus, kuriems reikia lėšų, nesunkiai juos rasite. Jupiteris suteiks jums pasekėjų ir žmonių palaikymą.


Jupiteris palaiko bet kokias iniciatyvas, nukreiptas į perspektyvas, kurių tikėjotės. Būkite budrūs dėl galimybių, kurios leis jums tobulėti. O jei jau esate kelyje, pasinaudokite palankia aplinka, kad praplėstumėte savo ribas, paspartintumėte judėjimą ir pakreiptumėte likimą teisingu keliu.

Pasinaudokite susidariusia palankia situacija pradėti naują, nebijokite ir darykite tai toliau.

Vėžys

Vėžių vasarį laukia romantiškos akimirkos, profesiniai ir socialiniai pasiekimai bei pokyčių galimybės. Vėžiai aktyviai palaiko, kad pakeistų žaidimą ir praplėstų savo ribas. Nešvaistykite energijos siųsdami kitiems neproduktyvias žinutes. Padėkite visas galimybes į savo pusę, bet nesistenkite nieko pasiekti jėga.

Tai suteiks jums galimybę išsiskirti iš minios, o kitiems mėgautis jūsų draugiška kompanija.


Vėžiai dabar nerimauja dėl socialinio augimo, o asmeninis gyvenimas laikinai nustumtas į antrą planą. Tačiau šio Zodiako ženklo atstovai savo nepaneigiamą žavesį įtakoja įvykius ir pasiekia aukštų įvertinimų.

Santykiuose bus nuplėštos kaukės. Galbūt jūsų karjeros augimas netenkina jūsų partnerio santykiuose, todėl galimas išsiskyrimas.

Pagrindinis dėmesys bus nukreiptas į verslą, todėl šį mėnesį naujos sielos draugo paieškai gali tiesiog nelikti laiko. Atėjo laikas parodyti savo talentus. Pasinaudokite palankiomis derybomis, kad išnaudotumėte visas savo padėties galimybes.

Jupiteris skatina jūsų socialinę plėtrą. Nesvarbu, ar ėmėtės naujo darbo, ar laukiate sprendimo ar paaukštinimo, ši milžiniška planeta padarys viską už jus geriausiu įmanomu būdu. Pasikliaukite savo derybiniais sugebėjimais ir įgūdžiais, strategija ir taktika, kad pasiektumėte naudingą susitarimą.

Jupiteris sustiprina jūsų pripažinimo troškulį, o Venera suteikia jums nenugalimą aurą. Pasinaudokite tuo, kad suspindėtumėte visuomenėje. Mėnulis skatina jūsų profesines ambicijas ir neleidžia tapti sentimentaliems ir romantiškiems. Viskam savas laikas, tad drąsiai investuokite į visuomeninę veiklą. Jūs būsite patenkinti.


Svarstyklės

Vasario mėnesį pasikliaukite savo gundymo galia, kad suviliotumėte ar atgaivintumėte liepsną santykiuose, tačiau paklauskite savo mylimojo, ar jam patinka jūsų fantazijos. Esate linkęs daryti dalykus savarankiškai. Laimei, jūsų noras padėti kitiems tai kompensuoja. Taip pat galite pasikliauti naujais naudingais ryšiais.

Svarstyklės vasarį viską keičia harmoningiausiai, ego bus patenkintas, įtaka visuomenėje didės.

Merkurijus ir Venera padės sužavėti bet ką. Nedvejodami žengiate žingsnį, kad suartėtumėte su mylimu žmogumi arba suviliotumėte ką nors, kas jums patinka. Santykiuose situacija yra ideali norint atkurti pusiausvyrą su partneriu per dialogą. Savo šio mėnesio spindesiu galite sužavėti bet ką, o ištverme jis įtikins, kad esate teisus. Jei esate vienišas, turite puikių galimybių užsitikrinti perspektyvius santykius.

Tai puikus laikas sutelkti paramą ir rasti naujų kontaktų, kurie paremtų jūsų pasiūlymus ir finansuotų jūsų projektus. Jūs pateikiate dalykus kuo geresnėje šviesoje.


Pasikliaukite savo kūrybiškumu, kad įtikintumėte visus darbuotojus jus palaikyti dabar. Jūs įtikinate juos sekti jus ir palaikyti jūsų įkvėptas idėjas. Įmonei bus naudingos Svarstyklės, o Svarstyklėms gali būti suteikta paaukštinimas. Pasinaudokite kiekviena galimybe suartėti su kitais.

Vandenis

Vandenyje vasario mėnesį prasideda naujas plėtimosi ciklas. Dinamiškas bendravimas patvirtins jūsų argumentus ir įtikins bet kurią auditoriją tikėti jumis ir mėgdžioti jus. Galite lengvai atsikratyti slegiančių pareigų. Jei norite atskleisti naują potencialą, dabar pats laikas.

Šį mėnesį pasirodys visi žmonės, kurie jus mato kaip tikrai artimą ir reikalingą žmogų. Vandenio aistra daro stebuklus, patraukiate dėmesį, susipažįstate su įdomiais žmonėmis. Niekas negali atsispirti tavo žavesiui.

Tai puikus mėnuo užmegzti ryšius su šeima ar susitikti su naujais žmonėmis.


Vienišas Vandenis, naudokite savo bendravimo įgūdžius, kad įtikintumėte kitus, kad jūsų pasaulio vizija turėtų būti priimta. Galite užkerėti bet ką.

Nepraleiskite progos maksimaliai išnaudoti savo talentus ir juos panaudoti. Venera didina apetitą, o Saulė kviečia reikalauti pripažinti tavo nuopelnus.

Tai puikus mėnuo padaryti gerą įspūdį. Charizma padės sukurti populiarumą. Pasinaudokite šia galimybe, kad praplėstumėte įprastą draugų ratą ir susirastumėte naujų sąjungininkų. Jums naudingas jūsų asmeniniam tobulėjimui palankus klimatas. Spinduliavimas traukia tuos, kurie nori su jumis pasidalinti geromis akimirkomis.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com