0

Kartu iki galo: geriausias kiekvieno Zodiako ženklo suderinamumas santuokoje

Share
  • 2023-01-25


Geriausias kiekvieno zodiako ženklo santuokos suderinamumas apskaičiuojamas pagal tris tipus: meilę, seksą ir draugystę. Jei sąjungoje kažko trūksta, tada „kartu iki galo“, deja, ne apie tave. Astrologija padės išsiaiškinti idealų partnerį pagal gimimo datą. Geriausius tandemus įvardijo astrologė Inna Lyubimova.

Puikus Dvynių ir Vandenio suderinamumas


Oro stichijos atstovų sąjunga iš išorės gali atrodyti paviršutiniška. Dvyniai pernelyg flirtuoja, o Vandeniai laisvę vertina aukščiau už viską. Bet abu yra geri. Tarp jų yra stiprus ryšys. Jie supranta vienas kitą iš pirmo žvilgsnio ir yra pasirengę gyventi kartu iki savo dienų pabaigos.

Avinas ir Šaulys sugebės sukurti tvirtą santuoką

Ugnies stichijų atstovai tarpusavyje ras bendrą kalbą. Jie nebijo reikšti savo norų ir yra pasirengę dialogui. Avinas yra patikimas ir energingas. Dėl savo pusės jis yra pasiruošęs daug kam. Šaulys santykiams gali suteikti kibirkšties, tačiau visada vertina tai, ką partneris dėl jo daro. Todėl pora bus suinteresuota kartu, jų sąjunga yra nepaprastai perspektyvi.

Geriausias Vėžio ir Skorpiono tandemas

Kad ir kaip būtų, šie ženklai galės gyventi kartu iki galo. Atrodo, kad jie turi mažai bendro. Skorpionas turi sunkų charakterį ir per daug vertina savo interesus. Laimei, Vėžiui šeima yra pagrindinis dalykas. Jis gali daug padaryti, kad išlaikytų santykius. Vėžiui būdingas kantrybė, supratimas ir net pasiaukojimas.

Puikus Mergelės ir Ožiaragio suderinamumas 


Žemės ženklai išsiskiria panašiu požiūriu į pasaulį. Jie vertina tokius santykių aspektus kaip:

  • partnerio patikimumas;
  • supratimas;
  • pasitikėjimas;
  • lojalumas.

Ožiaragis ir Mergelė – darbštūs, todėl jų prioritetas – profesinė veikla. Tačiau jie taip pat pasiruošę daug laiko skirti šeimai. Jie daro viską, kad užtikrintų patogesnį gyvenimą savo šeimoms.

Žuvys ir Žuvys galės gyventi kartu iki galo

Vandens stichijų atstovai pernelyg romantiški. Atrodo, kad jie sklando debesyse ir yra apsėsti savo santykių – tai jų prioritetas. Todėl Žuvų tandemas labiau linkęs nugyventi kartu iki galo, net jei jaunystėje susirado vienas kitą. Išrinktajame jie ieško savo įsitikinimų atspindžio. Todėl jei partneris juos palaikys ir sutiks su pagrindinėmis vertybėmis, tuomet Žuvys nebus pasiruošusios jo paleisti.

Puikus Jaučio ir Vėžio suderinamumas

Abu ženklai orientuoti į namą – tai jų atrama ir stiprybė. Jautis vertina komfortą, švarą ir ramybę. Jie nori grįžti namo ir jaustis kaip priklausantys. Vėžys yra svarbesnis už šeimą ir santykius poroje, todėl jis pasirengęs partneriui duoti viską, ko tik nori. Jautis labiau orientuojasi į gyvenimo komforto gerinimą, o Vėžys – į tarpusavio supratimą ir laimę šeimoje.


Harmoningas Liūto ir Svarstyklių tandemas

Abu ženklai mėgsta būti dėmesio centre. Jie žavūs, charizmatiški, lengvai randa bendrą kalbą su žmonėmis. Tačiau vis tiek Svarstyklės gali pasiduoti Liūtui. Oro stichijos atstovai, norėdami išsaugoti santykius, pasiruošę žengti į šešėlį. Tačiau jie nesijaus atstumti. Kartais žaidimas antruoju numeriu jiems atneša dar daugiau naudos. Liūtas vertina šį žingsnį ir yra pasirengęs padaryti bet ką, kad jo sielos draugas būtų laimingas.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com