0

Kokiais būdais ir savybėmis patraukti skirtingų zodiako ženklų vyrų dėmesį

Share
  • 2023-01-24


Kiekviena moteris siekia patraukti jai patinkančio vyro dėmesį ir jį užkariauti, tam naudodama įvairias technikas. Tačiau ne visi žino, kad technikos duoda geriausią efektą, priklausomai nuo zodiako ženklo, po kuriuo šis vyras gimė.

Avinas


Tam, kad šio ugnies ženklo atstovas atkreiptų į tave dėmesį, reikia būti energingam ir pasitikinčiam savimi. Nebijokite flirtuoti su kūno kalba, akių išraiška ir subtiliu humoru. Avinams patinka protingos ir drąsios moterys, kurios nelaukia, kol joms bus skiriamas dėmesys, o perima iniciatyvą į savo rankas.

Jautis

Patraukti Jaučio dėmesį nėra lengva, tam teks būti kūrybingam. Šio ženklo atstovė neatsispirs moteriškumui, elegancijai, rafinuotumui ir aštriam protui. Be to, moteris, norinti įtikti Jaučiui, turi turėti platų požiūrį ir gebėti palaikyti pokalbį bet kokia tema.

Dvyniai


Po Dvynių ženklu gimusio vyro dėmesį patraukti lengva. Jos yra žinomos moteriškos lyties atstovės: susipažįsta su malonumu, flirtuoja, pradeda daugybę ir neįpareigojančių romanų ir taip pat lengvai išsiskiria. Su juo santykius palaikyti kur kas sunkiau. Kad tai padarytų, jis turi būti įdomus. Gerai, kai turite bendrą reikalą ar hobį.

Vėžys

Vėžiai yra šeimyniški, jiems svarbios šeimos vertybės ir tradicijos. Vėžys labiau linkęs atkreipti dėmesį į gerą šeimininkę, kuri dalijasi jo pažiūromis ir siekiais. Paprašykite jo pasikalbėti apie vaikystę, šeimą, tėvus, atidžiai išklausykite jo pasakojimus, palaikykite, pritarkite, akcentuokite, kokios jums svarbios šeimos vertybės ir bendri interesai.

Liūtas


Norint laimėti Liūto širdį, pakanka laikyti jį visatos centru ir žavėtis viskuo, ką jis sako ir daro. Liūtai mėgsta silpnas ir švelnias moteris, kad jaustųsi gynėjai ir globėjai. Nemėginkite jiems įsakyti ar kažkuo parodyti pranašumo.

Mergelė

Mergelės ženklo vyras visame kame mėgsta tvarką ir nuoseklumą, jis visada turi aiškius planus ateinantiems metams. Šalia jo nori matyti apdairią ir protingą, gerų manierų moterį, kuri visiškai dalinsis jo pažiūromis ir priims jo gyvenimo būdą.

Svarstyklės


Svarstyklės mažai dėmesio skiria išvaizdai, joms svarbus vidinis moters pasaulis. Norint įtikti tokiam vyrui, reikia būti išskirtiniu žmogumi, atlikti prasmingus veiksmus, turėti atsakomybės jausmą ir plačią pasaulėžiūrą. Jis taip pat gali atkreipti dėmesį į moterį, kuri su juo turi bendrų pomėgių ar pomėgių.

Skorpionas

Skorpioną labai sunku užkariauti, jei jis pats to nenori. Tai gana paslaptingi vyrai, vertinantys nepaprastą moterų protą, rafinuotas manieras ir išorinį grožį. Skorpionas visada ieško savo idealo, todėl tik jį atitinkantys turi galimybę.

Šaulys


Šauliai mėgsta natūralumą ir spontaniškumą. Juos traukia energingos, protingos, atviros ir lengvai bendraujančios moterys. Šie vyrai netoleruoja melo ir apsimetinėjimo, lengvai jį atpažįsta ir praranda susidomėjimą tokiomis damomis.

Ožiaragis

Ožiaragiai yra sudėtingos prigimties, jie yra gana šalti ir paslaptingi, netoleruoja savanaudiškų ir savimi pasitikinčių moterų, nemėgsta, kai jos jiems primetamos. Ožiaragis labiau linkęs atkreipti dėmesį į savarankišką, intelektualiai išsivysčiusią moterį, kuri yra aistringa savo profesijai ir gerbia savo užsiėmimą.

Vandenis


Vandeniai labiausiai mėgsta laisvę iš visų zodiako ženklų, todėl jų širdis galite laimėti tik nepretenduodami į jų asmeninę erdvę ir laisvę. Tačiau neverta su tuo sukčiauti – jie gimsta psichologai ir turi gerą melo jausmą. Juos traukia protingos, bendraujančios ir atviros moterys, pasirengusios pasidalinti savo požiūriu į gyvenimą.

Žuvys

Vyrai Žuvys atkreipia dėmesį į ryžtingas, drąsias ir gražias moteris, kuriose ieško savo idealo. Šių savybių savininką jam bus lengva pamėgti ir užmegzti su juo romaną. Tačiau norint užmegzti pažintį su rimtais santykiais, reikia labai pasistengti. Norėdami tai padaryti, turėtumėte būti taktiška, rūpestinga ir atsakinga, o galiausiai – gera šeimininkė.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com