0

Finansinis horoskopas savaitei nuo 2023 m. sausio 23 d. iki sausio 29 d. jums pasakys, kuriam iš zodiako ženklų pasiseks

Share
  • 2023-01-24


Šios savaitės, 2029 metų sausio 23 – sausio 29 dienos, finansinė astrologinė prognozė žada, kad beveik visi Zodiako rato ženklų atstovai šiuo laikotarpiu galės išspręsti savo pinigines problemas. Kai kurie žmonės pasieks reikšmingos sėkmės darbe ar savo versle, o tai teigiamai paveiks jų finansinę padėtį.

Finansinis horoskopas savaitei nuo 2023 m. sausio 23 d. iki sausio 29 d. Ugnies stichijos ženklams


Avinas

Žvaigždės padės Avinui pasiekti vidinę harmoniją nuo sausio 23 iki 29 d. Įgavę pasitikėjimo savimi šio ženklo atstovai galės pasiekti įspūdingos sėkmės darbe. Tai padės Avinui gerokai pagerinti savo finansinę padėtį. Svarbiausia – per darbo savaitę nemesti pradėtų dalykų ir būti kuo santūresniam bei atsakingesniam.

Liūtas

Ateinanti savaitė – puikus laikotarpis žmonėms, kurie ieško naujo darbo. Savaitės viduryje Liūtai galės rasti sau įdomios veiklos. Tie ženklo atstovai, kurie vyksta į komandiruotę, gali drąsiai tikėtis teigiamų jos rezultatų. Šią savaitę liūtai turi labai atidžiai tvarkyti savo finansus. Neskolinkite pinigų po 20 d.


Šaulys

Šio ženklo atstovai turėtų būti pasiruošę, kad finansiniu požiūriu savaitė nebus pati sėkmingiausia. Nedideli pinigų įplaukimai galimi tik savaitės pabaigoje. Todėl Šauliams reikia labai atsargiai tvarkyti savo finansus. Nuo sausio 23 d. iki sausio 29 d. geriau atsisakyti didelių įsigijimų. Greitai Šauliui gali prireikti pinigų.

Finansinė astro prognozė savaitei nuo 2023 m. sausio 23 d. iki sausio 29 d. Žemės elementų ženklams

Jautis


Šio ženklo atstovams bus sunku rasti motyvacijos laikotarpiu nuo sausio 23 iki 29 d. Dėl to kaltos žvaigždės, kurios šiuo laikotarpiu Jaučiui nedaro didžiausio teigiamo poveikio. Įsigijimo metu, sudarant naujus sandorius ar pasirašant sutartis šio ženklo atstovai turi būti itin atidūs. Didelė tikimybė, kad jie gali bandyti apgauti Jautį, dėl to gali prarasti įspūdingą pinigų sumą.

Mergelė

Teigiamos žvaigždžių įtakos pikas Mergelei prasidės sausio 23 d. Nuo šios dienos Mergelė galės pagerinti savo finansinę padėtį. Nepaisant to, kad Mergelės gali turėti tam tikrų sunkumų, jos vis tiek juos įveiks. Tai padės jiems įgyti pasitikėjimo savimi ir gebėjimo judėti į priekį.

Ožiaragis


Ateinančią savaitę Ožiaragiai bus linkę į nuotaikų kaitą. Tai lems, kad šio ženklo atstovai negalės teisingai palyginti savo išlaidų ir pajamų. Po pietų labai didelė rizika išleisti kur kas įspūdingesnę sumą, nei tikėjosi Ožiaragiai.

Finansinis horoskopas savaitei nuo 2023 m. sausio 23 d. iki sausio 29 d. oro stichijos ženklams

Dvyniai

Dvynių ženklo atstovams astrologai rekomenduoja savaitės pradžioje susitvarkyti finansinius reikalus. Kai kuriems žmonėms reikės iš naujo apibrėžti savo biudžetą. Laikotarpiu nuo sausio 23 iki sausio 29 dienos finansinių įplaukų nesitikima, todėl Dvyniams teks taupyti. Šio ženklo atstovams teks atsisakyti pirkinių ir įsigijimų.


Svarstyklės

Svarstyklėms labai svarbu išmokti tinkamai suprasti žmones. Savaitės metu šio ženklo atstovų laukia nemažai susitikimų su itin neigiamai jų atžvilgiu nusiteikusiais žmonėmis. Jie gali juos apgauti, įskaitant išvilioti iš Svarstyklių pinigų.

Vandenis

Šio ženklo žmonėms ateinanti savaitė bus gana sunki. Vandenio laukia daug išbandymų. Kai kurie iš jų gali lemti tai, kad šio ženklo atstovai išsiskirs su tam tikra pinigų suma. Tačiau jų praradimas Vandeniui nebus kritinis, tačiau nemalonus poskonis vis tiek išliks.


Finansinė astrologinė prognozė savaitei nuo 2023 m. sausio 23 d. iki sausio 29 d. vandens stichijų ženklams

Vėžys

Šio ženklo žmonės turėtų patys rūpintis savo tobulėjimu. Galite užsiregistruoti į kursus arba įsigyti sporto salės abonementą. Tokiems užsiėmimams išleisti pinigai vėliau grįš Vėžiams. Taip pat šio ženklo atstovės raginamos atnaujinti garderobą ar padirbėti prie savo įvaizdžio.

Skorpionas

Visi žino, kad vanduo po gulinčiu akmeniu neteka, todėl Skorpionams reikia daug dirbti, kad pagerintų savo finansinę gerovę. Tik tokiu būdu jiems pavyks laikotarpį nuo sausio 23 iki 29 d. Nerizikuokite savo pinigais veltui. Žvaigždės nerekomenduoja Skorpionams veltis į įvairiausius nuotykius.

Žuvys

Palankiausias laikotarpis, kalbant apie savo savijautos didinimą, Žuvims bus pirmoji savaitės pusė. Šiuo laikotarpiu žvaigždės padės šio ženklo atstovams sėkmingai dirbti versle. Antroji savaitės pusė Žuvims nebus tokia sėkminga. Šiuo laikotarpiu geriau atsisakyti pirkinių ir įvairių įsigijimų.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com