0

Verka Serdiučka scenoje jau kelis dešimtmečius. Pamatykite, kaip atlikėjas atrodo be makiažo

Share
  • 2023-01-23


Šiandien šiam atlikėjui jau 49 metai. Norime jums papasakoti daugiau apie vyro gyvenimą.

Andriy gimė ir užaugo Ukrainoje. Kai berniukui buvo septyneri, jo tėvas paliko šeimą (mirė nuo nuolatinio girtavimo). Mama su dviem mažais vaikais liko viena. Andriy anksti subrendo ir liko vienintelis vyras šeimoje. Šeima gyveno labai prastai ir neturėjo pinigų net ant Andriy kostiumo mokyklos baigimo proga. Galbūt skurdi vaikystė ir sukūrė tokį išskirtinį vyro charakterį.

90-aisiais gimė Verkos Serdiučkos personažas, kuris užkariavo milijonų moterų širdis Ukrainoje ir Rusijoje. Net patyrę humoristai negalėjo suprasti, kokia yra Andriy paslaptis. Vyrai apsirengę moterimis scenoje buvo pasirodę ir anksčiau, tačiau tokio populiarumo niekam nepavyko susilaukti. Galbūt paslaptis ta, kad Andriy Danylko ne tik vaidino, bet ir susigyveno su savo personažu.

Per savo karjerą Verka Serdiučka išleido 12 albumų, o jos populiarumas buvo toks didelis, kad 2007 buvo išsiųsta į Eurovizijos dainų konkursą. Kuo labiau augo atlikėjo populiarumas, tuo labiau jis užsidarė savyje. Vienas leidinys netgi skelbė, kad vyras kurį laiką lankėsi pas psichoterapeutą.

2018 metais vyras skelbė, kad Verka Serdiučka baigia savo egzistavimą. Kurį laiką jis iš tiesų nesirodė su šiuo personažu ir tapo Ukrainos “X-Faktoriaus“ teisėju. Visgi 2019 metais Verka pasirodė Eurovizijos scenoje kaip svečias, o šiuo metu tęsia savo muzikinę karjerą.

Vyras stengiasi apsaugoti savo asmeninį gyvenimą nuo nepažįstamų žmonių, tačiau spėjama, kad Andriy yra vienišas. Vyras niekada nesukūrė šeimos ir nesusilaukė vaikų. Sunku pasakyti, bet galbūt Verkos Serdiučkos personažas ir sutrukdė sukurti asmeninę laimę…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com