0

Šeši zodiako ženklai, kuriems pinigų stygius 2023 metais tikrai negresia

Share
  • 2023-01-23


Žmonės jaučiasi labiau pasitikintys, kai sąskaitoje yra atidėta suma „tik tuo atveju, staiga“. Astrologė Tatjana Zorina įvardijo zodiako ženklus, kuriems 2023 metais tikrai nereikėtų jaudintis dėl finansų.

Laimės pinigais nenusipirksi – šią paprastą tiesą žino visi. Tačiau stabili finansinė padėtis leidžia mums labiau pasitikėti ateitimi, tai tikrai. Astrologė Tatjana Zorina atskleidė, kurių zodiako ženklų ateinančiais 2023 metais didelėse kupiūrose tikrai bus galima rasti piniginėse.


Mergelės zodiako ženklas

Mergelės 2023 metais nežinos problemų su pinigais, tačiau turi protingai valdyti kapitalą, pavyzdžiui, investuoti.

Mergelė žinoma kaip viena darbščiausių ir atsakingiausių Zodiako rato atstovų. 2023 metais šio Zodiako ženklo nešiotojai nežinos problemų su pinigais, bet ne dėl karjeros pažangos ir sėkmės apskritai. Šiems žemiškiems žmonėms klestėjimą ir gerovę suteiks aplinka: artimieji, partneris ar turtingas gerbėjas. Lėšos neturėtų būti leidžiamos į dešinę ir į kairę – reikia jas protingai disponuoti, pavyzdžiui, investuoti.

Zodiako ženklas Jautis


Jautis 2023 metais gaus priedą už darbo pasiekimus, arba bus padidintas atlyginimas.

2023 metais dirbantis Jautis gali tikėtis pajamų padidėjimo. Galbūt darbdavys padidins atlyginimą arba skirs priedą už precedento neturinčius pasiekimus. Astrologė Tatjana Zorina rekomendavo šiems Žemės elementų atstovams savo pajamas investuoti į prietaisus ar buitinius prietaisus namams / vasarnamiams.

Zodiako ženklas Skorpionas

Vandens Skorpionų stichijos atstovai turėtų įsiklausyti į save ir būti realizuoti kūryboje. 2023 metais bus visiškai įmanoma užsidirbti pinigų iš naujo pomėgio.


Skorpionai dabar labiau nei bet kada anksčiau gali būti sėkmingai realizuoti kūrybiškumu. 2023-ieji – laikas atkreipti dėmesį į savo fantazijas, įsiklausyti į savo norus. Galite daryti viską, kas slypi sieloje, nuo šokių ir piešimo iki karoliukų vėrimo ir muilo gaminimo. Kaip premiją šie Vandens stichijos atstovai galės užsidirbti pinigų iš naujo pomėgio, o papildomos pajamos niekada nebus nereikalingos.

Zodiako ženklas Dvyniai

Tikriausiai 2023-aisiais Dvyniams teks keisti darbą, kad išvengtų pinigų problemų.

Žmonės, gimę po Dvynių zodiako ženklu, pavasarį gali drąsiai tikėtis finansinės padėties pagerėjimo. Bet tik tie, kurie dėl to ką nors padarė. Pavyzdžiui, lankėte kvalifikacijos kėlimo kursus arba įgijote naujų įgūdžių. Kai kurie Oro stichijų atstovai, norėdami nežinoti problemų su pinigais, turės rizikuoti ir keisti darbą. Zorina patarė kūrybingiems Dvyniams ir tiems, kurie turi patirties bet kurioje srityje, sukurti asmeninį prekės ženklą.


Avinas zodiako ženklas

Žmonės, gimę po Avino zodiako ženklu, 2023 metais pasieks finansinį stabilumą.

Avinai iš prigimties yra pionieriai, novatoriai, lyderiai. Noras siekti tikslų palankiai veikia šio Zodiako ženklo žmonių finansinę padėtį. 2023 m. jie turi visas kortas pinigų stabilumui pasiekti. Per šiuos 12 mėnesių galite tikėtis netikėtų mokėjimų, kurie bus reguliarūs. Čia kalbame apie dotaciją, premiją ar socialinę paramą.

Zodiako ženklas Šaulys


Vieni Šauliai 2023 metais sulauks paaukštinimo, kiti, sulėtėję plėtra dabartinėje darbovietėje, nuspręs, kad laikas jį keisti.

Kapitalo prieaugis Šaulys 2023 metais bus siejamas su profesine veikla. Vieni šio Zodiako ženklo nešiotojai sulauks paaukštinimo, kiti, nematydami plėtros perspektyvų esamoje vietoje, pakeis darbdavį. Dėl to šių ugnies stichijos atstovų pajamos gali padidėti kelis kartus. Atėjo laikas pagalvoti apie kapsulės formavimąsi. Visada reikėtų atsiminti, kad pasitikėjimas ateitimi priklauso nuo finansinės pagalvės dydžio.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com