0

Ištirpdykime ledus sausio mėnesį: meilės horoskopas savaitei nuo 2023 m. sausio 23 d. iki 29 d.

Share
  • 2023-01-23


Širdies reikalai yra svarbi mūsų gyvenimo dalis. Be romantikos kasdienybė nuobodi ir pilka. Meilė suteikia energijos ir impulso aktyviam gyvenimui, verčia tobulėti, pažadina mumyse maloniausias savybes. Sausio šaltis padės ištirpdyti šį ryškų jausmą. Astrologė Marija Vlasova sudarė savaitės nuo sausio 23 iki 29 d. meilės horoskopą visiems Zodiako ženklams, kad galėtume pažvelgti į artimiausią ateitį asmeninių santykių srityje.

Meilės horoskopas savaitei nuo 2023 metų sausio 23 iki 29 d


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinai yra aistringos prigimties, todėl dažnai įsipainioja į intrigų tinklą. Norėdami išryškinti esmę ir neeikvoti savęs praeinant, pasistenkite prisiminti sapnuose ateinančius vaizdus. Pranašiškas sapnas bus sapnas, kuris įvyko nuo ketvirtadienio iki penktadienio. Jei jums pasirodė konkretus asmuo, tai turėtų būti priimta kaip ženklas iš viršaus.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Ateinančią savaitę Jautis atkakliai kovos su neigiamu požiūriu į meilę. Pavyzdžiui, juos apims pavydas ir įtarinėjimas. Tačiau kartais tokie jausmai šiems žmonėms suteikia reikiamą paskatą skirti daugiau dėmesio savo artimiesiems. Būkite atsargūs su pažadais: vargu ar jie bus ištesėti, todėl geriau nuo jų susilaikyti.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Puikus laikas bendrai kelionei už miesto ar žiemos atostogoms. Žiemos sportas, pavyzdžiui, slidinėjimas, bus naudingas. Jei vis dar esate vienišas, neignoruokite priešingos lyties dėmesio ženklų. Galbūt nieko grandiozinio ir neišeis, bet nuotaiką ir savigarbą pagerinti pavyks.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Ženklas, kuriame gyvenime susikaupė daug pertekliaus, kuris energijos prasme neleidžia pritraukti teigiamų akimirkų. Astrologė rekomenduoja pradėti nuo mažo – valytis ir atsikratyti nereikalingų dalykų, ypač primenančių praeities santykius. Taip pat atkreipkite dėmesį į savo mintis. Ar jie jaučia slegiantį ilgesį išėjusiajam? Tik sutvarkę dalykus savo gyvenime galite tapti sėkmingi meilėje.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai, kurie pasineria į darbą savo galva, rizikuoja santykiais su savo sielos draugu. Atidėkite antraeilius dalykus, kad skirtumėte šiek tiek daugiau dėmesio žmonėms, kuriuos mylite. Jei eini į pasimatymą, tai išjunk telefoną, nes darbo sfera atkakliai bandys tave nusitempti į savo pelkę.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Norint pritraukti partnerio meilę ir dėmesį, nereikia per daug stengtis – priešingai, geriau kiek įmanoma atsipalaiduoti, bent jau meditacijos pagalba. Dvasios ramybė – vidinė ir išorinė – bus daug patrauklesnė aplinkiniams. O vienišos Mergelės sausio 23–29 dienomis turi realią galimybę susipažinti su įdomiu žmogumi.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Šią savaitę Svarstyklėms energiją reikia leisti atsargiai, tik tam, ko tikrai reikia. Ir reikia atsikratyti minčių apie praeitį, apie praeities traumuojančius santykius. Atminkite, kad vanduo po gulinčiu akmeniu neteka. Jei pasikliaujate tik atsitiktinumu ar likimu, tuomet ir toliau gyvensite praeitimi.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Šią savaitę Skorpionai širdies reikalus turėtų tvarkyti apgalvotai ir atsargiai. Nebandykite savo santykių ir partnerio kantrybės. Turite daug savybių, kurios vertos pagyrimo – pasistenkite jas „įjungti“. Pavojingiausias meilei bus kerštingumas. Patikėkite, tai nėra emocija, kurios nusipelnė jūsų mylimasis.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Visą savaitę Šauliai bus ypač patrauklūs ir energingi. Ramus flirtas susuks galvą daugeliui gerbėjų, tačiau visi veiksmai turi savo pasekmes. Jei vienu metu įsimylite kelis žmones, turėsite jiems atsakyti ir apskritai kažkaip kontroliuoti šią situaciją. Geriau išsirinkite tą, kuris jums labiausiai patinka, ir savo žavesį nukreipkite į jį.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Nepaisant to, kad jus gali sudominti savo pagirtinos savybės, kartais kitos jūsų apraiškos iš karto atbaido naujas pažintis. Per didelis santūrumas sukuria įspūdį, kad partneris tau neabejingas. Nuoširdūs prisipažinimai gali išgelbėti jus, kad kartais jums sunku iš karto parodyti ryškias emocijas. Daugelis žmonių tai laikys savaime suprantamu dalyku.


Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Sunki savaitė laiko paskirstymo prasme. Vandenis norės ir romantikos, ir super pelno. Bet ar užteks viskam „kuro“? Svarbu planuoti savo veiksmus, galbūt susitarti iš anksto, kad galėtumėte kontroliuoti darbo kiekį konkrečią dieną. Tačiau vedę ir susituokę ženklo atstovai, priešingai, gali nuobodžiauti. Todėl prasminga savaitgalį skirti vienas kitam.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Savaitė žada būti kupina emocijų. Artėjant savaitgaliui meilės išgyvenimai išvis pasieks kulminaciją. Sklandžiai ir romantiškai nusiteikusios Žuvys ne visada pasirengusios sparčiai vystytis įvykiams, tačiau dabar tai tik nudžiugins ir sugrąžins gyvenimo skonį. Galite susipažinti, paskambinti į pasimatymą, padaryti neįprastų staigmenų.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com