0

Labiausiai mėgstantys vaikščioti į kairę: patys neištikimiausi Zodiako ženklai

Share
  • 2023-01-22


Ar verta tikėti partnerio ištikimybės priesaikomis? Tik ne šių penkių Zodiako ženklų!

Zodiako ženklai, kurie tiesiog gyvena išdavystėmis.

I vieta – SVARSTYKLĖS

Kategoriškai nusistačiusios prieš bet kokius suvaržymus ir įsipareigojimus. Nesvajoja apie santuokos įtvirtinimą ir aktyviai propaguoja laisvus santykius.

Jeigu išrinktajam pavyko „supančioti“ Svarstykles, tai neverta tikėtis, kad jos virs pavyzdingu šeimos nariu. Kai jos pasiners į buitinę rutiną ir stabilumą, netrukus pabėgs ieškoti naujų įspūdžių.

Svarstyklės mėgsta dirginti sau nervus, todėl įsitaisys įspūdingą gerbėjų skaičių. Kiekvieną laisvą minutę skirs draudžiamoms, bet viliojančioms intrigoms.

II vieta – LIŪTAS

Nuoširdžiai mano, kad jam galima viskas. Jo nuomone, saugoti ištikimybę antrajai pusei – apmaudi praeities atgyvena.

Liūtas įpratęs tenkinti savo troškimus ir nieko neatsisakyti. Jeigu jo siela prašo naujų nuotykių, tai šeimyniniai įsipareigojimai jo nesustabdys. Beprasmiška jį gėdinti dėl palaido gyvenimo būdo.

Liūtas pasakys, kad priekaištai neturi pagrindo ir apkaltins antrąją pusę spaudimu ir manipuliacijomis.

Neverta tikėti jo žodžiais, kad jis atėjo į protą ir suėmė save į rankas. Nevaldomas Liūtas mėgsta būti dėmesio centre, todėl greitai užmegs naują romaną.

III vieta – ŽUVYS

Paniškai bijo išsiskyrimo ir santykių aiškinimosi. Nors meilės romanas pradėjo slėgti ir nebesuteikia džiaugsmo, joms neužteks dvasinių jėgų prabilti apie išsiskyrimą. Jos neims spręsti problemos ir dirbti su savimi.

Joms paprasčiau nuslėpti slaptą ryšį, nei prisiimti įsipareigojimų. Greitai įsimylintis Zodiako ženklas gali ant kelių prisiekinėti ištikimybę ir prašyti atleidimo. Tačiau visi jo pažadai subyrės, kai horizonte pasirodys naujas dėmesio objektas.

IV vieta – VANDENIS

Stabilumas – pernelyg nuobodus dalykas šiam lengvabūdžiam Zodiako ženklui. Jis gyvena emocijomis ir jausmais. Jeigu meilės santykiai prarado karštį, tai be sąžinės graužaties jis nukreips žvilgsnį į kitus potencialius partnerius.

Kad pakutentų sau nervus, Vandenis vaikščios į pasimatymus darbo metu, slapta nuo antrosios pusės rašinės meilės laiškelius.

Jis gali užmegzti romantiškus ryšius su kolega. Jo neištikimybė nereiškia, kad Vandenis liovėsi mylėti savo antrąją pusę. Jam tai yra būdas pabėgti nuo nuobodulio ir rutinos.

V vieta – DVYNIAI

Nemėgsta, kai santykiuose viskas darnu, sklandu ir nuspėjama. Jiems reikia nuolatinio adrenalino ir aistrų protrūkių.

Šeimyniniame gyvenime neįmanoma nuolat palaikyti euforijos ir apokalipsės nuotaikų. Emocijų trūkumas namuose verčia Dvynius ieškoti jų kitur.

Kad ir kaip partneris stengtųsi susigrąžinti pirminį potraukį, nenuoramos Dvyniai negalės atsilaikyti prieš viliojantį neištikimybės įdomumą ir jausmų pilnatvę.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com