0

Avinai gali patrigubinti savo kapitalą, o Skorpionams viskas gali klostytis ne taip: finansinis horoskopas savaitei nuo 2023 m. sausio 23 d. iki 29 d.

Share
  • 2023-01-22


Paskutinė šio mėnesio savaitė, kuri vyks 2023 metų sausio 23–29 dienomis, bus pati galingiausia daugelio zodiako ženklų finansinių planų įgyvendinimui. Dieną prieš tai prabėgęs jaunatis Vandenyje praplėtė finansinės gerovės siekiančių žmonių galimybes, davė stiprų impulsą jų raidai. Kaip šią savaitę galėsite juos įgyvendinti, priklausys tik nuo jūsų.

Avinas


Daugeliui Avinų gali būti suteikta unikali galimybė padvigubinti ar net patrigubinti savo kapitalą ir tapti turtingu žmogumi. Tačiau tam reikia turėti aiškų veiksmų planą, kontroliuoti dabartinius veiksmus ir nepriimti skubotų sprendimų. Bent jau kurį laiką turėtumėte stengtis griežtai registruoti savo pajamas ir išlaidas ir nešvaistyti pinigų.

Jautis

Jautis turi gerai apgalvoti savo ilgalaikius planus ir naudoti visus turimus būdus, kad padidintų pajamas. Bus naudinga atlikti svarbių darbų auditą, apsvarstyti alternatyvius svarbių problemų sprendimo būdus ir pasistengti pasimokyti iš savo kolegų ir konkurentų patirties.

Dvyniai


Šią savaitę Dvyniai gali drąsiai imtis bet kokių naujų įsipareigojimų – jie bus sėkmingi ir atneš gerų pajamų. Stenkitės išlaikyti atstumą nuo žmonių, kuriuos laikote savo piktadariais arba kurie jums yra tiesiog nemalonūs – tai daugeliu atžvilgių padės suderinti savo būklę ir pasiekti sėkmės.

Vėžys

Vėžiai, norėdami pasiekti sėkmės, turi dirbti su savo vidiniais kompleksais. Visų pirma, svarbu atsikratyti pasipiktinimo ir įtarumo, kuris daugeliu atžvilgių trukdo susikoncentruoti į verslą ir neigiamai veikia finansinius srautus.

Liūtas


Aukštas pareigas ir vadovaujančias pareigas užimančių Liūtų laukia palanki savaitė. Žvaigždės bus jums palankios bet kokiose pastangose. Jums atsivers nauji pinigų srautai, o esamos abejonės išsisklaidys. Kūrybingi šio ženklo atstovai taip pat turi visas galimybes rasti savo „aukso kasyklą“.

Mergelė

Mergelės šią savaitę turės visas galimybes patekti į vadinamąją srauto būseną. Jie sugebės įveikti sunkumus, kurie atrodė neįveikiami, ir gerokai pagerins savo finansinę būklę. Palankus metas ieškotis naujo darbo, pereiti į kitas pareigas ar įgyvendinti naujus planus.

Svarstyklės


Svarstyklių laukia geras laikas, kai pradės pildytis senos svajonės ir išsipildys puoselėti norai. Tačiau nesėdėkite be darbo ir nelaukite, kol iš dangaus nukris šios žvaigždžių dovanos. Prieš švęsdami triumfą, turėsite sunkiai dirbti. Stenkitės šią savaitę nepirkti didelių pirkinių.

Skorpionas

Šią savaitę Skorpionams viskas gali vykti ne pagal planą, tačiau tai netrukdys jiems „išsisukti“ iš bet kokios situacijos ir sulaukti finansinės sėkmės. Tai daugiau nei įmanoma, jei nesivelsite į konfliktus ir nepriimsite neapgalvotų sprendimų.

Šaulys


Šauliams svarbu susikoncentruoti į darbo procesą ir būti pasiruošusiems netikėtoms santykių su kolegomis ir bendražygiais problemoms. Stenkitės nesivelti į konfliktus, bet versle raskite abipusiai naudingą kompromisą, jei norite pasiekti finansinės sėkmės.

Ožiaragis

Ožiaragiai šią savaitę turi būti itin atsargūs finansiniuose reikaluose ir įsiklausyti į savo intuiciją. Ji jums pasakys teisingą išeitį iš bet kokios situacijos. Stenkitės neprarasti budrumo bendraudami su nepažįstamais žmonėmis ir nepasitikėkite jų viliojančiais pasiūlymais. Dabar ne laikas rizikuoti.

Vandenis


Vandeniai yra tikri laimingieji, kuriems sėkmė tiesiog patenka į rankas. Daugelio šio ženklo atstovų laukia kurtinančios finansinės sėkmės, sėkmingi sandoriai ir didelių pinigų įplaukos. Iki mėnesio pabaigos turite visas galimybes gerokai pagerinti savo finansinę padėtį ir leisti sau daug to, kas anksčiau jums buvo neprieinama.

Žuvys

Šią savaitę Žuvys turės stabilią savaitę. Tai neatneš ypatingų sunkumų ar nesėkmių versle, tačiau nepagerins ir jūsų finansinės padėties. Tačiau šis laikas jums bus produktyvus, nes pirmiausia bus pripažinimas ir jūsų autoriteto didinimas.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com