0

Kaip plastinė chirurgija dramatiškai pakeitė šias įžymybes

Share
  • 2023-01-21


Šiandien nėra labai svarbu turėti tam tikrą talentą, kad būtum garsus. Labai dažnai dėl savo ryškios išvaizdos galite tapti žvaigžde. Kai kurie žmonės renkasi šį būdą siekdami populiarumo ir šlovės.

10 įžymybių, kurios daug pasikeitė po daugybės plastinių operacijų:

10. Caitlyn Jenner, 67 m

Kaip vyras, Jenner buvo pensininkas, olimpinį aukso medalį iškovojęs dešimtkovininkas, 1976 m. olimpinėse žaidynėse pasiekęs pasaulio rekordą. Devintajame dešimtmetyje jis vartojo pakaitinę hormonų terapiją, tačiau ją nutraukė, kai susipažino su būsima žmona. 2015 m., po skyrybų, Bruce’as pakeitė savo vardą į Caitlyn ir atliko lyties keitimo operaciją.

9. Janice Dickinson, 62 m

Jos sunki vaikystė, priklausomybė nuo nelegalių medžiagų paauglystėje ir krūties vėžys – tai tik dalis to, ką ji išgyveno. Janice nusprendė atvirai papasakoti apie save, kai paskelbė savo atsiminimų knygą . Ji turi daug ką mums pasakyti: jos sunkus kelias į sėkmę ir 37 „Vogue“ viršeliai gali tai lengvai įrodyti.

8. Tori Spelling, 44 m

Televizijos prodiuserio dukra Tori išgarsėjo po vaidmens filme Beverly Hills, 90210Pirmąją plastinę operaciją jai padarė būnant 16 metų, kad susitvarkytų nosį, o vėliau jai buvo įdėtti krūtų implantai. Deja, operacijos nebuvo labai sėkmingos. Tačiau dabar ji yra laimingai ištekėjusi, 5 vaikų mama .

7. Ashley Tisdale, 32 m

Aktorė neneigia turėjusi plastinių operacijų ir teigia, kad dėl geresnio kvėpavimo jai teko darytis rinoplastiką. Šiandien matome, kad pasikeitė ir jos lūpų forma, o veido išraiškos nebe tokios kaip anksčiau. Nuostabu, kad ji nusprendė pakeisti savo išvaizdą, kai buvo laikoma tikra savo kartos sekso ikona.

6. Mary-Kate Olsen, 31 m

Anksčiau Olsen dvynius buvo sunku atskirti, bet dabar gerbėjai nėra patenkinti daugybe Mary-Kate atliktų plastinių operacijų. Ji baigė aktorės karjerą, tapo mados dizainere ir ištekėjo už Olivier Sarkozy. Šiomis dienomis ji tikrai turi naują išvaizdą : kitokios formos lūpos, rafinuotesnė nosis ir iškalti skruostikauliai.

5. Lindsay Lohan, 31 m

Aktyvus Lindsay gyvenimas turėjo įtakos ir jos psichinei būklei, ir išvaizdai. Po paskutinės reabilitacijos ji nusprendė patobulinti savo išvaizdą. Jai buvo atlikta lūpų injekcija, o dabar matome aiškius pokyčius viršutinėje jos veido dalyje.

4. Megan Fox, 31 m

Megan Fox yra puikus pavyzdys, kai plastinės operacijos visai nereikia . Gamta ją kurdama buvo gana dosni. Tačiau Fox nusprendė daug ką pakeisti, daugiausia dėl to, kad norėjo pagerinti santykius su klasės draugais ir tapti populiari. Dėl naujos nosies ir skruostikaulių formos bei lūpų injekcijų ji atrodo kaip plastikinė lėlė.

3. Rumer Willis, 29 m

2 sekso stabų – Bruce’o Williso ir Demi Moore – dukra negalėjo susitaikyti su savo nestandartine išvaizda ir nusprendė šiek tiek pasikeisti. Rumer susimažino nosį, sumažino smakrą ir pasidarė injekcijas į lūpas.

2. Kylie Jenner, 20 m

Realybės televizijos žvaigždė nusprendė pasekti savo sesers Kim Kardashian pėdomis. Nuo 17 metų jai buvo atlikta keletas plastinių operacijų, kurios labai pakeitė jos išvaizdą, įskaitant lūpų injekcijas, krūtų ir klubų implantus bei rinoplastiką.

1. Bella Thorne, 20 m

Pirmą kartą jai buvo atlikta lūpų injekcija , kai jai buvo 16 metų, o kitąmet – rinoplastika. Vėliau jai buvo implantuoti krūtų implantai. Galbūt ji mano, kad išvaizdos pokyčiai gali padidinti jos populiarumą.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com