0

Įveik kliūtis, kad taptum stipresnis: 2023 m. vasario mėn. horoskopas visiems zodiako ženklams

Share
  • 2023-01-21


Paskutinis žiemos mėnuo yra trumpiausias, tačiau tai nereiškia, kad per tokį laiką nespės įvykti nemažai pokyčių. Kai kurie likimo vingiai bus lemtingi, todėl Zodiako ženklai turėtų jiems pasiruošti. Astrologė Marija Vlasova sako, kad daugelis iš mūsų tapsime stipresni ir atsparesni, ir tai neabejotinai bus svarbus veiksnys kelyje į svajonę. Perskaitykite visų zodiako ženklų 2023 m. vasario mėnesio horoskopą.

Horoskopas visiems zodiako ženklams 2023 m. vasario mėn


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Atvejai, kurie metų pradžioje nesiginčijo dėl retrogradinio Marso, anksčiau ar vėliau turės būti išspręsti. Vasario mėnesį jūsų santykiai taps aistringesni, o supratimas su žmonėmis suteiks pagrindą karjeros augimui. Tikėtina, kad jis gaus superpelno, bet tik tuo atveju, jei tinginystė neįtemps Avino į savo lipnias letenas. Paleisk nereikalingą, nereikalingą, atsisakyk žalingų įpročių, pataria retrogradinis Plutonas.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis neplėtos santykių su priešinga lytimi, tarsi staiga praradote dovaną kalbėti ta pačia kalba. Jei nesate pasirengęs nutraukti santykių, galbūt turėtumėte juos pristabdyti. Be to, jūs nemėgstate ką nors nuspręsti skubotai. Pagrindinė 2023 m. vasario mėnesio dovana yra laikas, kurį galite skirti sau, išeiti į pensiją ir susitaikyti su savo prigimtimi.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai susidurs su daugybe smulkių problemų, kurios juos reguliariai persekios dėl valdančiosios Merkurijaus planetos įtakos, kuri metų pradžioje jau atsidūrė retrogradinėje padėtyje. Jei išmoksite reguliuoti streso hormonų lygį, kliūtys jums atrodys menkos. Vasario mėnesį Dvyniai sustiprins draugystę, tačiau tuo pačiu jums reikės daugiau psichinių jėgų palaikyti kitus žmones.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai turėtų būti atsargūs vasario mėnulio pilnatį, nes būtent Mėnulis valdo šį ženklą, todėl jis yra jautriausias ir net pažeidžiamas. Saugokitės painių situacijų, kai gaunate skirtingą informaciją apie tą patį dalyką. Patikimi žmonės, seni draugai ir partneriai taps patikima atrama. Tačiau į gyvenimą įsiveržs naujos pažintys, nori to ar ne.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Pasistenkite vasario mėnesį pagerinti santykius su savo sielos draugu, pašalindami pavydo ir pretenzijų elementą. Jei nežinote, kaip tinkamai nuleisti garą, turėtumėte pasikalbėti su psichologu. Arba prisijunkite prie sporto salės. Visai ne gėda priimti kitų žmonių pagalbą, nes jie tau nori geriausio daug dažniau, nei gali atrodyti. Taip pat pasikliaukite sveiku gyvenimo ritmu ir normalizuokite miego bei pabudimo ciklus.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės yra vienas iš tų ženklų, kurie išlieka ant vandens net ir krizės metu. Paskutinis žiemos mėnuo dar suteiks daug galimybių augti ir tobulėti. Jūsų prigimtinės savybės yra pagrindinis gausos garantas. Tačiau tuo pat metu sėkmė meilėje nėra jūsų stiprioji pusė. Tikėtina, kad vasario mėnesio pasimatymai neatneš ilgalaikių santykių.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Jautrioms savo sveikatai Svarstyklėms pasiseks suvaldyti lėtinius negalavimus ar net išsigydyti. Kartu su žvalumo antplūdžiu atsiras noras pakeisti išvaizdą, šukuoseną ir apskritai pradėti gyvenimą nuo nulio. Atsiras naujų draugų, kurie puikiai sutars su „senaisiais“, kuriais labai džiaugsitės.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Po retrogradinio Marso, kuris yra jūsų globėjas, periodo esate pasirengęs šiek tiek sulėtinti tempą ir nustoti gyventi chaotišku ritmu. Vasaris atneš stabilius santykius be emocijų protrūkių, prie kurių taip įpratote. Verta išmokti mėgautis ramiu pokalbiu, švelniais apsikabinimais ir romantiškais susitikimais po mėnuliu.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliui atsiveria puikios perspektyvos. Kai kurie ženklo atstovai galės atidaryti šeimos verslą kartu su partneriu, kad sukurtų pagrindą klestinčiai ateičiai. Kiekvieną kartą, kai turite pasirinkimą – šeimą ar perspektyvų bendradarbiavimą su nepažįstamais žmonėmis, rinkitės savo artimuosius ir neprarasite.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Galite žymiai padidinti ambicijas, o tai pavers atkaklumą darbe į apsėdimą. Nepamirškite apie lengvumo jausmą, kitaip tapsite niūrūs ir nervingi. Savaitgaliais visus rūpesčius reikėtų atidėti į šalį, kad atsidėtumėte poilsiui ir bendravimui su artimaisiais. Jūsų tikslai jūsų neapleis, tačiau turėsite daugiau jėgų juos pasiekti.


Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Išgyvenate svarbų transformacijos etapą, padedate kitiems, užsiimate labdara, gelbėjate benames kates ir pan. Tačiau asmeninis gyvenimas vis dar yra apleistos būklės. Tai nėra auka, kurią turite paaukoti, todėl neatsisakykite pasimatymų ir bendravimo.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Vasaris atneš situacijų, kurios ir toliau ugdys jumyse išmintingą ir filosofišką požiūrį į gyvenimą. Mokate pakankamai laiko skirti savo vidiniam pasauliui, todėl dažnai darote teisingas išvadas. Be to, profesinėje srityje turėsite ką pagirti. Vasario mėnesį prasidės vaisingos veiklos laikotarpis, kai galėsite parodyti save kaip aukštos kvalifikacijos specialistą.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com