0

Avinas – kurs planus, o Mergelės – kaups energiją: runų horoskopas 2023 m. sausio 23–29 d.

Share
  • 2023-01-21


Sausis, šventinis mėnuo, eina į pabaigą. Tačiau jis vis tiek turės laiko nustebinti, pradžiuginti, sunerimti, suklaidinti, dovanoti ir išmokyti išminties. Runos pateiks tikslią savaitės prognozę nuo 2023 m. sausio 23 d. iki sausio 29 d. Igoris Večerskis vėl papasakos, ko tikėtis kiekvienam zodiako ženklui, ar verta užsiimti energinga veikla, ar kol kas geriau sulėtinti tempą. Perskaitykite runų horoskopą savaitei.

Runų horoskopas 2023-01-23-29


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Raido, Othal ir Gebo runos suteiks šiam ženklui visas galimybes sėkmingai ir pagrįstai planuoti bei įgyvendinti ketinimus. Negaiškite laiko veltui, nes dabar prieš jus yra visos kortos ir galite jas žaisti taip, kaip jums reikia.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Perto, Evaz ir Uruz Reversed: Jaučiui bus gana sunku realizuoti savo potencialą, net jei jie žinos, kad sugeba tai padaryti. Intelektualus darbas bus lengviausias. Ištirkite savo paslėptus talentus lažindamiesi dėl sudėtingų iššūkių įvairiose srityse – tai pravers ateityje.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Gebo, Soulo ir Mannaz runos jums iškrito, o tai reiškia, kad laikas sutelkti dėmesį į asmeninių santykių sferą. Tai taip pat gali apimti santykius su savimi. Norint veikti efektyviai, verta suprasti savo galimybių ribas, o svarbiausia – tikruosius norus.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Sausio 23–29 dienomis galite ryžtis drąsiems poelgiams, kilniai rizikuoti. Teyvaz, Berkana ir Dagaz piešia Vėžių saugumo ir aukščiausios globos paveikslą. Jūsų veiksmai gali išgelbėti ką nors nuo bėdų, tai yra, būsite tikras angelas sargas.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Gebo, Mannaz ir Keno: Liūtai turėtų atkreipti dėmesį į išplėstinį mokymą, nes artimiausiu metu jūsų veiklos sritis pradės sparčiai vystytis. Gilinkite žinias, praktikuokite naujus metodus, visokeriopai „pumpuokite“ savo sugebėjimus.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Tačiau Mergelėms teks paspausti stabdžius ir duoti sau poilsio. Tai liudija runos Uruz, apverstas Berkana ir apverstas Keno. Energija praktiškai lygi nuliui, todėl kvaila tikėtis, kad jūsų veiksmai bus naudingi. Viskas turi ribą. Tačiau po kritimo ateina naujas pakilimas, kuriam reikia būti pasiruošus. Kita savaitė tinkama poilsiui ir pabuvimui lėtoje, meditacinėje būsenoje.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Suteikti sau maksimalų komfortą yra pagrindinis jūsų „aš“ reikalavimas artimiausiomis dienomis. Berkana, Vunye ir Inguz patariama atlikti namų ruošos darbus, įsigyti naujų gražių ir naudingų kasdieniam gyvenimui ir patogumui. Tai jus įkvėps ir tuo pačiu atitrauks nuo sunkių minčių, kuriomis pastaruoju metu buvo užimta jūsų galva.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Jūs gausite runas: Perto apverstas, Berkana ir Raido atvirkščiai. Atsigręžk į savo stichiją Vanduo. Ji išmokys jus sklandumo, kurio taip reikia norint išspręsti daugelį problemų. Nesiimkite naujų dalykų, kol neužbaigsite senųjų, kitaip jie taps kliūtimis jūsų gyvenimo tėkmei.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Jūs turite Uruz, apverstą Fehu ir Nautiz – runas, kurios nesuteikia jokios tvarkos asmeniniuose reikaluose. Sausio 23–29 dienomis būkite taupūs ir taupūs tiek finansų, tiek energijos atžvilgiu. Radus atramos taškus reikia dėti visas pastangas, kad jų nepaliktumėte iki sausio pabaigos.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragių laukia ramus ir stabilus laikotarpis. Runos Nautiz, apverstas Uruzas ir Isa sako, kad jūs suformavote vidinį potencialą kažkam grandioziniam, bet kol kas negalite to suformuoti į aiškią mintį. Duok sau laiko. Galite galvoti toliau, atidėdami antraeilius reikalus.


Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniai bus sėkmingi ir aktyvūs, kaip sako Vunyo, Yera ir Mannaz. Tikslus kitų žmonių vidinio pasaulio derinimas pavers jus santykių magu, pritrauksite potencialius partnerius. Jokiu būdu nepaslyskite į manipuliavimą, ieškokite visoms pusėms naudingų sprendimų – jie tikrai egzistuoja.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Runų horoskopas numato žuvims intuityvių žinių antplūdį. Laguzas, apverstas Evazas ir Hagalazas pataria klausytis tik savo vidinio balso, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Galbūt jums neaišku, kaip tiksliai, bet jis veda jus tinkama linkme. Rezultatas nebus matomas greitai, todėl būkite kantrūs.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com