0

Sėkmė Avinams, pokyčiai Skorpionams: savaitės horoskopas 2023 m. sausio 23–29 d.

Share
  • 2023-01-20


Savaitės nuo sausio 23 iki 29 dienos horoskopo dėka visi Zodiako rato atstovai galės sužinoti, ko tikėtis. Vieniems teks pasikliauti tik savimi, kitų laukia malonūs pokyčiai tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe. Šią savaitę daugelis Zodiako ženklų padidins aktyvumą.

Sausio 23-29 horoskopas Ugnies stichijos ženklams


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Didelė sėkmė sausio 23–29 dienomis laukia tų Avinų, kurių veikla susijusi su žmonių priežiūra (pedagogika, medicina, restoranų verslas). Finansinė gerovė ateis tiems, kurie mokės racionaliai panaudoti savo išteklius. Asmeniniame gyvenime jie turėtų būti mažiau emocingi ir elgtis apdairiai.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Visą savaitę Lvovui rūpės šeimos ir namų tema. Jie gali turėti konfliktų ir nesusipratimų su artimaisiais. Jie turėtų susilaikyti nuo didelių įsigijimų ir investicijų, kitaip jie gali likti be nieko. Nusivylimas darbu laukia tų, kurie įpratę gauti viską iš karto.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Beveik visą savaitę Šaulys užsiims susikaupusių bylų sprendimu. Daug laiko skiriantys karjerai galės kilti karjeros laiptais arba pakeisti darbą. Su visuomene dirbančių ženklo atstovų laukia dideli pokyčiai. Sėkmė meilėje laukia tų, kurie vis dar yra vieniši.

Horoskopas savaitei nuo sausio 23 iki 29 d. Vandens stichijų ženklams

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)


Vėžiai galės pradėti savo idėjas ir svajones paversti realybe. Palankus metas pradėti savo verslą. Vėžiai, kurie visada pasikliauja tik savimi, galės sulaukti didžiulės sėkmės profesinėje srityje. Tie, kurie palaiko santykius, galės paįvairinti ir padaryti juos geresnius.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionų laukia permainų savaitė. Jie turės įtakos jų gyvenimo būdui, santykiams, įvaizdžiui ir darbui. Gali būti, kad daugelis nuspręs pakeisti darbo vietą. Meilėje teks išlaikyti rimtus lojalumo išbandymus. Vienišiems žmonėms pasiseks pakeliui sutikti sielos draugą ir sudaryti su ja aljansą.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)


Šią savaitę Žuvys turėtų spręsti problemas, kurios buvo nuolat atidedamos. Jei jie to nepadarys, jie nieko nepasieks. Neskiriantys deramo dėmesio savo sveikatai susidurs su rimtomis problemomis, kurios skaudžiai smogs piniginei.

Horoskopas savaitei nuo sausio 23 iki 29 d., Žemės stichijų ženklams

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms savaitė atneš daug permainų profesinėje veikloje. Vienas gali gauti pelningą finansinį pasiūlymą, o kiti galės įgyvendinti seną svajonę ir atidaryti savo verslą. Pokyčiai palies ir asmeninį Jaučio gyvenimą. Vieniši žmonės galės sutikti malonų žmogų, kuris jiems taps ne tik draugu.


Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės savaitę nuo sausio 23 iki 29 susidurs su daugybe problemų. Tačiau tai jų nenuliūdins ir jie pradės ieškoti galimybių išspręsti visus sunkumus. Finansinė sfera ir sveikatos būklė nejaudins Dev. Šioje srityje viskas bus stabilu.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragius apims neigiamos emocijos, susijusios su santykiais ir asmeniniu gyvenimu. Kai kuriems iš jų teks pagalvoti apie tolesnį santykių tęsimą su antrąja puse. Profesinėje veikloje jiems neatsitiks nieko, kas verstų nerimauti. Su sveikata irgi viskas bus tvarkoje.


Horoskopas Oro stichijų ženklams savaitei nuo sausio 23 iki 29 d

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniams bus sunku priimti kokį nors sprendimą, tam sutrukdys abejonės. Jų laukia sunkumai profesinėje veikloje. Ypač sunku bus derėtis su klientais, taip pat sudaryti sandorius ir pasirašyti sutartis. Geriau pasitelkti kolegų paramą. Asmeniniame gyvenime jie atras daug malonių akimirkų ir netikėtumų, kuriuos paruoš antroji pusė.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės savaitės metu karts nuo karto pasiners į praeitį, prisimindamos malonias akimirkas. Jų darbe laukia daug naujų užduočių, kurias teks išspręsti per kuo trumpesnį laiką. Už tai jie bus dosniai apdovanoti, galimas paaukštinimas. Asmeniniame gyvenime viskas bus stabilu.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandenio laukia aktyvumo nuosmukis. Jie nori atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti. Kad nepapultų į depresiją, jie turėtų kuo daugiau bendrauti su draugais, eiti į susitikimus, pasimatymus. Jie bus sėkmingi savo darbe. Už kokybiškai atliktas užduotis jie gaus gerą pelną.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com