0

Macaulay Culkin nebėra vienas namuose 

Share
  • 2023-01-20


naujienos

Macaulay Culkin nebėra vienas namuose 


Populiarių filmų „Vienas namuose“ žvaigždė Macaulay Culkinas nuo vaikystės buvo įžymybė. Visi žinojo jo vardą ir atpažino jo veidą, kai jis buvo jaunesnis.

Kai jam buvo 14 metų, jauna žvaigždė susipažino su Rachel Miner. Tuo metu jie abu buvo Niujorko profesinės vaikų mokyklos mokiniai. Reičelė ne iš karto pajuto simpatiją aktoriui. Tačiau laikui bėgant jis laimėjo jos širdį.


Jų santykiai buvo labai sunkūs. Jie išsiskyrė tris kartus. Macaulay prisiminė, kai pagaliau įtikino ją ištekėti už jo:

„Ji išsiskyrė su manimi jau tris kartus, todėl paskutinį kartą, kai susitikome, pasakiau jai: ištekėk už manęs iškart, prieš vėl palikdama mane“.

Reičelė sutiko ir 1998 metų birželio 21 dieną jie susituokė per kuklią, neįkyrią ceremoniją akmeninėje Konektikuto koplyčioje. Svečių sąraše buvo tik 60 žmonių ir nė vienas iš jų negavo spausdintų kvietimų. Vietoj to, pora sugalvojo apgaulingą schemą, kaip kviesti svečius suklaidinti žiniasklaidą.

Deja, naujai atrasta poros laimė buvo trumpalaikė. Kai jie ruošėsi praleisti pirmąsias Kalėdas kartu, jų namuose kilo gaisras.

Gaisras greitai išplito ir tragiškai nusinešė keturių kaimynų gyvybes. Po to sekė ilgas teisinis mūšis. Nedidelė Macaulay šeima iširo, ir jis dėl to kaltina save.

Nors pastaruoju metu aktorius kovojo su savo problemomis, į viešumą jis taip ir negrįžo. Prie jo atsiskyrimo prisidėjo ir gandai apie įtariamą ir paneigtą priklausomybę nuo narkotikų. Žvaigždė kalbėjo apie savo nesėkmingą santuoką:

„Man reikėjo išmokti kalbėti ir bendrauti, ir turėjau tai daryti daugiau“.

Skirtingai nuo daugelio vaikų aktorių, Macaulay sugebėjo išvengti piktnaudžiavimo narkotinėmis medžiagomis, net eidamas į klubą tik būdamas 20-ies. Jis dažnai sakydavo, kad jam reikia vengti įprastų šlovės spąstų, nes daugelis žmonių tikėjosi, kad jis kur nors suklups. Macaulay pasitraukė iš tokio pasaulio. Jis aistringai vengė visuomenės akių, pirmenybę teikdamas savo namų saugumui ir privatumui. 

Galiausiai, daugelį metų praleidęs ne dėmesio centre, jis suprato, kad jam reikia grįžti prie to, ką labiausiai myli. Taigi aktorius vėl pradėjo dirbti su spektakliu „Madame Melville“.

Macaulay, kaip ir daugelis Londono kritikų, tikėjosi, kad jo pasirodymas bus baisus. Vietoj to, jo pasirodymas buvo laikomas vienu geriausių. Tačiau, Macaulay sugrįžimas į sceną nedavė jam to, ko jis troško.

2017 metais Macaulay vaidino savo draugo filme ir filmavimo aikštelėje sutiko savo būsimą meilę.

„Pažiūrėkite į mane: aš turiu pinigų, šlovę, nuostabią merginą, gražų namą ir gražius gyvūnus“.
Ir netrukus po to, kai jie pradėjo gyventi kartu, Macaulay ir Brenda sužinojo, kad laukiasi kūdikio. 2021 m. balandžio 5 d. Brenda pagimdė sveiką sūnų, vardu Dakota Song Culkin.

Tada Macaulay suprato, kad atėjo laikas oficialiai paskelbti apie santykius su Brenda po džiaugsmingo pirmojo vaiko gimimo.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com