0

Vieniša mama augino 3 vaikus. Mažametis sūnus, pergyvendamas dėl mamos ir norėdamas jai padėti, padarė tai, kas sujaudino tūkstančius žmonių

Share
  • 2023-01-19


naujienos

Vieniša mama augino 3 vaikus. Mažametis sūnus, pergyvendamas dėl mamos ir norėdamas jai padėti, padarė tai, kas sujaudino tūkstančius žmonių


Krystal Preston yra vieniša mama. Ji dirba įprastą darbą ir neturi partnerio, kuris padėtų jai prižiūrėti tris vaikus. Tačiau, kaip ir visi tėvai, ji daro viską, kad sudurtų galą su galu. Tačiau motina visą laiką patyrė finansinių sunkumų. Jos sūnus William per daug gerai žinojo motinos bėdas. Jam tik 13 metų, bet pagal savo amžių jis atrodė labai subrendęs.


„Jis pavargo matyti kaip aš verkiu“, – paaiškina Krystal. 

Nė vienam vaikui nereikėtų žiūrėti, kaip tėvai nerimauja ir verkia, todėl William nusprendė, kad turi ką nors padaryti dėl mamos. 

„Bet kokioje situacijoje gali atsirasti gėrio, jei tai daro kažkas turintis didelę širdį“, – sakė jis.

William buvo per jaunas, kad galėtų dirbti, bet buvo pasiryžęs rasti būdą, kaip padėti mamai.

„Mačiau „YouTube“ video kur vaikas mamai nuperka automobilį, o paskui ją nustebina. Aš norėjau padaryti tą patį“, – atskleidė jis.

Berniukas pradėjo dirbti namų ruošos darbus ir dirbti pas žmones kaimynystėje. Vis dėl to jis netrukus suprato, kad turėtų būti greitesnis būdas sukaupti grynųjų.

William surado netoliese parduodamą 1999 metų Chevrolet Metro, kurio kaina buvo palyginti pigi. Tai buvo galimybė, kurios jis negalėjo praleisti ir žinojo, ką turi daryti. William turėjo tik šiek tiek papildomų pinigų iš kiemo darbų ir savo brangų Xbox, tačiau jis buvo įsitikinęs, kad jam pavyks nupirkti parduodamą automobilį. Galiausiai automobilio savininkas sutiko parduoti jį William už pinigus, kuriuos berniukas turėjo ir jo Xbox.

Nepaisant William drąsos, pirkėjas iš pradžių atsisakė. Nors, tikėtina, išgirdęs mielą berniuko priežastį įsigyti automobilį, pardavėjas nusileido ir sutiko jį parduoti. Dabar, jei idėja, kad 13-metis perka automobilį, jums atrodo neįtikėtina, įsivaizduokite, kaip tuo metu jautėsi Krystal.

„Aš pasakiau: „Mama, aš tau nupirkau automobilį“, o ji atsakė: „Ne tu to nepadarei“.

Bet berniukas mamai parodė visus įrodymus, jis davė jai automobilio raktus ir dokumentus. Mama dar ilgai negalėjo patikėti tuo, ką padarė jos sūnus. Ji verkė ir sakė, kad tai neįmanoma, kad toks jaunas vaikas gali nupirkti mamai automobilį. Būdamas 13 metų William padarė tiesiog neįsivaizduojamą žingsnį. Atsižvelgiant į tai, koks jis darbštus, jam neturėtų kilti problemų ateityje užsidirbti daugiau pinigų ir nusipirkti kitą žaidimų sistemą.

Nors vaizdo žaidimai yra absoliutus džiaugsmas vaikui, šeima visada yra pirmoje vietoje. William neabejotinai yra puikus ir užjaučiantis berniukas, o jo mama gali būti rami, žinodama, kad sūnus visada pasiryžęs jai padėti ir, kad ji užaugino puikų vaiką. WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com