0

Pasirinkite vieną kortelę, kad atskleistumėte savo tamsiąją pusę

Share
  • 2023-01-19


Ar žinai savo tamsiąją pusę?

Ar turite jausmų, kurių nekenčiate? Ar darote dalykus, apie kuriuos jums gėda kalbėti? Ar yra jūsų dalis, kurią norėtumėte pašalinti? O gal nekenčiate dalykų, kuriuos mėgsta visi kiti? Mes visi turime tamsiąją pusę, su kuria bijome susidurti.


Jūsų tamsioji pusė nesuvokia gerų ketinimų, įsipareigojimų,  darymo to, ką turėtų padaryti. Jis lieka represuotas, bet auga, ieško išeities.

Savo tamsiosios pusės tyrinėjimas ir supratimas leis atgauti savęs kontrolę, suprasti save ir pažinti save.

Pasirinkite vieną iš šių 3 kortelių ir atraskite, kokia tamsa slypi jūsų viduje, tada suraskite jums skirtą žinią.

Kortelė Nr. 1


Tamsa, kurią Orakulas mato jūsų viduje, yra ta, kad jūs kaltinate kitus dėl savo gyvenimo, dėl to, kas atsitiko jums, dėl to, kas vyksta su jumis.

Galbūt jūsų viduje yra šiek tiek šviesos ir, pavyzdžiui, nekaltinate savo tėvų, bet mes taip įpratę save aukoti, kad dažnai tai darome beveik iš inercijos.

Galbūt manote, kad jums nepasisekė meilėje arba kad nesuprantate, kodėl jūsų sunkus darbas nėra pripažįstamas ar negerbiamas, arba kodėl žmonėms sunku jus gerbti ar vertinti.

Turėtumėte nustoti nuolat save laikyti auka ir iš tikrųjų imtis iniciatyvos, kad gautumėte pagarbą ir pripažinimą, kurio nusipelnėte, ir tik tada rasite tikrąją gyvenimo laimę.


Kortelė Nr. 2

Jūs intelektualizavote savo vidinius procesus, savo tamsą. Psichiškai tu labai gerai supranti viską, kas tau nutinka, ką kaltini, ką gydyti, ko nedaryti, ką daryti.

Tačiau suprasdami juos galva ir nesiųsdami į širdį, kur yra jūsų šviesa, tamsa lieka jūsų viduje.

Nustokite ieškoti paaiškinimo, ką norite išgydyti, leiskite širdžiai pajusti ir apšviesti jūsų gyvenimą.


Kortelė Nr. 3

Tikėjimas, kad yra „gerų“ ir „blogų“ emocijų ir jausmų, yra tamsa, kurią sunku įžvelgti. Atmesdamas pavydą, apmaudą, pyktį, neapykantą, godumą ir galvodamas, kad jie priklauso tik kitiems ir kad „apšviestieji“ arba kito sąmonės lygmens žmonės jų nejaučia arba neturi, jūs jau leidžiate tamsą. šoninis laimėjimas, nes niekas nėra tobulas. Mes visi turime savo gerąją ir blogąją pusę.

Visos emocijos būdingos žmogui. Skirtumas tas, kad, pavyzdžiui, pavydas ar įniršis neturėtų dominuoti jūsų gyvenime, bet jie yra ir rodo, kad esate tik žmogus, paprastas žmogus.

Nušvieskite tą tikėjimą, nes visada gera prisiminti, kad mes visi esame viena ir turime būti atskirti tiek gerai, tiek ir blogai, mes visi esame žmonės ir visi darome gerus dalykus ir visi darome klaidų, svarbiausia yra stengtis padaryti daugiau gero nei blogai ir rasite tikrą laimę.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com