0

„Mamai 61-eri, tačiau kai einame kur nors kartu, visi kas nepažįsta, galvoja, kad ji mano mergina“

Share
  • 2023-01-19


Marko Grubnic yra populiarus instagrame kroatų stilistas, turintis daugiau, nei 70 tūkst. sekėjų.

Vaikinas gerai žinomas ne tik savo tėvynėje Kroatijoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

Instagram anketoje žmones įtraukia ryškios įvairiausių stilingų drabužių nuotraukos, peizažai ir architektūra.

Nepaisant įdėto didžiulio įdirbio, didžiausias dėmesys ir nuopelnai atitenka Marko mamai Brankai. Moteriai 61-eri metai, tačiau tuo sunku patikėti.

Dauguma nepažįstamų, pamatę juos kartu nuotraukose ar viešumoje, jokiu būdu nepalaikytų juos mama ir sūnumi, o labiau broliu ir sese arba net vaikinu ir mergina. Ir dar klausimas, kurį iš jų palaikytų vyresniu.

Moters išvaizda išties kerinti, bet atsiranda ir daug pavyduolių, bei “heiterių”, kurie kalba apie Brankos nenatūralią išvaizdą dėl polinkio plastikai.

Tačiau, moteris, žinoma, į tokius komentarus stengiasi kreipti kuo mažiau dėmesio ir mėgautis savo asmeniniu gyvenimu.

Ypatingos išvaizdos savininkę interneto vartotojai praminė net “kroatų barbe”. Į ją pažiūrėjus, galima galvoti, jog moteris galėtų būti modelis ar aktorė, tačiau moteris 42-ejus metus dirba ekonomiste ir sako, jog tikriausiai dirbs ja iki gyvenimo galo. Moters sutuoktinis paprastas pensininkas, kuris visą gyvenimą taip pat dirbo paprasčiausią darbininko gamykloje darbą.

Mama džiaugiasi, kad 37-erių sūnus visada atkakliai siekė karjeros ir šiandien yra gerai įsitvirtinęs savo srityje kaip stilistas. Be to, sūnus visada palaiko mamą už jos jaunatviškas stiliaus idėjas.

Paklausta apie “amžinosios jaunystės”, “grožio eliksyro” paslaptis, moteris tik nusijuokia ir atsako, kad tiesiog visada kruopščiai rūpinasi savo išvaizda.

Pavyzdžiui, sutuoktinis niekada nėra matęs moters be manikiūro, pedikiūro. Išeidama iš namų, moteris nemažai laiko praleidžia prie veidrodžio, darydamasi makiažą, rinkdamasi drabužius, pritaikydama prie jų mėgstamus aukštakulnius.

Moteris sako, jog ryšknesnės suknelės ir bateliai ir leidžia jai pačiai jaustis jaunatviška moterimi. O amžius pagal ją yra tik paprasčiausias skaičius pase.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com