0

Naujos galimybės ir sėkmė: horoskopas 2023 metų vasario mėnesiui pagal Zodiako ženklus

Share
  • 2023-01-18


Prasidėjus vasariui daugelio laukia tam tikri pokyčiai gyvenime. Kokie įvykiai laukia visų Zodiako rato atstovų žiemos pabaigoje, pagal zodiako ženklus padės išsiaiškinti 2023 metų vasario horoskopą. Patikrinkite žvaigždes ir būkite pasiruošę tam, ko nepraleisite.

2023 metų vasario horoskopas pagal zodiako ženklus


Anksčiau visi procesai buvo sulėtėję dėl daugelio planetų retrogradinio judėjimo, tačiau vasarį viskas pasikeis. Planetos judės teisingoje padėtyje, išskyrus kai kurias išgalvotas, todėl laikas ruoštis daugybei įvairių įvykių.

Vasario 18 d., Saulė įžengia į Žuvys

Saulė yra patogiau Žuvų ženkle nei Vandenyje. Labiausiai palankią jos įtaką pastebės ugnies stichijos atstovai (Liūtai, Avinas ir Šaulys). Tai teigiamai paveiks jų emocinę būseną, bet ne tiek, kad aiškiai matytų skirtumą tarp realybės ir svajonių.

Šiuo metu daugelis norės pabūti vieni ir ieškos savo tikrų emocijų bei veiksmų motyvų. Tuo pačiu metu kai kurie gali nematyti tikrojo vaizdo ir priskirs žmonėms emocijas ir savybes, kurios jiems nebūdingos.


Vasario 5 d. Pilnatis Liūto ženkle

Šiuo laikotarpiu niūrios mintys liks praeityje, o žmonės galės matyti daug žadančią ateitį. Tai puikus metas naujoms pažintims, sielos draugo paieškai, flirtui ir optimistinei nuotaikai. Ugnies stichija karaliaus daugelyje sričių: meilėje, karjeroje, kūryboje ir net sporte.

Vasario 11 d. Merkurijus persikelia į Vandenį

Šis įsiveržimas leis žmonėms susirasti bendraminčių ir patikimų verslo partnerių būsimiems projektams. Tai bus laisvo bendravimo, naujų atradimų ir naujų idėjų metas. Tokiu laikotarpiu galima keisti veiklos sritį, ieškotis naujo darbo, draugų. O daugeliui šio laiko energija suteiks galimybę sėkmingai įgyvendinti ilgamečius projektus.


Vasario 11 d., Marsas Sextile Chiron

Tai bus palankus aspektas žmonėms, norintiems pasiekti sėkmės karinėje ar sportinėje veikloje. Jie bus apdovanoti ypatingu aktyvumu ir drąsa, kuri leis užimti vadovaujančias pareigas. Iškilus sunkumams, šie žmonės pasirodys kaip superherojai iš filmų: žaibišku greičiu priims teisingą sprendimą ir atliks reikiamus veiksmus.

Vasario 20 d., Venera įžengia į Aviną

Šiuo metu daugelis žmonių parodys ypatingą aktyvumą ir atkaklumą. Kils noras išsiskirti iš minios ir bet kokia kaina pritraukti dėmesį. Tai gali pasireikšti ir apranga, ir bendravimu, ir elgesiu. Svarbu nepriimti neapgalvotų sprendimų ir veiksmų, jei nenorite, kad jie jums turėtų neigiamų pasekmių.


Kas laukia zodiako ženklų 2023 metų vasarį

Paskutinis žiemos mėnuo visiems Zodiako ženklams suteiks naujų galimybių ir sėkmės.

Nuo vasario 18 dienos ugnies stichijos ženklai patirs energetinį ir emocinį nuosmukį, tačiau tai truks neilgai, todėl Avino, Lvovo ir Šaulio ženklo atstovai galės sėkmingai įgyvendinti visus savo planus.

Norint pasiekti stabilumą ir harmoniją daugelyje gyvenimo sričių, žemės zodiako ženklai (Ožiaragis, Jautis ir Mergelė) turės būti atkaklūs ir dėti daug pastangų.


Teigiamų planetinių aspektų dėka oro ženklai (Vandenis, Dvyniai ir Svarstyklės) galės užmegzti naudingų kontaktų, rasti patikimų draugų ir verslo partnerių.

Vandens stichijų ženklai (Vėžiai, Skorpionai ir Žuvys) visiškai pasiners į darbo procesą ir buities darbus. Tačiau niekas neleis jiems pamiršti savo vidinio pasaulio, kuris yra daug įdomesnis nei įvairios žavios istorijos.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com