0

Moteris ruošėsi įsėsti į lėktuvą, tačiau, pamačiusi nepažįstamą vyrą, suprato, jog to padaryti negalės

Share
  • 2023-01-18


naujienos

Moteris ruošėsi įsėsti į lėktuvą, tačiau, pamačiusi nepažįstamą vyrą, suprato, jog to padaryti negalės


Laukti skrydžio oro uoste dažniausiai nėra pats smagiausias dalykas, taigi daugelis žmonių jaučia susierzinimą, kai sužino, kad jų skrydis yra atidedamas ar atšaukiamas.

Tačiau tuo Shaina Murry iš Teksaso yra unikali. Ji neturėjo jokios realios priežasties atidėti skrydį, bet vis tiek tai padarė, norėdama padėti nelaimės ištiktam žmogui.


Mergina turėjo išskristi iš Dalaso tarptautinio oro uosto Teksase. Kai ji ėjo link savo vartų, jos dėmesį patraukė labai keistas dalykas.

Ji pastebėjo vyrą, gulintį ant grindų. Mergina greitai suprato, kad jis nesijautė gerai. Shaina nusprendė sustoti ir paklausti, ar jam viskas gerai ir ar ji gali jam kažkuo padėti.

„Buvo aišku, kad jam kažkas negerai, bet nežinojau kas. Po to kai uždaviau jam kelis klausimus supratau, kad geriausią būtų kreiptis į medikus“,– savo Facebook rašė Shaina.

Vyras, vardu Will, visą laiką jai aiškino, kad nerimauja, kad kol lauks pagalbos praleis savo  skrydį. Kol jie kalbėjosi, Shaina suprato, kad Will turi autizmą, todėl merginai teko keisti strategiją.

Ji atpalaidavo Will, pažadėdama jam, kad jis laiku atvyks į lėktuvą, ir paskambino jo mamai, kad praneštų, kad jis jaučiasi negerai. Kai atvyko greitosios medicinos pagalbos medikai, jie pastebėjo, kad vyrui reikia maisto ir gėrimų, ir jie labai abejojo ar jis yra pakankamai geros formos, kad išskristų. Tačiau Shaina buvo pasiryžusi iki galo padėti prieš kelias akimirkas sutiktam nepažįstamam žmogui.

 „Dirbu „American Airlines“ ir medicinos personalas dirbantis oro uoste pasakė atvykusiems paramedikams, kad turiu pakeisti skrydį, papietauti su juo ir įsitikinti, kad jis laiku atvyks į savo skrydį“,– parašė Shaina.

Tačiau aviakompanija pasielgė taip, kaip mergina visiškai nesitikėjo. 

Aviakompanija nereikalavo iš Shaina kompensacijos, kai ji pakeitė skrydį iš anksto nepranešusi. Kai tik jie sužinojo, kokiu skrydžiu turėjo skristi Will, jie susisiekė su ja, kad ji galėtų padėti jam jį pasiekti. O kai atvyko Shaina ir Will, lėktuvo įgula jau žinojo apie vaikino problemą ir paėmė jį po savo sparnu.

„Diena buvo visai ne tokia, kokią įsivaizdavau. Buvo daug geriau. Turėjau nuostabius pietus su nuostabiu jaunuoliu iš Luisvilio, Kentukio. Nors gerai jo nepažįstu, žinau, kad jis turi didelę auksinę širdį ir nuostabias mamą bei seserį, kurias jis labai myli, o jo mama ji myli jį lygiai taip pat“, – rašė Shaina ir pridūrė: „Kartais mums visiems reikia šiek tiek pagalbos. Nepriklausomai nuo negalios, amžiaus ar socialinės padėties. Ačiū, kad išgelbėjai mano dieną, Will!“

Kai kiti ėjo pro šalį, Shaina nė sekundės nedvejojo ​​ir sustojo padėti nelaimės ištiktam žmogui, kadangi jautė, kad niekas kitas nepadės jam. Mergina turi tokią pačią didelę širdį, kaip ir Will, taigi jiems buvo lenta susitikti. O aviakompanija ir jos darbuotojai istoriją tik pagerino. Smagu, kad gyvename tarp gerų ir suprantingų žmonių. WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com