0

Kokios energijos valdys 2023-uosius ir ką žmonėms atneš Juodojo Triušio metai

Share
  • 2023-01-18


Galite pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, jei atsižvelgsite į Juodojo vandens triušio metų energijas. Bendra ekspertės Ba Zi Yana Rodina prognozė 2023 metams padės išsiaiškinti, kokie pokyčiai jūsų laukia ateinančiais mėnesiais ir kaip juos panaudoti maksimaliai sau.

Kada prasideda Juodojo vandens triušio metai?

Pagal rytų kalendorių naujieji metai prasideda pagal kinų kalendorių. Ir datos vis keičiasi.


Kinijoje jie švenčia naujus metus pagal mėnulio kalendorių. Jis gali ateiti vieną iš dienų laikotarpiu nuo sausio 21 d. iki vasario 20 d. Naujieji metai pagal rytų kalendorių ateina antrojo jaunaties dieną po žiemos saulėgrįžos.

Tai reiškia, kad 2023 metais pūkuotasis Triušis valdžią savo minkštomis letenėlėmis perims tik sausio 22 d. Dieną prieš tai bus jaunatis.

Kokios energijos valdys Triušio metais

2023 metų globėjo spalva – juoda arba mėlyna (kai kuriuose šaltiniuose – mėlyna). Tai simbolizuoja Vandenį. Tai galingas elementas, kuris paliks savo pėdsaką. Tačiau yra galingesnių energijų, sako Yana Rodina. Negana to, jų jėgos išaugs vasario 4 d.

Ekspertas Ba Zi paaiškino, kad pagrindinis Triušio Qi yra Yin mediena. Jos energija kinų kalendoriuje yra atsakinga už pavasario sezoną, atsinaujinimą ir naujos pradžią. Todėl 2023 metais naujovės ir kardinalūs pokyčiai bus palankūs, ypač profesinėje veikloje. Jie bus daugiau nei sėkmingi. Tačiau turime veikti naujai, laužyti senus šablonus.


Jei nenorite keisti veiklos srities, tuomet iš pokyčių vis tiek negalite išeiti – jie reikalingi kaip oras. Seni nustatymai ir schemos nebeduos norimo rezultato. Todėl teks kurti naujas strategijas.

Stipri Triušio energija nepakenčia kuklumo. Todėl deklaruokite save, kalbėkite apie savo įgūdžius ir talentus – tai neatsiejama sėkmės dalis.

Kaip energija 2023 paveiks tendencijas

Aplinka bus kuo palankesnė mokymosi procesui. Ypatingos sėkmės gali pasiekti mokytojai, mentoriai, treneriai, mokiniai. Puikus laikas pradėti savo edukacinį projektą, kursą. Nebijokite pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi.

Mados, grožio ir dizaino industrijos išlieka tendencijos. Tikėkitės puošnių ir ne tokių kuklių apdarų. Klasikiniai modeliai 2023 metais nebus madingi.


Tendencijos taip pat apima:

  • Natūralūs audiniai ir odos priežiūros produktai;
  • organinis maistas;
  • rūšiavimas ir perdirbimas.

Rūpestis aplinka įgauna pagreitį, vis daugiau žmonių susimąsto apie racionalų išteklių naudojimą. Ši tendencija išliks ir 2023 m. Metų energijos padės kiekvienam, kuris nori padaryti savo gyvenimą draugiškesnį aplinkai.

Žmonės, norintys pradėti savo verslą, gali tikėtis pagalbos iš aukščiau. Tai gali būti bet kas: ekologiškų daržovių ar lufų auginimas, natūralaus muilo gaminimas, eko parduotuvės atidarymas, maišelių siuvimas… Idėjų yra daug, ir visos jos bus paklausios artimiausiais metais.

Įvairūs bendradarbiavimai bus sėkmingi 2023 m. Ieškokite žmonių, kurie yra panašūs į jus savo dvasia, turi vienodą požiūrį į gyvenimą ir tikslus. Tuomet bendravimas bus ne tik maloni pramoga, bet ir veiksminga motyvacija.


Tarp aktualių sričių 2023 metais bus medicina, psichologija, astrologija. Specialistas rekomenduoja pasirūpinti savo psichine ir fizine sveikata – tai svarbu laimingam gyvenimui.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com