0

Angelos Pearl horoskopas savaitei nuo 2023 m. sausio 16 d. iki sausio 22 d.: kokia ji bus visiems zodiako ženklams

Share
  • 2023-01-18


Astrologė Angela Pearl pasakojo, kokia savaitė nuo 2023 metų sausio 16 iki sausio 22 dienos bus visiems Zodiako rato atstovams. Šiuo laikotarpiu kai kurių zodiako ženklų galimybės gali būti labai didelės. Jiems ši savaitė bus daug žadanti.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)


Avinas laikotarpiu nuo sausio 16 iki 22 dienos turės daug įdomių idėjų, kurias reikės nedelsiant įgyvendinti. Profesinė veikla pradžiugins ženklo atstovus. Daugelis laukia akcijų ir premijų. Valdžia palankiai elgsis su darbščiuoju Avinu ir užmerks akis į jų klaidas.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis turėtų saugoti savo paslaptis ir niekam apie jas nepasakoti, ypač savo kolegoms – tarp jų yra daug pavydžių ir blogai nusiteikusių žmonių. Savaitė finansų sektoriuje džiugins netikėtumais, kurių dėka daugelis galės įgyvendinti savo seną svajonę. Asmeniniame gyvenime turėtumėte pasikliauti tik savo intuicija – ji jūsų nenuvils.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)


Dvyniams lauks savistabos ir atsakymų į jaudinančius klausimus paieškos laikotarpis. Profesinėje srityje laukia malonūs pokyčiai: valdžia džiaugsis atliktais darbais. Idėjos, atsiradusios šiuo laikotarpiu, turi būti išsakytos nedelsiant, norint gauti pajamų. Savaitgalius galima praleisti draugų kompanijoje – tai suteiks energijos ir pagerins nuotaiką.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Savaitė Vėžiams prasideda gerai. Fortūna bus jų pusėje, todėl nerimauti nebus pagrindo. Tačiau, nepaisant to, neturėtumėte pasiduoti savo emocijoms ir daryti neapgalvotus veiksmus. Kai kurių ženklo atstovų laukia komandiruotės ir naudingi kontaktai. Savaitgaliais reikėtų su šeima nueiti į kokią nors pramogų vietą ir smagiai praleisti laiką.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)


Lvovui ateis palankus laikotarpis. Jie galės atlikti visus pradėtus darbus ir už tai gauti gerą pelną. Bet kurioje situacijoje Angela Pearl pataria Liūtams elgtis ramiai ir apgalvotai, kitaip galite susidurti su bėdomis. Daugeliui ženklo atstovų šiuo laikotarpiu teks nusileisti ir įsiklausyti į aplinkinių nuomonę.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Nuo sausio 16 dienos Mergelėms teks sunkiai dirbti, kad gautų padorią algą. Jie turės įdėti daug pastangų, kad pasiektų savo tikslą. Vietiniai žmonės nesupras kūrėjų uolumo, dėl kurio gali kilti skandalas. Norėdami išspręsti situaciją, ženklo atstovai turės skirti laiko savo šeimai.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)


Sausio 16–22 dienomis Svarstyklėms reikėtų atsisakyti nereikalingų dalykų ir skirti laiko savo artimiesiems, tėvams ir vaikams. Dėl darbo jie nutolę, todėl artimiesiems trūksta dėmesio. Bendras pasivaikščiojimas, apsilankymas restorane ar ledo aikštelėje padės pagerinti santykius. Gerai praleistas laikas sustiprins santykius ir nudžiugins.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionai turės daug jėgų, kad išspręstų visas savo problemas. Kai kurie iš jų turės galimybę paatostogauti. Jūs neturėtumėte sėdėti namuose, geriau pasiimti sielos draugą ir eiti atostogų. Laiko praleidimas su mylimu žmogumi bus naudingas ir pagerins santykius. Vienišų Skorpionų laukia lemtingas susitikimas, kuris pakeis jų gyvenimus į gerąją pusę.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)


Šauliams savaitė nuo sausio 16 iki 22 dienos bus kupina įvykių. Jie gali lengvai įveikti bet kokius sunkumus savo kelyje. Jų talentai bus įvertinti. Šeimos reikalai Šaulį džiugins stabilumu: vakarienė pagal grafiką, filmo žiūrėjimas pagal grafiką. Savaitgaliais gali atvykti tolimi giminaičiai, todėl reikia ruoštis svečių atvykimui.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiams savaitė nuo sausio 16 iki 22 bus smagi ir įdomi. Jie turi išmokti pasitikėti žmonėmis ir būti atviriems bendravimui, nes jų laukia daug susitikimų ir malonių pažinčių. Nuo savaitės vidurio ženklo atstovų finansinė padėtis gerės. Jie gaus pelningą pasiūlymą, kurio nereikėtų atsisakyti, nes jis pasirodys pelningas.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)


Laikotarpiu nuo sausio 16 iki 22 dienos Vandeniai galės sau leisti pailsėti. Jiems nereikia niekur skubėti. Profesinėje srityje viskas bus sklandu ir ramu. Daugelio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime laukia malonūs pokyčiai. Dalis jų iš antrosios pusės tikisi gerų naujienų, kurios pagerins jų gyvenimą.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Visą savaitę Žuvys jaus vidinį nerimą. Jiems kils minčių, kad padarė kažką ne taip, ir dėl to priekaištaus. Tiesą sakant, jie viską daro teisingai, o jaudulys – tik nervingumo aidai. Angela Pearl pataria Žuvims turėti daugiau laiko poilsiui, tada jų būklė stabilizuosis.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com