0

TOP 3 liūdniausi Zodiako ženklai: dėl savo empatiškos prigimties jaučiasi prislėgti

Share
  • 2023-01-17


Jie pirmieji verkia iš esmės bet kokio filmo metu, o atsisveikindami nubraukia ašarą.

3 Skorpionas


Skorpionas pasižymi galingu buvimu, kurio kiti dažnai nesupranta. Nors tai gali būti skaitoma kaip kitoks intensyvumas, šis vandens ženklas iš tikrųjų yra neįtikėtinai emocionalus. Jie taip pat linkę mažas problemas paversti katastrofomis.

„Skorpionai linkę būti gana dramatiški, kai kalbama apie liūdesį, – sako Stina Garbis, profesionali astrologė.

„Jie visada elgiasi taip, lyg būtumėte atėmę jų šuniuką, net jei tai dėl išlieto pieno. Geriausia su Skorpionais elgtis švelniai, kai juos nuvilia ar praneša blogą žinią“.

Kadangi Skorpionai linkę būti emocijų tornadas, vieną minutę juos galite sutikti karštomis ašaromis, o kitą – visiškai ramius. O jei dėl jų liūdesio kaltas jūs, „nenorėkite, kad jums įgeltų skorpiono uodega. Saugokitės, jie viską prisimena“, – sako Garbis.


2 Žuvys

Žuvys yra labai emocionalūs ir empatiški žmonės, kurie dažnai baigia „perimti kitų jausmus“, – sako profesionali astrologė Liz Roby.

„Žuvys yra tas ženklas, kuriam reikia dėžutės servetėlių kaskart, kai žiūri filmą ar televizorių. Jie verkia per olimpines žaidynes, animacinius filmus ir net gali nubraukti ašarą per veiksmo filmą, nors dramos ir  filmai apie gyvenimą gali būti labiau jiems tinkami“, – sako A. Garbis.

„Jei norite padaryti įspūdį šiam ženklui, būtinai pasiruoškite apkabinti po beveik bet kokio filmo ir labai saugokitės sentimentalių reklamų.“


1 Vėžys

Vėžiai garsėja savo globėjiška prigimtimi ir itin jautriomis asmenybėmis, todėl nenuostabu, kad jie yra liūdniausi iš visų Zodiako ženklų. Šis vandens ženklo atstovas viską taip giliai jaučia.

„Dėl šio jautrumo jie gali būti linkę jaustis prislėgti ir liūdni, ypač susidūrę su sunkiomis emocijomis ar išgyvenimais, – sako Roby.

Vėžiai taip pat yra labai ištikimi, todėl nenuostabu, kad likę be artimųjų jie gali išlieti kibirą ašarų.


„Vėžiams sunku atsisveikinti, – sako Garbis.

„Jie gali verkti, net jei jūs tik einate į parduotuvę ir grįšite po 15 minučių. Būtinai atneškite pintinę ledų pasidalyti, kad pamatytumėte, kaip radikaliai pasikeis jų nuotaika.“


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com