0

Taro kortos pasakys, ko tikėtis zodiako ženklams 2023 m. sausio 16–22 d.

Share
  • 2023-01-17


Taro prognozė savaitei nuo 2023 m. sausio 16 d. iki sausio 22 d. parodys, kokie įvykiai tikėtini šiuo metu. Sužinokite, kaip praleisti šį laikotarpį, kad išvengtumėte problemų.

Taro prognozė Avinui, Jaučiui, Dvyniams ir Vėžiui

Avinas


Avinas gavo Pentaklių karaliaus kortelę. Ji kalba apie pinigus, sėkmę, tradicijas. Kitaip tariant, savaitė netinkama eksperimentams. Be to, korta ragina planuoti savo gyvenimą ir būti nuosekliems savo veiksmuose.

Jautis

„The Two of Swords“ kalba apie pusiausvyrą ir partnerystę. Labiausiai tikėtina, kad partnerystė bus sėkminga. Tačiau mes kalbame apie vieną asmenį, o ne apie įmonę. Kartu kortelė ragina ne tik gauti pašalpas ir pašalpas, bet ir duoti visa, kas gera. Jei kažkas negerai, tuomet reikia pripažinti klaidas ir judėti toliau.

Dvyniai


Pentaklių šešetas kalba apie artėjantį likimo posūkį į gerąją pusę. Tai ypač aktualu finansų sektoriuje. Greičiausiai Dvyniams teks įsilieti į teigiamą ciklą. Yra galimybė gauti tam tikros naudos. Tokiu atveju dosnumas bus visiškai sumokėtas.

Vėžys

Taurių šešetas kalba apie nostalgiją. Greičiausiai Vėžiai pradės aktyviai prisiminti praeitį ir jos ilgėtis. Žinoma, geri prisiminimai jus nudžiugins. Tačiau nereikėtų guldytis į praeitį. Rekomenduojama žvelgti į ateitį ir drąsiai žengti žingsnius į priekį, jei ateityje norite sulaukti sėkmės.

Taro prognozė Liūtui, Mergelei, Svarstyklėms ir Skorpionui

Liūtas


Bokšto kortelė, nepaisant jos bauginančios išvaizdos, kalba apie kai kuriuos pokyčius. Liūtai turėtų nusiteikti jiems ir nustoti stengtis griežtai išlaikyti savo autoritetą. Žmonės, kuriais anksčiau galėjai pasikliauti, greičiausiai nepadės. Tačiau pokyčiai bus į gerąją pusę.

Mergelė

Stulpelių puslapis nurodo moterį arba vyrą Mergelės gyvenime. Šis personažas yra labai kvalifikuotas ir pozityvus. Su šiuo asmeniu rekomenduojama būti susikaupusiam ir atsargiam. Be to, kortelė sako, kad anksčiau pradėti dalykai pradės duoti vaisių.

Svarstyklės


Taurių ketvertas rodo, kad Svarstyklės per daug fantazuoja. Kortelė įspėja, kad reikia žiūrėti, kas vyksta aplinkui be rožinių akinių. Bus lengva pamiršti tai, kas svarbu, siekiant to, ko iš tikrųjų nėra. Norint pagerinti gyvenimą, rekomenduojama sutelkti dėmesį į tikrus žmones.

Skorpionas

Taurių septynetas kalba apie būsimą pasirinkimą. Aplink jus gali vykti daug įvykių, kurie jus suklaidins. Kortelė rodo, kad laikas sutvarkyti reikalus. Skorpionai turėtų pasirinkti vieną dalyką ir tai padaryti gerai, o ne imtis daugelio užduočių vienu metu. Tai padės išvengti pervargimo.

Taro prognozė Šauliui, Ožiaragiui, Vandeniui ir Žuvims

Šaulys


Hierofantas sako, kad laikas Šauliui padaryti teisingas išvadas iš to, kas vyksta aplinkui. Korta siejama su dvasingumu. Jei tenka susidurti su kokia nors bėda, tuomet atsakymo reikia ieškoti savyje. Rekomenduojama apginti savo įsitikinimus.

Ožiaragis

Nuosprendžio korta byloja apie Ožiaragio polinkį daryti skubotas išvadas. Tai sukels tik klaidas. Be to, yra galimybė įgyti išminties, aiškumo kai kuriuose dalykuose. Ožiaragiai turi nuo ko nors apsivalyti. Atėjo laikas sulaužyti pelėsį ir įgyti naują kvėpavimą.

Vandenis


Temperance kortelė kalba apie pusiausvyrą. Tai galioja visoms gyvenimo sritims – meilei, darbui, draugams, kolegoms, šeimai. Be to, korta sufleruoja, kad Vandeniui teks išbandyti kažką naujo. Galėsite pasirinkti tai, kas jums labiau patinka. Santykiai klostysis gerai. Rekomenduojama rasti pusiausvyrą šeimoje, darbe.

Žuvys

Taurių karalius atkreipia dėmesį į kokį nors žmogų Žuvų gyvenime. Tai gali būti tiek vyras, tiek moteris. Paprastai mes kalbame apie malonų ir padorų žmogų. Kai pasirodo ši korta, Visata pradeda palaikyti. Žuvys skatinamos rūpintis savimi ir leisti tai daryti kitiems.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com