0

Pasimatymai, romantika, komplimentai: meilės horoskopas savaitei nuo 2023 m. sausio 16 d. iki 22 d.

Share
  • 2023-01-17


Meilės horoskopas visų Zodiako ženklų atstovams savaitei nuo 2023 m. sausio 16 d. iki sausio 22 d. nurodys, kokiems įvykiams turėtumėte pasiruošti. Daugelis laukia gerų naujienų. Taip yra dėl pagerėjusios Merkurijaus, bendravimo planetos, padėties. Venera yra teigiamas aspektas. Šių planetų tandemas padės rasti abipusį supratimą su partneriu. Tinkamas laikotarpis pasimatymams ir romanams. Tačiau kai kurie ženklai turės būti atsargūs.

Avinas


Tinkamas laikas malonioms pažintims ir pasimatymams. Merkurijaus aktyvinimas yra jūsų naudai. Būkite drąsesni savo noruose. Avinas santykiuose sugebės pasiekti harmoniją su savo išrinktuoju.

Jautis

Ženklo šeimos atstovai ir tie, kurie turi partnerių, turėtų būti atsargūs su žodžiais. Neatsargus pareiškimas gali įskaudinti išrinktąjį. Net nedidelis nesusipratimas gali sukelti didelę kovą. Jei jaučiate emocinę įtampą, tuomet nuleiskite garą sportuodami, o ne įžeidinėdami išrinktąjį. Apmaudas ir keršto troškimas visiškai sugriaus jūsų santykius, todėl susilaikykite nuo tokių destruktyvių reiškinių.

Dvyniai


Meilės reikaluose viskas bus gerai. Dvyniai patraukia priešingos lyties dėmesį, ir tai juos pamalonina. Padidės savigarba, o vienišiai taip pat turės galimybę susirasti sielos draugą. Dvynių santykiuose laukia malonios staigmenos.

Vėžys

Jūsų sielos draugas nori jumis rūpintis ir padėti. Priimk tai su dėkingumu. Nebijokite parodyti savo nuoširdžių jausmų – tai abipusė. Jei būsi nuoširdus ir atviras, pamatysi grąžą. Tai  pagerins jūsų nuotaiką ir savijautą.

Liūtas


Skirkite daugiau laiko savo mylimam žmogui. Net jei turite daug savo problemų ir patirties, neturėtumėte pasitraukti į save. Gerai praleistas laikas pagerins nuotaiką ir į viską pažvelgsite kitaip. Šeimos liūtai turėtų skirti vieną dieną aplankyti savo tėvus. Nepamirškite nuvežti savo vaikų pas senelius. Puiki savaitė bendravimui su šeima.

Mergelė

Laikotarpis nuo 2023 metų sausio 16 iki 22 dienos bus gana įtemptas. Mergelės, turinčios pasitikėjimo problemų, pateks į daugybę klampių situacijų. Su jais teks susidoroti savarankiškai. Jūsų nuotaika gali atsispindėti antroje pusėje. Turėkite tai omenyje, kai norite išreikšti nepasitenkinimą. Mergelės gali pavydėti. Susilaikykite nuo skandalų ir susidorojimo. Greičiausiai jūsų įtarimai bus nepagrįsti.

Svarstyklės


Atėjo laikas keisti požiūrį į save, partnerį ir meilės santykius apskritai. Patikėkite, tai svarbu. Dabar tinkamas laikas padėti pamatus stipriai sąjungai, pagrįstai meile, pasitikėjimu ir pagarba.

Skorpionas

Neseniai santykių krizę patyrę ženklo atstovai problemą galės aptarti su savo partneriu. Puiki galimybė viską sutvarkyti. Vieniši Skorpionai galės užmegzti audringą romaną. Nebijokite įsileisti žmonių į savo gyvenimą.

Šaulys


Žvaigždės ir planetos suteikia jums puikią galimybę sustiprinti santykius su partneriu. Išnaudokite visas galimybes. Dažniau sakykite komplimentus savo sielos draugui, prašome dovanoti. Šauliai, kurie dar neturi santykių, turėtų prisiminti savo stipriąsias puses. Taigi rasite priėjimą prie dūsavimo objekto.

Ožiaragis

Naktiniai šviesuoliai ženklo atstovus apdovanos ypatingu magnetizmu. Todėl susidomėjimas jumis labai padidės. Naujos pažintys gali tapti jūsų meilužiais. Tai galioja tiek vienišiems, tiek šeimos Ožiaragiams. Pastarieji turi pagalvoti, ar jiems reikia intrigų iš šono ir prie ko tai gali privesti. Antrajai pusei geriau skirti daugiau laiko. Laisvi Ožiaragiai gali drąsiai stačia galva užmegzti romaną, neatsigręždami į visus kitus dalykus.

Vandenis


Spręsdami meilės klausimus, prisiminkite savo sąžinę. Šią savaitę itin didelė išsiskyrimo rizika. Tačiau vargu ar tai bus pabaiga. Tikėtina, kad po kurio laiko šie santykiai atsinaujins. Todėl nedarykite nieko, kas galėtų suteršti jūsų ar partnerio reputaciją. Laisvieji Vandeniai turi būti atviresni ir pozityvesni. Gera nuotaika ir paslaptinga šypsena pritraukia potencialius įsimylėjėlius.

Žuvys

Puiki savaitė romantikai. Laisvos Žuvys gali saugiai eiti į pasimatymus. Būkite atidūs, ką sako pašnekovas – tai leis apskaičiuoti manipuliatorius ir kitas toksiškas asmenybes. Visata atsiųs gerą mylintį žmogų, svarbiausia jį pastebėti ir nepraleisti. Tos Žuvys, kurios jau palaiko santykius, turėtų būti dėmesingesnės partnerio jausmams. Būkite atsargūs su pavydu.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com