0

Šie Zodiako ženklai greičiausiai priauga svorio

Share
  • 2023-01-16


naujienos

Šie Zodiako ženklai greičiausiai priauga svorio


Vieni žmonės gali valgyti, kiek telpa, ir nestorėti, o kiti, regis, tunka iš oro. Nuo ko tas priklauso? Astrologai tikina, kad nuo Zodiako ženklo, po kuriuo žmogus yra gimęs. Tai jis nulemia polinkį į tukimą. Tai liečia pirmiausia tris Zodiako ženklus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas labai mėgsta prabangų ir „gardų“ gyvenimą. Šio Zodiako ženklo atstovai būna tikri gurmanai. Jie mano, kad reikia džiaugtis viskuo, kas mus supa. Liūtas jaučia ypatingą aistrą desertams ir saldumynams, mėgsta sotų maistą. Jis neturi nei jėgų, nei valios atsisakyti įvairių gėrybių. Dažnai šio Zodiako ženklo atstovai laiką leidžia restoranuose, kavinėse, nes turi silpnybę gražiam maisto pateikimui, interjero dizainui ir tinkamai aplinkai.

Jei mėgstamas maistas bus patiektas taip, kad Liūtas pasijustų svarbiu žmogumi, jis neatsispirs tokiai pagundai. Deja, šis Zodiako ženklas yra linkęs į tukimą, todėl jam reikia atidžiai stebėti savo figūrą. Liūtas mėgsta atostogas prabangiuose kurortuose, kur tiesiog mėgaujasi skrandžio puotomis.

Vėliau jis, žinoma, graužiasi, kai pastebi, kad negali įtilpti į senus drabužius, bet susivaldyti nepajėgia.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Žemės stichija, kuriai priklauso jautis, visiškai pateisina šio Zodiako ženklo elgesį. Lėtas, vangus ir itin sunkiai išjudinamas Jautis yra smarkiai linkęs į antsvorį. Iš prigimties smaližius, skanaus maisto žinovais „sofos gyvenimo būdo“ mėgėjas – šie apibūdinimai ir paaiškina Jaučio polinkį į tukimą. Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės mėgsta tik sotų, naminį maistą, vengia lengvų salotų ar nekaloringo maisto. Jautis nemėgsta aktyvaus gyvenimo būdo, renkasi pasyvų variantą. Dažnai jis tiesiog persivalgo, nesugebėdamas sustoti tinkamu momentu, todėl yra iš tų žmonių, kuriems gresia papildomi kilogramai. Geriausias išeitis Jaučiui pamėgti sveikos gyvensenos skanėstus ir apsiriboti tik jais.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys dažnai pasiduoda savo nuotaikai, vadovaujasi savo norais. Patyrusios stresą, jos pradeda guosti save saldumynais. Nuolat pasižadančios sau pradėti lankytis sporto salėje ir treniruotis, Žuvys negali ištesėti tokio pažado. Jos visada kažkuo užsiėmusios: turi skubių darbų, neatidėliotinų reikalų, skuba padėti kitiems, nori pabendrauti su draugais. Alkoholinis ir saldumynai – jų didžiausi priešai. Bendraujant su Žuvimis reikia stengtis laikytis saiko. Žuvys yra didelės svajotojos, jos daug laiko skiria mąstymui, pamiršdamos tikrąjį gyvenimą. Iš prigimties jos yra tikros gurmanės, tampa puikiomis kulinarėmis, mėgstančiomis kurti patiekalų šedevrus ir išbandyti vis ką nors naujo ir neįprasto. Tačiau visa bėda ta, kad šio Zodiako ženklo atstovai dažnai turi problemų su hormonų sistema, todėl jiems reikia kontroliuoti savo mitybą ir vengti persivalgymo.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com