0

Šiandien Paris Hilton 41-eri, tačiau ji atrodo kaip 20-metė. Dainininkė teigia, jog niekada nesidarė plastinių operacijų ir yra visiškai natūrali, bei pasidalino savo paslaptimi su gerbėjomis

Share
  • 2023-01-16


naujienos

Šiandien Paris Hilton 41-eri, tačiau ji atrodo kaip 20-metė. Dainininkė teigia, jog niekada nesidarė plastinių operacijų ir yra visiškai natūrali, bei pasidalino savo paslaptimi su gerbėjomis


Paris Hilton yra ne tik modelis, aktorė ir dainininkė, bet ir odos priežiūros meistrė. Ši Diva vis dar turi tą 20-metį švytintį veidą, o kadangi mes domėjomės jos paslaptimi, Paris atskleidė savo paslaptį!

Paris už natūralumą


Nors kosmetinės procedūros yra labai populiarios, Paris pasirinko kitą kelią. Ji atskleidė, kad niekada nesidarė plastinių operacijų ir yra visiškai natūrali. 

„Aš visada buvau apsėsta odos priežiūros. Niekada gyvenime nesidariau jokių botox užpildų, jokios plastinės operacijos.“

Tai kokia paslaptis?

Interviu Paris Hilton atviravo apie savo nepriekaištingą odą ir sakė, kad visada buvo apsėsta rūpinimosi ja. Tai daryti ji pradėjo dar būdama 8-erių.

Natūralu, kad nuo to laiko jos kasdienybė keitėsi, tačiau nuoseklumas yra raktas į jaunystės šaltinį. Paris naudoja keletą grožio įtaisų ir stimuliavimo prietaisų, tačiau ji jų neslepia, sakydama:

„Man patinka naudoti Foreos ir Dr. Dennis Gross FaceWare Pro, Luminance lemputės ir kitus mažus prietaisiukus“.

Ir… veido procedūros. Daug jų. „Aš nuolat darau veido procedūras. Man patinka deguonies veido procedūros, HydraFacial ir veido procedūros, kuriose jie naudoja Neurotris aparatą, kuris yra EMS prietaisas“, – pasipylė Paris.

Ekspertai atskleidžia šių būdų veiksmingumą

EMS arba elektrinė raumenų stimuliacija yra tarsi treniruotė veidui. Pasak ekspertų, veido raumenys plečiasi ir susitraukia, suteikdami veidui stangrumo. Geriausia tai, kad rezultatai matomi iš karto ir nereikia jokio atsigavimo laiko.

Štai kokiomis grožio paslaptimis pasidalino įžymybė. O kokia tavo grožio paslaptis?WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com