0

Senukas gulėjo parkritęs ant žemės, tačiau visi jį palaikė girtuokliu. Galiausiai prie jo priėjo vienas jaunuolis ir pamatė itin skaudų vaizdą

Share


Nuo mažų dienų mama mane mokė padėti kitiems žmonėms, už ką šiandien esu labai dėkingas. Prisiminkite, kaip džiaugėtės, kai kažkas jums padėjo panešti sunkų krepšį ar paaiškino kelią pasiklydus. Tokiais momentais džiaugiesi, kad kažkas ištiesė pagalbos ranką.

Vieną vakarą grįžinėjau iš treniruotės namo, kai pamačiau ant žemės gulintį pagyvenusį vyrą. Nuėjau iki jo ir paklausiau: “ar galiu jums kažkuo padėti?“. Senukas tik kažką nerišliai sumurmėjo ir ištiesė rankas. Praeiviai nekreipė į jį dėmesio, o viena moteris net leptelėjo: “Palik jį. Juk matai, kad girtas“.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Pažvelgęs į senuko rankas pamačiau, kad jos kruvinos, todėl paklausiau, kas jam nutiko. Išgirdau tik dar vieną labai nerišlų sakinį. Su mano pagalba senelis atsikėlė ir paėmė šalia gulintį krepšį, kuriame buvo sukrautos stiklinių butelių šukės.

Asociatyvi nuotrauka

Servetėle nuvaliau jam rankas ir paklausiau, kur jis gyvena. Senukas pirštu parodė į greta esantį namą. Priėjus prie lauko durų, jis man parodė buto numerį, kad galėtume paskambinti domofonu. Netrukus atsiliepė susijaudinusi moteris, o kai paaiškinau visą situaciją, ji kartu su vyru atbėgo į apačią.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Jie džiugiai apsikabino senelį, paklausė ar jam viskas gerai ir padėkojo man. Vyras nusivedė senelį į butą, o moteris pradėjo klausinėti, kaip gali man atsidėkoti. Aš sakiau, kad nieko nereikia, tačiau vis tiek davė kibirėlį aviečių. Tada moteris papasakojo senelio istoriją. Paaiškėjo, kad prieš kurį laiką jis sunkiai sirgo ir dabar nebegali rišliai dėlioti žodžių. Net artimiausi žmonės nesupranta, ką nori pasakyti senukas.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Tačiau senelis neleidžia laiko veltui ir atlieka visuomenei naudingus darbus. Jis pastebėjo, kad jaunuoliai kiemuose vartoja alkoholį, o butelius sudaužo tiesiog į asfaltą. Vieną dieną senuko anūkė persipjovė koją, todėl dabar pagyvenęs vyras renka šukes ir taip apsaugo visus vaikus.

Asociatyvi nuotrauka

“Mes tiek kartų jį atkalbinėjome, kad tai per daug pavojinga. Jam jau 80 metų, o kojos vos laiko. Vieną kartą jis net penkias valandas pragulėjo ant šaltos žemės, kol suradome. Šiandien grįžome namo, o jo ir vėl nėra. Jau ketinome eiti ieškoti. Ačiū tau!“ – pasakė moteris.

Buvau labai sujaudintas to, ką išgirdau, o eidamas namo net susigraudinau. Kodėl žmonės tokie savanaudžiai ir rūpinasi tik savimi? Laiku suteikta pagalba gali išgelbėti kito žmogaus gyvybę. Padėkite vieni kitiems!

Reklama
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com