0

Kaip tapti laimingu: kas kiekvienam zodiako ženklui trukdo rasti tikrąją meilę ir ką su tuo daryti

Share
  • 2023-01-15


Visi svajoja apie didelę abipusę meilę, bet ne kiekvienam tai duota. Astrologai kalbėjo apie tai, kas gali sutrukdyti zodiako ženklams rasti tikrąją meilę, taip pat apie tai, kaip ją pataisyti. Kiekvienas žmogus turėtų turėti savo požiūrį į gyvenimo draugo paiešką, tereikia vadovautis kai kuriomis rekomendacijomis.

Kas Ugnies stichijų atstovams trukdo rasti tikrąją meilę


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinų užsispyrimas yra pagrindinė jų problema, neleidžianti užmegzti tvirtų santykių. Jie mano, kad žino viską, bet iš tikrųjų nežino. Užsispyrimas neleidžia jiems abejoti savo genialumu, o tai savo ruožtu neigiamai veikia santykius.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai yra aistringi, šviesūs ir įspūdingi, todėl rutinos atsiradimas jų gyvenime yra proga ieškoti naujos meilės. Jie turi išmokti išlaikyti ir vertinti tai, ką turi, ir nenutraukti santykių jokiais ginčais. Nereikėtų palikti mylinčio žmogaus vien dėl naujų emocijų.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Kadangi Šauliai yra idealistai, jiems reikia tik geriausio partnerio, jie net nežiūrės į kitus. Bet jei jie visą laiką vaikytis idealo, jie gali likti vieniši. Štai kodėl jie turėtų sutrumpinti būtinų idealaus partnerio savybių sąrašą.

Kas trukdo Vandens stichijų atstovams rasti tikrąją meilę

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)


Vėžiai per daug idealizuoja savo partnerį. Net ir sutikę sielos draugą, jie jai suteikia tik gerų savybių, o galiausiai labai nusivilia. Ženklo atstovai turėtų išmokti suvokti šį pasaulį tokį, koks jis yra, jo nepagražinant.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionai visada įtaria visus išdavyste. Anksčiau ar vėliau jie vis tiek sutiks žmogų, kuris užsitarnaus jų pasitikėjimą, tačiau daugeliui vis tiek tenka patirti jų apklausas. Jei jie neišmoks pasitikėti žmonėmis, jiems bus sunku susirasti sielos draugą ir sukurti tvirtus santykius.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)


Žuvys įsimyli per greitai, net nespėdamos išanalizuoti visų žmogaus veiksmų. Kalta aistra, taip pat noras būti apsuptam meilės ir rūpesčio. Gali būti, kad išrinktajam patiks Žuvų gerumas. Jie turėtų užmegzti santykius su tais, kurie juos gerbs.

Kas trukdo Žemės stichijų atstovams rasti meilę

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jaučiai yra per daug reiklūs antrajai pusei. Jie įpratę šalia savęs visada matyti tik idealų žmogų. Jiems svarbu, kad partnerio jausmai būtų tikri. Jie nori, kad išrinktasis traktuotų juos kaip pagrindinę likimo dovaną. Jie turi jausti palaikymą ir rūpestį.


Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės viską, kas vyksta aplinkui, vertina logikos požiūriu. Tai rodo, kad nei aistra, nei jausmingumas jiems nebūdingas. Jie nuolat įsimyli ir stengiasi partneriais rinktis tik pelningus žmones. Tačiau jie turėtų elgtis kitaip: ieškoti meilės ir kurti idealius santykius.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai yra labai nepasitikintys savimi. Jiems užtenka vieno nusivylimo, kad nustotų pasitikėti visais žmonėmis. Jie įpratę visada ir visame kame būti atsargiems. Tačiau meilėje kartais reikia rizikuoti ir klausytis savo proto, o ne širdies.


Kas neleidžia Oro stichijos atstovams rasti tikros meilės

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai nepastovūs, kartais jiems sunku įgyvendinti savo norus ir svajones. Pirmiausia jie turėtų suprasti save ir savo tikslus, o tik tada judėti link savo pasiekimų. Dėl to, kad jie nežino, ko jiems reikia gyvenimui, santykiuose jie dažnai sukuria chaosą.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Pagrindinė Svarstyklių problema yra ta, kad jos nori būti geros visiems, tačiau kiti žmonės dažnai tuo pasinaudoja ir jas išduoda. Patys ženklo atstovai stengiasi būti laimingi bet kokia kaina. Jie bent retkarčiais turėtų būti savanaudiški.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Dėl lengvabūdiškumo Vandeniams sunku užmegzti tvirtus santykius. Kartais gali atrodyti, kad šio ženklo žmonėms supratimo ir meilės visai nereikia. Jie turi tapti brandesni ir išmintingesni, tada visi jų norai taps įgyvendinami.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com