0

Ką runų horoskopas žada nuo sausio 16 iki sausio 22 d. visiems zodiako ženklams

Share
  • 2023-01-14


Nauja sausio savaitė atneš ne tik darbo užduočių, bet ir netikėtų likimo vingių. Remiantis runologo Igorio Večerskio prognozėmis, mūsų laukia sunkus laikotarpis su daugybe netikėtumų. Vienos runos žada sunkumus širdies reikaluose, kitos – kliūtis kelyje į svajonę. Kaip būti kuo sėkmingesniam nuo sausio 16 iki sausio 22 dienos, skaitykite runų horoskope.

Runų horoskopas 2023 metų sausio 16 – sausio 22 dienomis


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Jūs turite šias runas: Evaz, Mannaz ir apverstą Raido. Tai reiškia, kad santykiuose su žmonėmis susikaupėte daug neišspręstų problemų. O dabar pats laikas pradėti išnarplioti sudėtingų psichologinių santykių raizginius. Tai lengviau padaryti per savistabą, nes nesuprasdamas savęs, neužmegsi kontakto su kitais.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis Igoris Večerskis pataria nebandyti eiti keliomis kryptimis vienu metu. Verta pabrėžti tai, kas svarbu, ir persvarstyti savo reikalavimus: galbūt kai kurie iš jų pasirodys kaip senų instaliacijų reliktas. „Laguz“, „Evaz“ ir „Nautiz“ sako, kad jums skubiai reikia optimizuoti savo veiksmus prieš perdegdami.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Runos: Gebo, Keno ir Fehu. Jie žymi aktyvaus veikimo laikotarpio pradžią. Sausio 16–22 dienomis Dvyniai gali ir turėtų imtis savo gyvenimo darbų. Labiausiai tikėtina, kad galėsite pasiekti reikšmingų rezultatų. Ne taip svarbu, ar turite laiko užbaigti tai, ką pradėjote, svarbiausia pradėti šiuo palankiu laikotarpiu.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Šis ženklas gali tikėtis sėkmės, nes Yera, Isa ir Raido pasikeitė priešinga kryptimi, o tai reiškia didelių pasiekimų laikotarpį. Tai pavyks tik tuo atveju, jei iš praeities pamokų padarysite tikrai teisingas išvadas. Susikurkite tolesnių veiksmų planą ir stenkitės nuo jo nenukrypti sumažėjusio energijos potencialo akimirkomis.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Apverstas Perto ir Algi, taip pat Mannaz rodo, kad praleidote kažką svarbaus. Sužinosite paslapčių, kurių anksčiau nežinojote. Jie gali būti susiję su asmeniniais santykiais, todėl sukels nusivylimą ir pasipiktinimą. Kontroliuokite situaciją, neleiskite likimo smūgiams jus suklaidinti.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Runos: Eyvaz, Perto ir Laguz. Tau, Mergele, laukia sunkus darbas, bet tu jo nebijai. Nesijaudinkite dėl galimybių ir aplinkybių, galvokite tik apie galutinį tikslą. Visi pokyčiai, kurie įvyks, padės jūsų sėkmei ateityje.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Jūs gaunate tris apverstas runas – Thurisaz, Ansuz ir Raido. Galbūt ilgą laiką nepailsėjote, pervertinęs savo galimybes. Tai neprives prie gero. Skubiai persvarstykite savo gyvenimo ritmą, kad netaptumėte savo nerimo auka. Nuo sausio 16 iki sausio 22 dienos pravartu išgyventi senas traumas, kad ateityje jos nebeformuotų jūsų elgesio atsakymų.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Kūrybinį laikotarpį šiam zodiako ženklui žada runos Isa, Yera ir apverstas Evazas. Skorpionai gali visiškai susikoncentruoti į profesinę sėkmę. Galite pradėti kurti gyvenimą, apie kurį seniai svajojote, plyta po plytos. Svarbiausia nepraleisti akimirkos ir turėti laiko pakloti pamatą.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Isa, apverstas Keno ir apverstas Ansuzas, sako Šauliui, kad būtina atidžiai patikrinti informaciją, kuri ateina iš nepatikrintų šaltinių. Realybės iškraipymas nesuteikia galimybės padaryti teisingų išvadų ir imtis tinkamų veiksmų. Turėsite atidėti visus trukdžius ir įjungti visą savo dėmesį, kad nesuklystumėte dėl kažko svarbaus.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Sunkų laikotarpį žada apverstos Evaz, Yera ir Eyvaz runos. Gali kilti konfliktų tiek namuose, tiek darbe. Stenkitės nešvaistyti energijos, pagalvokite apie naudingą visų savo veiksmų koeficientą. Jei dabar sukursite potencialą tolesniems žingsniams, ateinantys mėnesiai bus vaisingi, o šio laikotarpio problemos taps praeitimi.


Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Igoris Večerskis pataria Vandeniui pradėti investuoti į tai, kas paliečia nervus. Investicijos gali būti tiek piniginės, tiek energetinės. Runos Otal, Inguz ir Dagaz pastūmės jus užbaigti ankstesnį gyvenimo laikotarpį. Laukia daugiau ir geresnių dalykų, nei jūs kada nors galėjote svajoti.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Turite apverstą Vunye, Gebo ir Inguz. Žuvys, planuojate reformas širdies reikaluose. Ne viskas liks taip, kaip buvo anksčiau. Tai gali nuliūdinti vienus ženklo atstovus, o kiti jau viduje subrendę pokyčiams. Viskas priklauso nuo to, ar jus tenkina esama situacija.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com