0

Zodiako ženklai, turintys geriausius angelus sargus

Share
  • 2023-01-13


naujienos

Zodiako ženklai, turintys geriausius angelus sargus


Turėti angelą sargą – didelė laimė. Juk jeigu jis yra, žmogus patikimai apsaugotas nuo likimo nemalonių.

Keleto Zodiako ženklų atstovai dažniau už kitus sausi išlipa iš balos, nes jie nuolat apsupti savo angelų sargų rūpesčio.

Ožiaragis

Ožiaragiai – patys darbščiausi ir atkakliausi iš viso Zodiako, bet emociškai labai pažeidžiami. Jie sunkiai pasitiki kitais žmonėmis, sunkiai atsiveria santykiuose. Nepaisant to, Ožiaragiai paprastai prasibrauna į pačią sėkmės viršūnę, ir čia jiems padeda angelai sargai. Jie patraukia pavojingus žmones, kurie galėtų išduoti Ožiaragį, kad niekas nekliudytų Ožiaragiui klestėti.

Žuvys

Žuvys – pats mistiškiausias Zodiako ženklas, o jo atstovai dažnai jaučiasi nesaugūs ir nepraktiški. Bet jiems visada pavyksta rasti lengvą savo sunkumų sprendimo variantą: tai angelai sargai siunčia Žuvims reikalingus žmones, kad šie padėtų jiems ir nukreiptų į teisingą kelią.

Avinas

Avinai – patys impulsyviausi ir aktyviausi. Jie būtų galėję seniai atsisveikinti su gyvenimu, jeigu ne angelų sargų apsauga. Jie nusileidžia pas Avinus kiekvieną kartą, kai šie viršija greitį ar karštosiomis priima neteisingą sprendimą, ir Avinų gyvenimas keičiasi.

Šaulys

Šaulius ne veltui vadina likimo numylėtiniais – jiems iš tiesų sekasi labiau, nei kitiems ženklams. Jiems kartais pernelyg lengvai viskas pavyksta, ir materialūs, ir dvasiniai gėriai tiesiog plaukia. Tai jų angelų sargų nuopelnas – jie nenuleidžia nuo Šaulių akių ir ruošia jiems pačius maloniausius kelius ir takus.

Vandenis

Vandeniai laikomi pačiomis originaliausiomis ir antisocialiausiomis asmenybėmis, tad jiems angelų sargų palaikymo reikia labiau nei bet kam kitam. Dėl savo ekstravagancijos Vandeniai rizikuoja likti be artimų ir ne tokių artimų žmonių palaikymo, todėl jų angelai sargai nuolat laiko ranką ant pulso ir gelbsti savo globotinius.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com