0

Taro kortų horoskopas 2023 m. sausio mėn.: prognozė pirmam metų mėnesiui visiems ženklams

Share
  • 2023-01-12


Taro kortos horoskopas sausio mėnesiui pasakys, kaip praleisti pirmąjį metų mėnesį ir kokių sunkumų galite tikėtis.

Taro kortose žmonės jau seniai ieško savo ateities ir ieško užuominų, ką daryti. Taro kortos sausio mėnesio horoskopas pasakys, kaip kiekvienam Zodiako ženklui seksis pirmasis metų mėnuo.


AVINAS

Mėnesio kortelė : Mirtis

Neišsigąskite šios kortos pavadinimo – iš tikrųjų ji kalba tik apie naujo gyvenimo pradžią ir kardinalius pokyčius. Sausis jums atneš naujų iššūkių ir naujų pažinčių. Kai kurie pokyčiai, kuriuos patirsite, yra sunkūs, bet jie turėjo įvykti.

JAUTIS


Mėnesio kortelė : Nine of Wands

Ši korta žada susirėmimą su priešais ir pavydžiais žmonėmis. Santykiuose su artimaisiais galimas įtemptas laikotarpis su konfliktais ir įtarinėjimais. Jūsų jautrumas ir užsispyrimas dažnai jums trukdys. Nepaisant to, mėnuo baigsis laimingai ir krizė išsispręs.

DVYNIAI

Mėnesio kortelė : Aštuonios lazdelės


Sausis Dvyniams bus geras mėnuo. Jūsų problemos ir sunkumai išsispręs šį mėnesį, ir labai staigiai bei netikėtai. Nauji dalykai ateis lengvai ir be problemų, niekas netrukdys jūsų planams. Kortelė gali rodyti meilę, bet ne romantišką, o artimiesiems ar jūsų pomėgiui.

VĖŽYS

Mėnesio korta : Kardų tūzas apverstas

Sausio mėnesį išspręsite kokią nors įsisenėjusią problemą arba laimėsite ginčą. Tačiau ši pergalė nesuteiks jums malonumo. Yra rizika prarasti net daugiau, nei gavote. Sausio mėnesį dažnai būsite nemandagūs ar net tironiški su artimaisiais, o tai pablogins santykius. Korta skatina nusiraminti ir būti švelniam.


LIŪTAS

Mėnesio kortelė : Magas

Tai labai teigiama korta, žadanti Liūtui sėkmę einamuosiuose reikaluose ir energijos gausą. Sausio mėnesį puikiai suprasite kitus žmones ir sumaniai tvarkysite visus savo reikalus. Santykiuose su antrąja puse pasieksite visišką supratimą ir harmoniją.

MERGELĖ


Mėnesio kortelė : Puodelių puslapis

Korta žada kūrybinį proveržį, meilę, geras naujienas. Tai labai romantiška korta, o tai reiškia, kad jūsų meilė savo sielos draugui yra tikra ir tyra. Didelėse ir svarbiose užduotyse korta žada sėkmę. Svarbų vaidmenį jūsų gyvenime sausį atliks jaunesnis giminaitis ar vaikas.

SVARSTYKLĖS

Mėnesio kortelė : Puodelių penketas


Korta turi ir neigiamą reikšmę – neviltį, sielvartą, praradimą, ir teigiamą – viltį. Ši korta sako, kad sausį dažnai liūdėsite ir liūdėsite. Jūsų gyvenime bus kažkas gero, bet jūs to nepastebite. Geriau sutelkite dėmesį į gėrį, tada jums atsivers pozityvas. Taip pat kortelė pataria spręsti problemas, o ne nuo jų bėgti.

SKORPIONAS

Mėnesio kortelė : Teisingumas

Kortelė reiškia sėkmę versle ir sėkmingą sunkumų sprendimą, tačiau tik tuo atveju, jei elgiatės sąžiningai ir teisėtai. Bet koks jūsų melas sausio mėnesį bus greitai atskleistas ir panaudotas prieš jus. Kortelė taip pat rodo, kad jūsų laukia tam tikra teisinė veikla, pavyzdžiui, bauda ar kompensacija už tam tikrus nuostolius. Meilės sferoje viskas klostysis gerai tik tuomet, jei bus abipusė pagarba.

ŠAULYS

Mėnesio kortelė : apverstas lazdelių puslapis

Sausio mėnuo jums bus gana sunkus: galimas apatija, susidomėjimo gyvenimu ir pomėgiais praradimas, susirėmimas su varžovais ar pavydžiais žmonėmis. Ši korta perspėja, kad jūsų gyvenime atsiras žiaurus ir apgaulingas žmogus, su kuriuo geriau neturėti nieko bendro. Korta pataria nepasiduoti jums nemalonių žmonių meilikavimui.

OŽIARAGIS

Mėnesio korta : Lazdelių tūzas

Sausio mėnesį Ožiaragiai bus itin kūrybingi ir išradingi, taip pat ryžtingi ir iniciatyvūs. Jūs nedvejodami paimsite tai, kas yra jūsų. Jūsų reikalai ir problemos išsispręs taip, kaip to nusipelnėte. Mėnuo bus itin sėkmingas verslui ir finansinėms investicijoms.

VANDENIS

Mėnesio korta : apverstas kardų septynetas

Sausis jums bus sėkmingesnis nei gruodis. Gyvenimo padėtis pagerės daugeliu atžvilgių. Tačiau jūsų laimei gali trukdyti perdėtas pasitikėjimas savimi ir arogancija. Vandeniai neturėtų ignoruoti patarimų ir įspėjimų, taip pat turi įsiklausyti į artimųjų kritiką – jie nuoširdžiai nori jums padėti. Gali tekti susidurti su praeities klaidomis ir nuodėmėmis.

ŽUVYS

Mėnesio korta : du penkiaakiai apversti

Korta įspėja apie artėjančią krizę ar konfliktą, praleistas galimybes. Dažnai pajusite, kad pasaulis jums nesąžiningas, o jūsų nuomone neverti žmonės gyvena geriau nei jūs. Silpna valia ir neryžtingumas pablogins jūsų padėtį. Reikia rasti aiškią poziciją ir išmokti ją apginti, mokėti apsiginti.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com