0

Sustingę jausmai: kuris iš zodiako ženklų rizikuoja prarasti meilę 2023 m. sausio mėn.

Share
  • 2023-01-11


Sausis atneš ne tik norų išsipildymą, bet ir atsisveikinimą su tuo, ką jau laikas paleisti. Tai gali būti labai liūdna, bet kartais per šiuos jausmus išgyvename apsivalymo etapą, savo gyvenime paliekame vietos kažkam naujam, svarbesniam.

O kartais atsisveikinimas vertinamas kaip visiška tragedija, o tada tereikia palaukti, kol pasidarys lengviau. Astrologė Viktorija Andreeva nusprendė perspėti kai kuriuos zodiako ženklus, kad 2023 metų sausį jie rizikuoja prarasti meilę.


Kuriems zodiako ženklams 2023 m. sausio mėn. gresia meilės praradimas

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Sausis Avinams nėra pats lengviausias mėnuo, nes Jupiteris dar tik prasilenkia per jų žvaigždyną. Gali susiklostyti situacija, kai niekaip nenustačius prioriteto blaškysitės tarp reikalų ir santykių.

Žmonės reikalaus iš jūsų šilumos, o jūs esate susikaupę tik į save. Kovoti su tuo nenaudinga, geriau trumpai atostogauti ir skirti savo žmogui. Pabuvę viena, greičiausiai atsakysite į klausimą, ar norite tęsti santykius, ar meilė ištirpo šaltame sausio ore.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai niekada nebuvo tvirti savo pasirinkime, tačiau dabar jie įžengia į savo gyvenimo etapą, kai taikus bendras gyvenimas gali itin erzinti. Ir tada kažkas kitas yra puikūs dėmesio ženklai.

Būkite atsargūs: galbūt neverta rizikuoti gilia meile, kad patenkintumėte savo tiesioginius troškimus. Tie ženklo atstovai, kurie užmezgė susirašinėjimo bičiulį, taip pat rizikuoja prarasti virtualią meilę.

Faktas yra tas, kad jūs negalite tinkamai įvertinti savo draugo susidomėjimo laipsnio.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

2023 metų sausį Svarstyklių pusiausvyra gali būti sutrikusi, o tai neišvengiamai paveiks jų santykius, taip pat ir su artimaisiais.

Sunku bus parodyti nuoširdžias emocijas, rūpintis artimaisiais. Atminkite, kad tai pavojinga situacija, galite įžeisti brangų ir mylimą žmogų.

Jei vertinate jo buvimą, kalbėkitės iš širdies į širdį, paaiškinkite, kad išgyvenate sunkius laikus. Tačiau jei esate pasiruošęs skirtis, neslėpkite ir to. Neapgaudinėk to, kam rūpi.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com