0

Patarimai pagal zodiako ženklą, kaip išlikti lieknam ir nepriaugti svorio

Share
  • 2023-01-10


Mūsų naktinis šviesulys Mėnulis yra atsakingas už savo krūvių valgymą. Jo įtaka pastebima, kai vėlai vakare jaučiame stiprų apetitą arba, priešingai, jį prarandame be jokios aiškios priežasties. Astrologė Mila Venetsianskaya parengia individualias mitybos programas pagal Mėnulio padėtį gimimo diagramoje. Tačiau šie patarimai gali būti naudingi kiekvienam zodiako ženklui, jie padės išlikti lieknai amžinai.

Kaip išlikti lieknam įvairiems zodiako ženklams


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Ugnies ženklas yra labai aktyvus ir energingas. Avinams tiesiog reikia dinamiško gyvenimo būdo, antraip jie „sprogs iš vidaus“. Todėl astrologė rekomenduoja į šį ženklą neįtraukti sėslaus gyvenimo būdo, tiks bet koks darbas su aktyviais judesiais mieste. O jei ne, tuomet reikėtų bent jau užsiregistruoti į sporto salę.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis numeta svorio, kai dirba, užsidirba pragyvenimui. Jų veikla turėtų būti siejama su energijos sąnaudomis, skirtomis sodrinti. Šis zodiako ženklas retai sportuoja, tačiau net ir paprastas apsipirkimas padės Jaučiui numesti svorio.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai skatinami daryti tai, kas jiems patinka: susitikti su draugais, keliauti, važinėti dviračiu. Informacijos įsisavinimas ir perdavimas padės išlaikyti gerą formą. Kai Dvyniai yra viduryje, jie retai priauga svorio.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Skirtingai nuo kitų zodiako ženklų, Vėžiai nevalgo pyragų, o atvirkščiai – praranda norą valgyti. Tai neramūs žmonės, jų emocijos stipriai veikia medžiagų apykaitą. Ne, tai nereiškia, kad reikia nuolat nerimauti ir nervintis, bet vis tiek Vėžiai negali ieškoti lengvų kelių. Norėdami greitai prarasti kalorijas, atlikite daugiau neerzinančių darbų.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Geriausia paskata Liūtui – ryškus savęs pristatymas. Būtent pasirodymai prieš didelę auditoriją paskatins numesti svorio. Kuo labiau tavimi žavisi, tuo daugiau gerbėjų tau reikia. Nenuostabu, kad prieš svarbų įvykį esate pasiruošęs laikytis bet kokios dietos.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Norint numesti svorio, Mergelėms reikia aiškaus ir detalaus plano. Jie netoleruoja spontaniškumo, todėl būtų gerai pradėti kovos su kalorijomis dienoraštį. Įrašykite savo mitybą ir fizinį aktyvumą valandomis. Nereikėtų tikėtis, kad imsitės svarbaus projekto ar lakstysite po parduotuves.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Labai bendraujančios socialinės asmenybės Svarstyklės jaučia lengvumą kūne, kai jos reikalingos ir įdomios. Turėtumėte susirasti draugų ir pažįstamų, kad visada turėtumėte galimybę su kuo nors pabendrauti, pasivaikščioti. Turite rasti balansą tarp empatijos ir asmeninės erdvės apsaugos, tada energija harmoningai tekės jūsų mintyse, sieloje ir kūne.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Be jėgos apkrovų, aistros ir išraiškos Skorpionai atkakliai priauga svorio. Jų vidinė jėga yra galinga ir, jei nebus kontroliuojama, ji pavirs į fizinį „antistresą“ suapvalintų šonų pavidalu. Kad ir kaip keistai tai atrodytų, patarimas Skorpionams yra dviprasmiškas: išliekite pyktį. Blogai tai daryti viešai, geriau nusipirkti bokso maišą.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliai mėgsta mokyti, ugdyti ir nustatyti teisingą kelią. Jie numeta svorio per karštus debatus, taip pat pasirodymus prieš nedraugišką publiką. Jei neturite priežasties išlieti pykčio, prasminga skubiai jį rasti, kitaip papildomi kilogramai neprivers jūsų laukti.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiams svorio metimas yra užduotis, panaši į darbą. Jie elgsis su visa atsakinga ir stropiai. Jei Ožiaragis treniruojasi pagal planą, žemės drebėjimas jam netrukdys. Svarbiausia kovą su kalorijomis suvokti kaip svarbų dalyką, galima sakyti, misiją.


Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniai nemėgsta nuobodžiauti, todėl norint išlikti lieknam, tereikia būti užimtam. Mėgstamas verslas padės pamiršti papildomus užkandžius. Bet jei problema trukdo, tuomet lieknėti padės nestandartinis sportas, batutas ar šokinėjimas parašiutu. Toks momentinis stresas iš naujo pradės medžiagų apykaitos procesus jūsų kūne.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Sportas Žuvims nepadės, jei nepaveiks jų emocinės sferos. Todėl šiam ženklui kur kas labiau tinka šokiai, sukeliantys tinkamą, jaudinančią emociją. Taip pat galima užsiimti kūryba iki septintojo prakaito, kai susilieja diena ir naktis, o maistui lieka labai mažai laiko.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com