0

Kas sukelia išdavystę skirtingiems zodiako ženklams ir kaip jie elgiasi tokiu atveju

Share
  • 2023-01-10


Manoma, kad vienų zodiako ženklų atstovai labiau linkę sukčiauti nei kiti, o kai kurie išvis neapgaudinėja savo partnerių. Negalima sakyti, kad šis teiginys yra teisingas, nes išdavystės priežastys gali būti skirtingos. Tačiau skirtingų zodiako ženklų atstovų polinkis sukčiauti tam tikroje situacijoje gali būti paaiškinamas.

Avinas


Avinas išdavystę laiko tik keršto ginklu. Kol jų asmeniniame gyvenime karaliauja harmonija ir tarpusavio supratimas, jie apie tai net nesusimąsto. Bet jei bent vienas akmenukas iškrenta iš jų vidinio pasaulio sandaros, Avinas išeina iš visų jėgų. Kartu keičiasi ir jų elgesys – jie pradeda bombarduoti savo partnerį nesibaigiančiais priekaištais.

Jautis

Jautis gali pasikeisti iš nuobodulio. Jo elgesiu tai tampa pastebima: atsiranda įpročių, kurių anksčiau nebuvo pastebėta. Pavyzdžiui, bėgimas ryte arba sporto salės abonemento įsigijimas. Jie taip pat daugiau laiko praleidžia prie veidrodžio, pradeda atidžiai stebėti savo išvaizdą.

Dvyniai


Dvyniai lengvai eina į išdavystę, bandydami paįvairinti savo gyvenimą. Tuo pačiu jie moka tai meistriškai nuslėpti nuo partnerio, niekaip savęs neparodydami. „Apskaičiuoti“ Dvynį galima tik atsitiktinai, netikėtą akimirką uždavus jam netikėtą klausimą.

Vėžys

Vėžiai yra labiausiai atsidavę iš ženklų, jie gali eiti į išdavystę tik tada, kai partneris rodo jiems abejingumą. Po to jie labai kentės, kankins save abejonėmis, atsisakys intymumo, visa išvaizda parodydami, kad jiems kažkas vyksta.

Liūtas


Liūtas visada jaučiasi karaliumi, jam išdavystė yra statuso sustiprinimas. Jo nuolatinis partneris net nepastebės jokių Liūto elgesio pokyčių, jei jo pusėje bus kažkas. Ir net jei netyčia paaiškės išdavystė, Liūtas bus nuoširdžiai sutrikęs, įžeistas ir niekada neprisipažins, kas nutiko.

Mergelė

Mergelė nusprendžia sukčiauti, jei yra visiškai nusivylusi savo partneriu ir nusprendžia nutraukti santykius. Taip elgdamasi ji sudegina visus tiltus ir netgi gali prisipažinti išdavusi save, kad paspartintų išsiskyrimo procesą.

Svarstyklės


Keistis šio ženklo atstovą gali priversti tik stiprus jausmas, kurį staiga išgyvena, kaip pirmą kartą. Tuo pačiu metu Svarstyklių elgesys taip pasikeičia, kad šių pokyčių neįmanoma nepastebėti – atrodo, kad joms išauga sparnai ir pradeda „skristi“.

Skorpionas

Skorpionas yra toks linkęs į išdavystę, kad dažnai turi du ar tris partnerius vienu metu. Ir nė vienas iš jų nežino apie kitų egzistavimą. Jei netyčia paaiškėja išdavystė, Skorpionas elgiasi ramiai ir gali nutraukti santykius. Jis nurimsta tik su amžiumi, kai suranda partnerį, kurį bijo prarasti.

Šaulys


Šaulio išdavystės priežastis – nepasitenkinimas asmeniniu gyvenimu ar intymumas su partneriu. Jausdamasis nelaimingas ir vienišas, Šaulys nusprendžia apgauti. Tuo pačiu metu jis dažniausiai iš karto tai pripažįsta, mesdamas priekaištus savo partneriui ir padarydamas jį kaltu.

Ožiaragis

Ožiaragis – žinomas pragmatikas, jis niekada nepasikeis, jei bus visiškai patenkintas asmeniniu gyvenimu. Jis nusprendžia sukčiauti, tik viską gerai pasvėręs ir nusprendęs pakeisti savo gyvenimą, apie kurį iš karto praneša savo partneriui.

Vandenis


Daugelis Vandenių yra atvirų santykių šalininkai, o tai reiškia neįpareigojančią išdavystę. Jei Vandenis santykių pradžioje kelia tokias sąlygas, yra pagrindo jį tuo įtarti. Tačiau mylintis Vandenis, kuris brangina savo partnerį, gali būti ištikimas ilgus metus.

Žuvys

Svajingos Žuvys išdavystėje ieško romantikos ir jausmų gaivumo, tačiau ilgai nesiryžta peržengti raudonos linijos. Jei šio ženklo atstovai nusprendžia sukčiauti, iš pradžių bando tai nuslėpti nuo partnerio, tačiau anksčiau ar vėliau pasiūlys jam pasitraukti.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com