0

Sunkus metas Jaučiui ir sėkmė Žuvims: Pavelo Globos horoskopas savaitei nuo 2023 m. sausio 9 d. iki 15 d.

Share
  • 2023-01-09


Antroji 2023 metų savaitė daugeliui zodiako žvaigždynų atstovų žada būti darbinga. Rusų astrologas Pavelas Globa pasakojo, kas susidurs su sunkumais laikotarpiu nuo sausio 9 iki 15 dienos, o kam pasiseks. Neapsieis ir be planetų įtakos, kuri padės pasiekti trokštamos sėkmės.

Pavelo Globos horoskopas savaitei nuo 2023 m. sausio 9 d. iki sausio 15 d


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinai neturėtų pasikliauti atsitiktinumu, jų praktiškai nebus nuo sausio 9 iki 15 dienos. Viską, kas atsitiks, sugalvos visata. Svarbiausia to nepainioti su slaptais likimo ženklais. Pasiruoškite tam, kad teks susidurti su anksčiau priimtų sprendimų pasekmėmis. Avinas galės pajusti dvasios ramybę, o laisvą laiką galės skirti rūpinantis savo sveikata.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Antroji 2023 metų sausio savaitė Jaučiui nebus lengva. Tačiau ženklo atstovai tikisi daug naujo ir įdomaus. Pavelas Globa Jaučiui pataria susitelkti ties darbu. Laikotarpis nuo sausio 9 iki 15 dienos bus tinkamas svarbiems sprendimams priimti. Jei ilgą laiką bandėte atsisakyti žalingų įpročių, dabar tam tinkamas metas.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Visata padės Dvyniams ir jiems vadovaus. Klausykite savo intuicijos – ji gali padėti priimti svarbius sprendimus. Būkite dėmesingi svajonėms, nes žvaigždės stengsis jums padėti ir nuspėti, kas jūsų laukia artimiausiu metu. Turėtumėte būti pasirengę pokyčiams asmeniniame fronte.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Norint susitvarkyti mintis, naują savaitę patartina pradėti nuo namų tvarkymo. Be to, astrologė rekomenduoja rasti tinkamą balansą tarp darbo ir laisvalaikio. Pokalbiams bus sėkmingas laikotarpis nuo sausio 9 iki 15 d. Raskite laiko savo šeimai.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtams teks susidurti su įvairiomis situacijomis, kuriose teks priimti svarbų sprendimą. Išmokite klausytis savo intuicijos – ji jūsų nenuvils. Astrologas Pavelas Globa pažymėjo, kad šią savaitę Liūtams geriau nelikti vieniems su savo mintimis. Kai kurių ženklo atstovų laukia komandiruotė.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Šio ženklo atstovų laukia savaitė, kupina naujų pažinčių. Mergelės turėtų vengti konfliktų su savo sielos draugu. Jei esate vienišas, turėtumėte sutelkti dėmesį į savo partnerio paiešką.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės gali susirgti depresija, tačiau svarbu išmokti susidoroti su negatyvumu, kad jis neužsitęstų. Pavelas Globa ženklo atstovams rekomenduoja pakankamai išsimiegoti ir stebėti savo savijautą. Asmeniniame fronte viskas bus tylu ir ramu.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Jei yra žmonių, kuriuos įžeidėte, turite skubiai atsiprašyti. Savaitė bus sėkminga pašalinant padarytas klaidas. Astrologė rekomenduoja skirti laiko saviugdai. Darbe Skorpionams seksis gerai. Galima rasti naują pajamų šaltinį.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Pavelas Globa rekomenduoja Šauliams visą savo laisvalaikį skirti šeimai. Yra tikimybė, kad santykiai dar labiau sustiprės. Darbe ir versle reikėtų atsisakyti rizikingų projektų, nes tai nieko gero neprives. Kiekvienas jūsų veiksmas turi būti apgalvotas, kitaip galite susidurti su nemaloniomis pasekmėmis.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Energija šią savaitę gali palikti Ožiaragius. Bet jei darote kvėpavimo pratimus ar treniruojatės, viskas gali būti papildyta. Laikotarpis nuo 2023 metų sausio 9 iki 15 dienos bus sėkmingas verslo plėtrai ir naujam projektui. Sėkmės sulauksite tiek meilės fronte, tiek darbe.


Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Astrologė Vandeniui rekomenduoja skirti savaitę, kad tai būtų prisiminta. Išmokite pastebėti jus supantį grožį. Nepamirškite atkreipti dėmesį į savo sveikatą ir laikas atsisakyti greito maisto. Savaitė bus sėkminga dietoms ir sportui.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys susiras sau naują hobį, kuris ateityje gali išsivystyti į papildomas pajamas. Savaitė klostysis gerai, nes seksis darbuose, meilės reikaluose, sporte ir kt. Stenkitės kiek įmanoma vengti konfliktinių situacijų.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com