0

4 vyrai pagal Zodiako ženklą, kurie neturi problemų su švara

Share
  • 2023-01-09


Švara, kaip žinote, yra raktas į sveikatą. Moterys labai aukštai vertina švarius ir tvarkingus vyrus.

Patarimas moterims: jeigu norite, kad nereikėtų kasdien nervintis dėl po butą išmėtytų neplautų kojinio ir amžinos netvarkos namuose, rinkitės partnerį iš šių keturių Zodiako ženklų.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio ženklo vyras nekenčia purvo, ir tai viską pasako. Jis ras vandens net dykumoje, bet jo negers, o nusipraus. Todėl bendraudami su Jaučiu nesumanykite nusivalyti rankų nei į staltiesę, nei į užuolaidas.

O geriau išvis nieko nedaryti ir sėdėti su jo duotais batų gaubtais vienoje vietoje, kad neplatintumėte mikrobų. Jautis nepakenčia nešvaros.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Tai, kad Mergelės ženklo vyras yra švaruolis, žino tik išrinktieji Juk jis niekada neleis po savo butą slampinėti pašaliniams – jo būstas yra kaip laboratorija ar operacinė.

Šis vyras prausiasi dešimt kartų per dieną ir lygiai taip pat dažnai keičia kojines. Jo žmonai teks prisitaikyti ir priprasti, kad dėl duonos trupinėlio jis gali sukelti skandalą. Juk jis tikras švaros maniakas.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Pasakos „Baltprausys“ herojus turėtų būti ne praustuvas, o Svarstyklių ženklo žmogus.

Negraibykite jo už rankos, nes, jei priėjęs artyn pamatys pomidorų padažo dėmę ant jūsų marškinėlių, įmes jus į vonią su visais drabužiais Svarstyklių ženklo vyro marškiniai visada spindi akinamu baltumu, o nagai nukirpti taip trumpai, kad atrodo, kad jų visai nėra.

Mat mikrobai jį gąsdina. Svarstyklių ženklo vyrui labai svarbi higiena ir tvarka.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Na, čia viskas aišku – Vandens stichijos atstovas beveik nesitraukia iš vonios. Ką jis daro, kai išjungiamas karštas vanduo? Ką, ką – laksto po butą su dubenimis ir arbatinukais, gąsdindamas namiškius.

Beje, autobuse ar troleibuse sutikę vaikiną su medicininėmis pirštinėmis ir su drėgnomis servetėlėmis, galite neabejoti, kad tai yra švaruolis Žuvų ženklo atstovas. 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com