0

Paprasti būdai, kaip pritraukti sėkmę Juodojo triušio metais

Share
  • 2023-01-08


Norint, kad ateinantys Juodojo Triušio metai būtų laimingi ir klestintys, svarbu juos pradėti teisingai. Labai svarbus požiūris, su kuriuo pasitinkame naują gyvenimo etapą.

Bet koks verslas įgauna postūmį savo pradžioje, tačiau tolimesnė jo plėtra priklauso nuo to, ar laikysitės pasirinkto kurso. Sužinokite, kaip paprastais veiksmais pritraukti sėkmės Juodojo triušio metais.


Kaip pritraukti sėkmės Juodojo triušio metais 2023 m

Pirmoji taisyklė. Namas turi būti tvarkingas

Kaip ir daugelis kitų gyvūnų, triušis yra švarus. Jis netoleruos aplinkui esančio purvo. Gražų kailį laiko švariai, mėgsta praustis, valyti ausis.

Todėl, jei vis dar nepadarėte tobulos tvarkos namuose, metas tai padaryti prieš kinų Naujuosius metus. Svarbu ne tik sunaikinti visas dulkes ir taršą, bet ir išmesti nereikalingus daiktus, o tuos, kurie dar tinkami naudoti, atiduoti tiems, kuriems to reikia.


Antroji taisyklė. Gražus namas

Gamtoje triušiai yra miško gyventojai, todėl metų globėjas įvertins bet kokius laukinės gamtos elementus. Žinoma, šviežios žalios žolės dabar nerasite, tačiau džiovintos gėlės taip pat puikiai tinka kaip dekoracija.

Idealu, jei paruošėte rugių ar kviečių kekes. Bet net jei ne, galite tiesiog pasiimti eglių spurgų ir iš jų pasidaryti girliandą. Toks „dėmesio ženklas“ Juodajam Triušiui tikrai patiks.

Puošdami namus ir eglutę pasirūpinkite, kad gerai matomose vietose nebūtų natūralių gyvūno priešų figūrų. Gyvūno atspaudas ar figūrėlė, kalėdinis žaislas liūto, tigro ar vilko pavidalu gali jį atbaidyti, o tai reiškia sėkmę.


Trečia taisyklė. Tegul žuvis būna vainiko patiekalas

Taip, Naujųjų metų meniu dažniausiai yra mėsos patiekalai, tačiau 2023 metais „programos akcentas“ turėtų būti žuvis. Reikalas tas, kad visame kinų horoskope tik šiais metais yra ne vienas, o du globėjai iš karto – Triušis ir Katė. Yra žinoma, kad katės yra didelės žuvies mėgėjos.

Ant stalo patiekite skanų keptą žuvį ar lašišos kepsnį. Antrasis žuvies patiekalas gali būti žuvies vyniotinis ir net ikrai tartletuose.

Galima patiekti ir mėsą, bet, žinoma, ne triušienos. Tai bus tiesioginis įžeidimas 2023 m. savininkui.


Ketvirtoji taisyklė. Turiu pamaloninti Bunny su apranga

Lengviausias būdas susidraugauti su metų globėju – vilkėti tokios pat spalvos, kaip ir jo kailinį, apdarą, tai yra juodą. Moterims idealiai tinka maža juoda suknelė, o vyrams – gražus juodas kostiumėlis.

Tačiau namų vakarėliui galite rinktis kitus, patogesnius tamsius daiktus. Be to, Triušiui patiks ir mėlynai žalia natūrali paletė.

O kokios spalvos erzina mūsų mielą gyvūnėlį? Tai visų pirma raudona ir oranžinė. Taip pat nemalonus Triušiui ir nenatūralus neonas.


Penktoji taisyklė. Turi sugalvoti norą

Nepaisant to, kad rusai Naujuosius metus jau atšventė sausio 1 d., šventinės magijos laikas truks labai ilgai. O Juodojo Triušio metai ateis tik sausio 22 d. Taigi turime daug laiko išsakyti savo norus. Svarbiausia suprasti, ko iš tikrųjų nori.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com