0

Kuriems zodiako ženklams 2023 metų sausis bus ypač palankus?

Share
  • 2023-01-08


Astrologai įvardijo du zodiako ženklus, kurie 2023 metų sausį taps sėkmės favoritais. Šiuo metu Venera palankiai paveiks procesus, o trys planetos – Marsas, Merkurijus ir Uranas – nustos retrograduoti ir pradės sklandžiai judėti.

Kam šių planetų įtakoje metų pradžia bus ypač sėkminga ir laiminga.


Ožiaragis: su naujais draugais ir sėkme su priešinga lytimi

Pirmieji 2023 metų pradžios laimingieji – Ožiaragiai, kurių pusėje bus visos keturios šio mėnesio valdančios planetos. Jau nuo sausio pradžios Vandenio žvaigždyne pajusite Veneros palaikymą.

Tada nuo sausio 12 dienos Marsas įkraus jus motyvacija. Nepamirškite palaikyti jus ir Merkurijaus su Uranu. Pagaliau 2023 metų sausis jums bus pats laimingiausias ir palankiausias šių metų laikotarpis.

Pagrindinis dalykas, kuris jus džiugins metų pradžioje – nauji draugai ir bendražygiai, o vieniši ženklo atstovai susiras savo meilę. Dabar esate ypač patrauklus priešingos lyties atstovams.


Vandenis transformuosis išorėje ir viduje

Antrieji laimingieji 2023 metų sausį – Vandeniai, kuriuos taip pat pilnai palaikys keturios pagrindinės šio laikotarpio planetos.

Tačiau daugiausia naudos gausite iš Urano, kuris baigs savo retrogradą ir grįš į tiesioginį judėjimą sausio 22 d. Galite tikėtis palankių pokyčių visose gyvenimo srityse, taip pat išoriniame ir vidiniame turinyje.

Galite padaryti tikrą perversmą profesinėje srityje, o ypač kūryboje. O svarbiausia – atsisveikinkite su visa ankstesne patirtimi ir rūpesčiais. Nuo šiol jums bus daug lengviau tobulėti ir judėti pirmyn.


Intelektinės veiklos ir intuicijos dėka galėsite priimti teisingus ir svarbius sprendimus. Pasieksite kur kas labiau apčiuopiamų rezultatų nei kitų zodiako ženklų atstovai.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com