0

Kas laukia zodiako ženklų atstovų 2023 metų sausio 9 – sausio 15 dienomis pagal runų horoskopą

Share
  • 2023-01-08


Runos – tai įrankis, su kuriuo galima ne tik numatyti ateities įvykius, bet ir gauti patarimų, kaip elgtis sudėtingose ​​situacijose. Runologas Igoris Večerskis pasakoja apie įvykius, kurie gali nutikti skirtingų zodiako ženklų gyvenime nuo 2023 metų sausio 9 iki 15 dienos.

Avinas


Runos: Nautiz, Isa ir Gebo

Išskleidžiamos runos rodo, kad Avinas sausio pirmoje pusėje gali susidurti su sunkumais asmeniniuose santykiuose. Norint juos harmonizuoti, reikia stengtis suprasti mylimą žmogų, suteikti jam moralinę paramą ir bandyti rasti kompromisus kai kuriuose nesutarimuose.

Jautis

Runos: Laguz, Mannaz ir apverstas Vunyo


Jautis atvers naują jų dvasinio ir kūrybinio tobulėjimo kryptį. Norint tai apsvarstyti ir pradėti žengti teisingus žingsnius tinkama linkme, svarbu sutelkti dėmesį į norus. Trumpam išjunkite praktiškumą ir įsiklausykite į savo intuiciją.

Dvyniai

Runos: Berkana, Soulo ir Algiz

Dvyniai turi teigiamą tendenciją visose gyvenimo srityse. Negalite imtis jokių aktyvių veiksmų, tiesiog pasitikėkite savo intuicija ir jus traukiančiu energijos srautu. Tai tikrai duos teigiamų rezultatų.


Vėžys

Runos: Eyvaz, Yera ir Turisaz

Runos, kurios iškrenta Vėžiams, neša informaciją apie galimus pokyčius ir sunkumus, su kuriais susidursite. Tai gali būti taikoma bet kuriai veiklos sričiai. Turėtumėte teisingai nustatyti prioritetus, sutelkti dėmesį į svarbias užduotis ir veikti etapais, neimdami visko iš karto.

Liūtas


Runos: apverstos Laguz, Inguz ir Algiz

Runos įspėja Liūtą apie galimus netikėtumus ir būtinybę priimti skubius sprendimus. Rezultatas priklausys nuo jūsų pasiryžimo pasiekti tikslą, o ne laukti nepalankaus laikotarpio. Drąsūs sprendimai ilgainiui atneš sėkmę.

Mergelė

Runos: Evaz, Hagalaz ir Gebo


Mergelės turi puikių galimybių sausio viduryje. Tačiau norint realizuoti tai, kas buvo suplanuota, reikia įveikti skaudžius veiksnius ir palikti praeityje viską, kas trukdo tolesnei plėtrai. Kiekvienam ženklo atstovui tai gali skirtis, bet visi tikrai supranta, kas yra pavojuje.

Svarstyklės

Runos: Inguz, Laguz ir Dagaz

Svarstyklėms artėja į pabaigą koks nors svarbus gyvenimo etapas, tačiau norint aktyviai judėti nauja kryptimi, reikia įveikti sunkumų barjerą. Runoms patariama trumpam pailsėti ir atsitraukti nuo einamųjų reikalų, kad suvoktų, kas vyksta, ir sukauptų tam reikalingą energiją.


Skorpionas

Runos: Pertas, Algizas ir apverstas Raido

Dabartinio laikotarpio Skorpionas turėtų užbaigti pradėtus darbus, tik po to jam atsivers naujos galimybės. Runos apie tai perspėja ir siūlo sutelkti dėmesį į svarbiausius savo veiklos srities taškus, kuriuos reikia skubiai spręsti.

Šaulys

Runos: Dagaz, Odal ir Inguz

Išskleidžiamos runos siūlo Šauliui kurį laiką pereiti prie kolektyvinės kūrybos, darbo ar gamybos. Papildydami savo veiklą kitų žmonių pastangomis, galėsite išnaudoti visas savo galimybes ir greičiau pasiekti sėkmės.

Ožiaragis

Runos: apverstos Algiz, Berkana ir Hagalaz

Šių runų derinys rodo, kad Ožiaragiams reikia pertraukos versle, kad sustiprintų savo sėkmę. Stenkitės pailsėti ir sukaupti energijos, kad galėtumėte tikėtis sėkmės bet kurioje jūsų pastangoje.

Vandenis

Runos: Inverted Odal, Yera ir Vunyo

Vandenis turi puikių perspektyvų bet kurioje gyvenimo srityje laikotarpiu nuo sausio 9 iki 15 d. Pats laikas drąsiai imtis naujų projektų ar kūrybinių pastangų. Jūs galėsite pasiekti tai, ko norite, nepaisant jokių išorinių aplinkybių.

Žuvys

Runos: Isa, Mannaz ir apverstas Raido

Runos nepataria Žuvims artimiausiu metu imtis naujo verslo. Užsiimkite savistaba ir savęs tobulėjimu, pabandykite suprasti, kodėl kažkas jums nepasisekė ir kodėl kai kurios jūsų galimybės buvo užšaldytos. Raktą į sėkmę tikrai rasite, jei būsite savikritiški.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com